Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 12. 2016
Líbí se mi

Ovoce a zelenina ve formě pyré, skvělá volba zdravé svačiny na cesty i do práce

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 12. 2016
Líbí se mi
Ovoce a zelenina ve formě pyré, skvělá volba zdravé svačiny na cesty i do práce

Ovoce a zelenina ve formě pyré, skvělá volba zdravé svačiny na cesty i do práce

Jakou zdravou svačinu si vzít na výlet, do práce, do školy i po cvičení? Ovoce a zelenina je to, co váš organismus vždy ocení. A pokud je navíc v praktickém uzavíratelném balení ve formě pyré, které chutná dětem i dospělým, snadno ho uložíte i do kapsy i kabelky, tak není co řešit.

Husté ovocné a zeleninové 100% pyré Relax je ideální zdravá svačinka bez konzervantů a přidaného cukru. Má vysoký obsah vlákniny, je přirozeně bezlepkové, využít ho mohou i vegetariáni a vegani. Nahradí jednu z pěti denních dávek ovoce či zeleniny. Naše testerky vyzkoušely tři lahodné kombinace chutí, které byly připraveny speciálně pro dospělé, především pak pro ženy: Broskev-maracuja, Malina, Hruška-banán. Tyto hlavní příchutě jsou doplněné ještě podílem mrkve, jablka či banánu apod. Chutnalo jim? 

Skutečně ovocná chuť bez přidaného cukru, ideální na cesty

Ženy ocenily výbornou chuť ovoce a zeleniny, kterou prý vyhledávají jako pamlsek i malé děti. Balení vystačí akorát na svačinku, mnohé by ovšem přivítaly i větší. A to nejen pro dospělé, ale často prý i pro děti, protože jim natolik chutná, že je hned pryč. U malých dětí maminky vyzdvihly, že v této formě není problém dětem ovoce nabídnout. Ocenily, že je pyré bez přidaného cukru a obsahuje vlákninu.

Potvrdily, že balení je velmi praktické a díky uzavíratelnému pítku není potřeba žádná lžička. Pokud pyré nespotřebujete najednou, není problém ho pohodlně uzavřít a schovat bez obav i do kabelky. Je tedy vhodné na cesty, na výlety, do školy i do práce, či na cvičení… Ideální zdravá svačinka, která zasytí, doplní energii a vitamíny v přirozené podobě a uspokojí i chuť na sladké, po kterém nemusíte mít výčitky. Chutnalo dětem i dospělým. 

Praktické balení s uzavíratelným pítkem využila celá rodina

„Balení ovocného pyré je tak akorát velké, aby se hodilo na cestu s sebou, velmi se mi líbí praktický uzávěr, oceňuji svěží chuť stoprocentně ovocné lisované šťávy. Je jemná a lahodná, konzistence akorát. Obal je barevný a výrazný, aby dokázal zaujmout,“ je spokojená Líba, stejně jako Babeta: „S touto svačinkou 100% pyré jsem opravdu velice spokojená. Chuť ovoce je naprosto dokonalá. Toto pyré budu rozhodně kupovat, je to ideální svačina do školy a také dětem moc chutná. Navíc je to i zdravé, za což jsem moc ráda.“

Že chutnalo všem generacím, dokládá i Eva: „Dcera byla nadšená a hned prosila, jestli jí koupím i další. Nejvíce jí chutnala kombinace malina a borůvka. Pozitivně hodnotím i balení vhodné na cesty, dcera si vzala hned jedno ke svačině do školy. Nemusíme myslet na lžičku, což je u běžných přesnídávek ve skleničce nutné.“ Také Laugher s pyré doma uspěla: „U nás doma je velice často papané, jelikož to bylo jediné ovoce, které mi dítě snědlo. První, po čem se vrhla, byla kapsička a během chvilky ji měla v sobě. Předností je uzávěr, který lze opakovaně zavřít a otevřít, na konzumaci nepotřebujete žádný příbor.“ 

Příchutě obstály na jedničku, mohlo by jich být i víc…

Na výborných příchutích si moc pochutnala i Janiku: „Velikost bych snesla i větší. Vyhovovalo mi, že obsah nebyl příliš sladký. Pochutnala si i šestiletá vnučka. Moc se mi líbí balení a jeho skladnost. Je vhodné i na cesty. Nejlepší byla exotika banán, maracuja,“ dodává. Lenkita ocenila pítko i pro dospělé: „Ovocné kombinace jsou dobře zvoleny a chuťově mi ladí. Nejvíce jsem si pochutnala na kombinaci broskev, banán, maracuja, která se mi zdála chuťově nejvýraznější. Velikost balení je dostatečná na malou svačinku a zasytí.“

Relax 100% pyré má úžasnou chuť a potěšilo mě, že je bez přidaného cukru. Konečně nemusím chodit na svačinky synovi a můžu si na výlety brát své vlastní. Asi nejlepším hodnotitelem byl téměř dvouletý syn, který po ochutnání prohlásil: mňamiiii! A to hodně vybíravý jazýček,“ zdůrazňuje Minisek. Podle Tamule má pyré opravdu chuť skutečného ovoce. „Snadno se z obalu vymačkává a víčko je jednoduše ovladatelné. Pyré je velice syté, vydá i na vícero svačinek.“ Přivítala by však hustší konzistenci, nešikové by prý mohly mít problém. Většina testerek to však zvládla bez potíží.

 „Možnost opětovného uzavření je praktická. Množství podle mne odpovídá rychlé svačince. Kladně hodnotím, že do pyré není přidán cukr, přírodní sladkost je dostačující. Pyré jsem využila jak při cestování, tak jako rychlé občerstvení při vánočních nákupech. Byla jsem velmi spokojena a mohu vřele doporučit všem i jako pochoutku pro děti. Doufám, že výrobce brzy rozšíří řadu příchutí, výrobek by si to zasloužil,“ vyjadřuje své přání Savana. 

Pyré není jen pro děti, ovoce a zelenina prospěje i dospělým

Verona přivítala právě tuto variantu pyré pro dospělé: „Není to jen pro děti, i dospělí si rádi dají ovocnou svačinku,  proto je fajn, že na obalu není žádný dětský motiv, takže bych se nestyděla pyré vyndat třeba v práci nebo ve vlaku,“ vysvětluje přednosti balení.

„Taštičky jsou výborné. Chuť je ovocná, nejsou příliš sladké, tak jako většina podobných výrobků. Velikost akorát do kapsy a nikde netečou, balení je praktické. Nejvíce mi chutnala broskvová. Jsem rád, že jsem je mohl ochutnat a nadále je budu kupovat,“ těší se i Christian.

 „Kapsičky pyré mě opravdu dostaly,“ přiznává Mata. „Všechny příchutě jsou skvělé, nejvíce mi chutnala malina. Je znát, že v nich nejsou žádné konzervanty a cukry, proto jsou vhodné i pro děti. Balení je tak akorát na zasycení nebo jako menší svačinku. Doporučuji!“

 

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 9. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

kupujeme

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 20. 5. 2017

mám vždy v práci v šuplíku jako záchranu

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 5. 2017

Odpovědět
sonamik
sonamik 19. 5. 2017

Kupuju dětem na cesty...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.