Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 12. 2015
Líbí se mi

Ochutnejte pralinky různých příchutí z kvalitní čokolády. Ať sáhnete po jakékoli, nezklame

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 26. 12. 2015
Líbí se mi
Ochutnejte pralinky různých příchutí z kvalitní čokolády. Ať sáhnete po jakékoli, nezklame

Ochutnejte pralinky různých příchutí z kvalitní čokolády. Ať sáhnete po jakékoli, nezklame

 

Pralinky Leonidas testovalo deset z vás. Jak vám chutnaly?

Balotin Pralinky Leonidas doporučuje 99 % žen.

 

O produktu:

Pralinky Leonidas jsou vyráběné podle tradiční receptury s použitím vždy čerstvých přírodních ingrediencí a čokolády ze stoprocentního kakaového másla. Firma Leonidas je největší světový producent belgických pralinek. Vyrábí více než sto různých druhů podle tradičních a originálních receptur.

 

Splnily pralinky vaše očekávání a uspokojily vaše chutě?

Chuťové pohárky našich testerek byly navnaděné a pralinky jejich očekávání opravdu nezklamaly. Luxusní balení, vynikající čokoláda i náplně. Pralinky ženy doporučují pro osobní potěšení i jako krásný dárek, který potěší. „Nádherné balení, velice chutné a lahodné pralinky, lepší jsem neochutnala. Chuť naprosto vynikající. Mohu jen a jen doporučit ostatním,“ hodnotí pralinky jednoznačně Doko. „Jsou opravdu výtečné, jen se rozplývají na jazyku,“ potvrzuje LenkaPenka.

„Pralinky byly zabaleny v krásné luxusní zlaté krabičce. Po otevření se po nich jen zaprášilo,“ přiznává Aldinland, „doma jsme si je půlili, aby každý ochutnal každou. Chutnaly nám všechny. Lahodná čokoláda s chutnou náplní. Určitě doporučuji pro vlastní spotřebu i jako hezký dárek.“ Stejný názor má i Ivetka: „Vynikající pralinky, každá byla jiná, s jinou náplní. Byly naprosto luxusní, jako dárek pro někoho, kdo miluje čokoládu, určitě doporučuji!“

Někomu přišly pralinky v krabičce rozházené, vzhledem ke kvalitnímu obalu však nebyly nijak poškozené. „Pralinky přišly v ochranné krabičce z polystyrenu, aby se nepoškodil jejich elegantní obal. Po otevření byly pralinky rozházené, ale ničemu to nevadilo, poničené nebyly,“ potvrdila Ivetka. „Po otevření krabičky byly pralinky rozházené. Myslím, že by pomohlo, kdyby byla krabička o něco nižší, pak by neměly pralinky možnost v krabičce putovat,“ doporučuje,“ Andrea Nicolleta, která byla jinak z pralinek nadšená. „Zaprášilo se po nich velice rychle. Každá pralinka v balení byla jiná vzhledem i chutí. Nenašla jsem jedinou, která by mi nechutnala. Byla znát čerstvost a poctivost každého kousku. A ta čokoláda!“

Nadšená z chuti byla i Ladybirdx a rozházené pralinky v balení také hned odpustila: „Jedním slovem to byla delikatesa. Sice přišly v krásném balení, ale docela rozházené, ale jakmile jednu zkusíte, zjistíte, že to je jen maličkost. Nefalšovaná čokoláda, bombovní náplně a jedinečná chuť, kterou dneska už jen tak nevidíte. Za mě jednička s hvězdičkou,“ dodává.

„Po otevření krabičky na mě dýchla vůně pravé čokolády. Bonbony byly různých tvarů a chutí z bílé, mléčné a hořké čokolády. Každá pralinka měla velmi kvalitní čokoládu, která při skusu praskala, tak jak má správná čokoláda činit. Nejvíc mě však zaujal banánový bonbon, skládající se z tmavé čokolády s vláčnou náplní banánové příchuti. Všechny bonbony jsou z pravé a velmi kvalitní čokolády, což už bohužel dnes není pravidlem. Jako dárek mohu jen doporučit,“ uzavírá Savana.

 

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ladys
Ladys 8. 1. 2016

Dobrá čokoláda nemá mezi sladkostmi konkurenci.

Odpovědět
megan1
megan1 28. 12. 2015

Ano pralinky byli rozházené,to je pravda..to byl asi jediný mínus,že tam nebyli přihrádky na bonbony..

Odpovědět
Amanda
Amanda 27. 12. 2015

Ale jo

Odpovědět
benca
benca 27. 12. 2015

hmm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 786
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.