Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 11. 2015
Líbí se mi

Nastavit, zmačknout a robotický vysavač CleanMate QQ6 uklízí dokonale za vás!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 11. 2015
Líbí se mi
Nastavit,  zmačknout a robotický vysavač CleanMate QQ6 uklízí dokonale za vás!

Nastavit, zmačknout a robotický vysavač CleanMate QQ6 uklízí dokonale za vás!

Zajímavé testování robotického vysavače CleanMate QQ6 vyzkoušely tři z vás. A jak vám nový robotický vysavač uklidil?

Robotického vysavače CleanMate QQ6 doporučuje 96% žen.

O produktu:

Nový model robotického vysavače CleanMate QQ6 Vám přináší řadu vylepšení pro úklid podlah bez námahy. Inovativní ultrazvukové senzory pro dokonalou orientaci v prostoru, kompaktní rozměry, UV dezinfekční světlo atestované Karlovou Univerzitou, hlavní kartáč a dva boční kartáčky vymetou každý kout domácnosti. Vysoký sací výkon s extra velkou průhlednou nádobkou na nečistoty a HEPA filtrem velmi efektivně nasává jemný prach i velké nečistoty a nepustí ani nejjemnější částice prachu zpět do místnosti. Nabíjecí základna s plánovačem úklidu připraví robotický vysavač CleanMate QQ6 k dalšímu úklidu. Sonickou zdí lze vymezit vyhrazený prostor, který nechcete aktuálně uklízet.

Snadno uklidí všechny typy tvrdých podlah, linoleum, parkety a koberce. Ničí bakterie a dezinfikuje podlahu UV světlem. 6 IR senzorů bezpečně detekuje schodiště. Nárazník nové generace s dvěma možnostmi nastavení na bezdotykový nebo zpomalený dotek. 

Jak jste byly s vysavačem spokojené?

Pozorovací a úklidové testování si naše tři testerky užily a vysavač podrobily opravdu tvrdým zkouškám. Celkově však hodnotí vysavač velmi kladně. Oceňují možnosti dálkového ovládání, srozumitelný návod, možnost časování a dobré uklízecí vlastnosti. Řada z vás má možná pocit stejně jako Haliva:Hned na začátku bych se chtěla přiznat k tomu, že jsem robotický vysavač nikdy nechtěla, protože jsem si myslela, že tak dokonale nemůže uklidit jako člověk, tedy - že nevymete důkladně rohy a kraje místnosti. Myslela jsem, že potom bych musela vzít vysavač a práci dodělat. Dnes už vím, že jsem udělala velikou chybu a svého rozhodnutí lituju.“

 Jak se shodují všechny tři testerky, robot uklízí velmi dobře. „Běžné používání - velmi rychle se vysavač uvede do provozu - lze využít několik přednastavených programů - mezi jeden z lepších programů je pro mě "podél zdi", kdy vysavač vymete "každý kout", jede přesně podél zdi kolem dokola, např. v ložnici i pod postelí.“ uvádí zkušenost Kovařícichrudim.  Těžko dostupné prostory nebyly pro vysavač problém. „Vysavač jsem také hodně ocenila u syna v dětském pokoji, kde má velikou postel, pod kterou se dá jen stěží důkladně vysát klasickým vysavačem, protože je nízko nad zemí. Ale pro tohoto "broučka" to nebyl těžký úkol, krásně se pod postel vešel a těžko přístupná místa hravě vysál.“ pochvaluje si Haliva.

Problematickou oblastí jsou i rohy a zdi, ale jak říká Kateřina: „Zprvu jsem se obávala, že vysavač nezvládne dokonale vymést rohy, ale mé obavy se nepotvrdily, navíc na úklid podél zdi má i speciální funkci. Bezvadná je i funkce na detekci míst se zvýšeným výskytem nečistot, takže člověk nemusí mít obavy, že vysavač projede místem sem tam a bude třeba místo vysát ještě ručně či za použití ovladače. Sonická zeď a detekce schodů je skvělá věc, opravdu fungují a člověk tak ztrácí obavu nechat vysavač uklízet bez dozoru.“

Skvělý pomocník, avšak dle testerek by negativem mohlo být lehké rušení domácího klidu zvukem vysavače, který není hlasitý, ale je slyšet. Vysávání na kobercích též není úplně kvalitní, vysavač se někdy zasekává v užších prostorech a nelze postavit základnu na povrch pokrytý kobercem. Ale i přesto díky velkému množství funkcí a úklidových schopností je pomocníkem v domácnosti číslo jedna.

Veškerá hodnocení všech funkcí a celková hodnocení naleznete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 11. 11. 2020

SUPER

Odpovědět
gustawka
gustawka 15. 11. 2015

ušetří čas

Odpovědět
benca
benca 14. 11. 2015

a mozme si vylozit nohy, pracuje za nas

Odpovědět
Amanda
Amanda 14. 11. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 284
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.