Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 20. 9. 2016
Líbí se mi

Moderní žena, moderní kuchyně… to chce rychlý a dokonalý úklid. Máme tip!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 20. 9. 2016
Líbí se mi
Moderní žena, moderní kuchyně… to chce rychlý a dokonalý úklid. Máme tip!

Moderní žena, moderní kuchyně… to chce rychlý a dokonalý úklid. Máme tip!

Kde je konec umakartovým kuchyním s plynovým sporákem a troubou? Ještě dnes si pamatuji, jak jsme malým hadříkem „drhli“ napáleniny po přeteklém hrnci. Pískem a hadříkem v podobě ustřihnutého trička. To je dnes retro. Naše současné kuchyně září barvami, pyšní se sklokeramickými deskami, speciálním, hříšně drahým nádobím, vše v designu, ladí nám i párátka, ale… ten přeteklý hrnec musíme stejně  vydrhnout.

   

 

Jím, vařím, uklízím

Mezi každodenní úklidy patří dozajista úklid naší kuchyně. Ať vaříte velký oběd pro celou rodinu, nebo jen rychlovku k večeři, pokaždé musíte kuchyni vrátit do původního stavu. Nevím, jak vy, ale já když vařím, tak někdy i telefonuji, hraji si s dcerou, čtu emaily… a velmi často neuhlídám brambory, lehce připálím omeletku… moderní žena v běhu věcí a událostí. Ještě, že tohle chápou a vnímají ve firmách jako je Vileda. Ta přichází s mnoha vychytávkami při neoblíbeném úklidu a její pomocníci nám opravdu šetří čas a zjednodušují život.

 

 

Stejně jako PUR active houbička. Říkáte si, co je skvělého na nějaké houbičce. Pozor, ta si zaslouží název super. Perfektně čistí sklokeramické povrchy, teflon a drahé nádobí. Nic nepoškrábe, stačí jen setřít. Kdyby tak měl tuto houbičku můj manžel, když se snažil vyčistit drátěnkou naši designovou rychlovarnou konvici.

Houba nad zlato

My v redakci jsme z ní nadšené a s námi svůj názor sdílí i dalších 56 testerek, mrkněte, jak se jim s houbičkou uklízelo. Závidím testerce Mitince, že houbičku před úklidem objevil i její manžel. „S houbičkou jsme já i manžel naprosto spokojení. Nejen že umyje teflon, na který je primárně určená, ale skvěle bez poškrábání odstraní nečistoty i z plastového nádobí. Dalším plusem pak je, že se skvěle drží díky speciálnímu tvaru, nedrolí se tak brzy jako jiné levné houbičky a nedrží se na ní tolik zbytky jídla. Vyšší cena je adekvátní ke kvalitě.“

Marcellina: „Má tvar, který přesně padne do ruky, její drsný povrch pěkně vyčistil i zaschlé nečistoty, aniž by je poškrábal a hladká strana sklo a keramiku. Tipuju, že bude mít i dlouhou životnost, materiál je oproti levným houbičkám kvalitní. Já jsem velmi spokojena a doporučuji ostatním.“

 

Napište nám i vy, jakou máte zkušenost s pomocníky při úklidu a teď už jen tip na rychlou večeři pro moderní ženy.

Palačinky z vody. Rychlé, jednoduché, levné. Vyzkoušejte!

Večeře do půl hodiny: Rychlé lasagne s rajčaty a bazalkou

Výborný cuketový guláš nejen pro vegetariány

Kuskus se zeleninou - rychlovka

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Tomáš Roman 11. 8. 2021

Dobrý den. Mohl by mi někdo poradit, zda výrobky lavon jsou vhodné k čištění kuchyně? Fungují dobře a nesmrdí? Koukal jsem na web https://www.prostredkycistici.cz/ a přijde mi to jako celkem fér cena, tak jsem přemýšlel, jestli s lavonem má někdo zkušenosti. Já osobně se v tomto moc nevyznám, tak bych celkem ocenil radu. Děkuji všem.

Odpovědět
avatar
Ivana Mrázková 28. 10. 2020

My jsme si při zařizování kuchyně vybrali internetového pomocníka https://www.hmnabytek.cz/kuchyne/ Nemuseli jsme chodit do žádného specializovaného studia. Stačilo si s manžílkem sednout na pohovku, naťukat do telefonu to, co chceme. Vybrali jsme si jen variantu a objednali. Na Hm nám vyšli vstříc.

Odpovědět
avatar
Ema Rychlá 25. 7. 2020

Ahoj, tak tahle nová kuchyň mi připadá naprosto dokonalá. Od koho jste dostali tip na toto řešení? My, když jsme naposledy nechali rekonstruovat náš byt, objednali jsme si vše Z IKEA eshopu. Navíc jsme díky https://slevovykupon.net získali slevu ve výši asi 4%, což bylo ve výsledku opravdu hodně peněz. S manželem jsme si poté dopřáli wellness víkend.

Odpovědět
Glady
Glady 29. 9. 2016

přípravky Vileda jsou super

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 23. 9. 2016

určitě si koupím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 249
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.