Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 10. 2015
Líbí se mi

Likvidátory pachu Alpík zafungovaly. Užijte si vůni místo zápachu

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 10. 2015
Líbí se mi
Likvidátory pachu Alpík zafungovaly. Užijte si vůni místo zápachu

Likvidátory pachu Alpík zafungovaly. Užijte si vůni místo zápachu

Likvidátory pachu v domácnosti, z obuvi i po zvířatech testovalo deset z vás. Jak jste byly s účinky produktů spokojené?

Likvidátory pachu Domácnost, Obuv a Zvířata doporučuje 95 % žen.

O produktech:

Likvidátory Alpík pachy pouze nepřekrývají, ale spolehlivě je neutralizují a účinně pohlcují. Aplikují se přímo na místo zdroje zápachu. Likvidátor pachu Domácnost neutralizuje nepříjemný ozón z vaření, spálenin, lednice, hniloby, plísně, odpadkových košů a toalet, ale je účinný i po kouření!

Likvidátor pachu Obuv se rozpráší přímo do obuvi. Není třeba se obávat vedlejších účinků, obuv likvidátor nepoškozuje, neškodí životnímu prostředí ani lidskému zdraví a nejsou známé žádné alergenní účinky. Přípravek obsahuje vodu a esenciální oleje, je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha.

Likvidátor pachu Zvířata je vhodný do domácností se zvířaty, pro veterinární stanice a profesionální chovatele. Osvědčený je i při stájovém chovu. Aplikuje se do pelíšků, na čalounění, na podlahy, přepravky, molitany, koberce, sedačky, užívá se v čekárnách, na operačních sálech, v kotcích a kafilerních boxech.

Jak byly likvidátory pachu účinné ve vaší domácnosti?

Při používání v domácnosti se ženám likvidátory velmi osvědčily. Pro některé byly sice vůně příliš intenzivní, případně by si vybraly jinou možnou variantu, ale po vyprchání čerstvé dávky byly vůně příjemné a především skutečně účinně pohltily předchozí pachy v domácnosti, v obuvi i po domácích mazlíčcích.

„U přípravku pro domácnost je možné volit z vůně citrónu, australské borovice, lnu a květů,“ oceňuje Dita. „Přípravek se mi osvědčil v kuchyni na pachy z vaření i na odpadkový koš. Vyzkoušela jsem všechny tři přípravky a jsem s nimi velmi spokojena. Navíc v brožurce či na stránkách www.likvidator-pachu.cz můžete najít i další typy výrobků na pohlcování pachů, jako například na textil a oděvy, ve zdravotnictví a jiné,“ dodává Dita. „Likvidátor určený pro domácnost nejvíce využíváme v kuchyni, jak na odpadkový koš, tak na zápach po smažení. A mohu vřele doporučit,“ je spokojená i  Jaroslava.

Likvidátor pachu je na mě moc silný, co se týče vůně. Na druhou stranu ale velmi dobře účinkuje a vůně dlouho vydrží v bytě,“ přiznává HelenKristin. „Přípravek na domácnost je na můj vkus trochu intenzivní, ale je fakt, že když trochu vyprchá, tak je fajn,“ má podobnou zkušenost i Granca. „Likvidátory pachu jsem hned vyzkoušela a musím říct, že fungují skvěle. Využívám je hlavně na odpadkový koš, kam vyhazujeme i použité pleny, po nastříkání nejsou po zápachu ani stopy. Jen bych preferovala jinou vůní,“ přidává svou zkušenost Utr. Arasto využila produkt úspěšně v koupelně a na toaletě, kde je cítit cigaretový kouř ze spodních pater, a květinová vůně je jí velice příjemná. Radunka použila likvidátor při mytí lednice a na odpadkový koš a rozdíl byl prý hned znát.

Na obuv zafungovaly produkty také skvěle. „Likvidátor pachu na obuv jsme použili na celý uzavřený botník a výsledek byl nad očekávání. Vůně je velmi příjemná a nedráždivá,“ pochvaluje si Jaroslava. „Likvidátor na obuv jsem věnovala bratrovi a byl velice spokojený,“ přidává se HelenKristin. „Alpík na obuv jsem použila na boty manžela a fungoval dobře,“ píše i Granca. Také Radunka je nadšená: „ Mužské části domácnosti se velmi potí nohy a musím říct, že už po třetím použití nebylo z bot cítit vůbec nic.“ Pohlcovač pachu na obuv moc nevoněl Arasto, ale jak dodává, to není účel a zápach v botníku skutečně zmizel.

Alpík pro zvířata jsem vyzkoušela na pelíšek našeho pejska a jsem velmi spokojená,“ doporučuje Lucie. „Moje fenečky se vůně nejdříve zalekly, čichaly,  ale nakonec si zvykly a mohu také doporučit,“  přidává se HelenKristin. „Zvířecí likvidátor jsem použila na odstranění pachu z kočičí toalety. Má příjemnou vůni a pach byl skutečně během chvilky pryč,“ oceňuje Granca. Zápach na sedačce po psíkovi pohltil produkt spolehlivě také Smolinke.

Spreje hodnotím velice kladně, opravdu jsou likvidátory pachu a zápach velice rychle pohltí. Vyzkoušela jsem všechny tři typy a nejvíce mi voní vanilka,“ shrnuje Domisacek.domi, která by si ráda vybírala z více vůní. „Vonět vydrží dlouho, určitě budeme kupovat i nadále,“ je rozhodnutá. „Alpiky vřele doporučuji! Jsou opravdu účinné a mně, jako alergičce, nevadí,“ uzavírá Hudlenka.

 

Všechna hodnocení najdete ZDE.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Laura Isová 25. 3. 2020

Jak dlouho tady ty likvidátory pachu vydrží a s jakým zápachem si to poradí ?

Odpovědět
avatar
Draha Nová 15. 3. 2020

Já jsem si nejvíc oblíbila tady tu květinovou vůni, která je velmi příjemná http://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-domacnost-kvety

Odpovědět
TáňaJ
TáňaJ 17. 1. 2018

Nám se zatím nejvíc osvědčil na obuv !

Odpovědět
avatar
Jarmila Horáčková 25. 1. 2018

Tak ten ještě vyzkoušený nemáme a mám z toho docela strach, protože máme vyzkoušených plnu sprejů z drogerie, ale žádný se s tím zápachem nepopral.

Tyna31
Tyna31 20. 12. 2017

Taky používáme alpíka, ale vyloženě jen tak pro osvěžení, protože zvířata nemáme

Odpovědět
avatar
Jarmila Horáčková 1. 12. 2017

Pokud máte doma zvířata, tak je to naprostá bomba !

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.