Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 13. 11. 2016
Líbí se mi

Jasně, už na ten úklid nemusím ani sáhnout. Stačí jen pára

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 13. 11. 2016
Líbí se mi
Jasně, už na ten úklid nemusím ani sáhnout. Stačí jen pára

Jasně, už na ten úklid nemusím ani sáhnout. Stačí jen pára

Co dnes uvařím? A kdy to uklidím? Dvě otázky, které se v hlavě každé ženy objeví minimálně jednou za den a s blížícími se svátky se obě otázky stávají obsedantní, neustále se opakují a jsou čím dál tím víc naléhavější. A zejména ta druhá. Jídlo je ještě požitek, ale úklid… Také jako my toužíte po zázračném přístroji, který uklidí za vás? Naštěstí mnoho firem na to myslí taky.

Jak často uklízet? Denně, týdně, měsíčně…

Tím, že je velmi snadné, plně funkční a pohodlné, obsluhovat uklízecí stroje, není smýčení domácnosti noční můrou, ale spíše hrou s několika hráči. Drobný úklid tedy provádíte každý den, čož by tak mělo být. Pro úklid podlahy odborníci doporučují pravidelnost, neboť tou zamezíme působení škodlivých vlivů. Stačí vzít jen smeták nebo použít robotický vysavač a zbavit podlahu prachu a nečistot ze spár. Jednou týdně bychom pak podlahu měly ošetřit „namokro“, tedy hadrem navlhčeným v chemickém přípravku. Jednou týdně je pak ideální i úklid koupelny a prachu. Tím, že probíhá úklid častěji, nedochází k silnějším nečistotám. Ovšem úklid trouby a spár, to je oříšek.

Parní čistič  BISSEL Steam Shot

Pomocníků v úklidu přibývá a jejich ceny nejsou nejmenší, proto je ideální, slyšíte-li na vlastní uši o funcích a schopnostech přístroje. Z popisu se sice dozvíte, co vše umí, ale je tomu opravdu tak? Nemá nějaké mouchy? Vlastní zkušenost je nejlepší doporučení, a proto dáváme možnost vám všem vyzkoušet na vlastní kůži a svou reálnou zkušeností obohatit ostatní a pomoci v rozhodnutí. Tentokrát deset z vás vyzkoušelo parní čistič BISSELL Steam Shot, parní čištění bez chemikálií pouze pomocí kohoutkové vody a síly páry v ručním stroji, který odstraňuje bakterie po celém domě. Vše dokáže pomocí 9 nástavců, které vyčistí kuchyň, gril, koupelny, spáry a okna. Ideální pro úklid drobných dekorativních předmětů, jejichž úklid hadříkem je zdlouhaví. Stean Shot není těžký, váží 1,5 kg a vydrží 15 min čištění. Díky dlouhému 4,8 m kabelu zvládnete hravě vyčistit vše. Jak přístroj funguje, můžete vidět na videu. Takového pomocníka před Vánoci maximálně oceníte. A co zkušenosti našich testerek? Všechna hodnocení se dozvíte ZDE.

Robbix:"Produkt je výborným pomocníkem v domácnost,i ale především v domácnosti s dětmi. Čistili jsme troubu, pracovní desku, ale hlavně dětskám hračky a super, určitě doporučujeme. Kabel je dostatečně dlouhý a neomezuje. U nás si pomocník své místo našel a doporučujeme."

monikahol:"Bohužel si s větší špínou neporadil, troubu nevyčistil, na oknech šmouhy. Také mě zklamal návod, ve kterém nenajdete ani na co který nástavec použít."

    
 

Redmilk:"Na čistič jsem se velmi těšila, ihned po rozbalení mě příjemně překvapila dlouhá šňůra a mnoho nástavců. Hned jsem ho musela vyzkoušet, na oknech z venku dobře uvolnil nános špíny a prachu, mastnota na obkladech za varnou deskou šla taky pěkně dolu. Ale nejvíce jsem spokojená, jak krásně vyčistí spáry a bez námahy. Čekala jsem od něj víc, ale určitě bude pro mě dobrým pomocníkem, hlavně na ty spáry. Chybí mi, že v návodu není uvedeno, na co se který nástavec používá, čištění okenních skel mě zklamalo, na to jsou mnohem lepší přístroje. Troubu se mi vůbec nepodařilo vyčistit. Nevím, zda něco dělám špatně, nebo to opravdu nejde."

Chystáte se na velký předvánoční úklid a chybí vám pomocníci, se kterými by to bylo raz dva? Jeden praktický dárek si kupte s předstihem. Inspirovat se můžete

Tipy, jak mít opravdu čistou podlahu. Rovnou k poválení

Likvidátory pachu Alpík zafungovaly. Užijte si vůni místo zápachu

Moderní žena, moderní kuchyně… to chce rychlý a dokonalý úklid. Máme tip!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

tohle by se mi moc líbilo

Odpovědět
matejm
matejm 2. 7. 2017

Už jsem ježiskovi napsala ,ale doma mi řekli,že je snad třeba na vánoční úklid. A tak asi bude doma dřív

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 28. 11. 2016

Já zrovna včera čistila parním čističem koupelnu.A protože u testování jsem neměla štěstí,půjčila jsem si ho od kamarádky.Nerada totiž kupuji zajíce v pytli když to nemám odzkoušené.(hlavně dražší výrobky).No musím říct,že jsem byla spokojena a hned píšu ježíškovi.

Odpovědět
Svata
Svata 27. 11. 2016

Velmi mě potěšily zjušenosti testerek, jsem už několik let zvědavá, jak parní čistič uklízí. Děkuji

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 27. 11. 2016

potom sa asi musi dobre vyvetrat, ked to produkuje paru, nie?

Odpovědět
konatovka
konatovka 27. 11. 2016

Ta pára se snadno rozpustí a není jí tolika, takže žádné větrání. Parní čistič mám již spoustu let, akorát, že se vyrábí pořád různé varianty.

Tenderka
Tenderka 27. 11. 2016

diky, lebo uz teraz mame dost vysoku vlhkost, tak som sa bala tej pary

moravačka aja
moravačka aja 28. 11. 2016

konatovka má sice pravdu,ale pokud máte vysokou vlhkost(já ji mám taky),je lepší pracovat při otevřeném okně.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.