Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 7. 2016
Líbí se mi

Jak zatočit s vráskami, zrelaxovat tělo i mysl, posílit svaly a cítit se jako znovuzrozená?

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 7. 2016
Líbí se mi
Jak zatočit s vráskami, zrelaxovat tělo i mysl, posílit svaly a cítit se jako znovuzrozená?

Jak zatočit s vráskami, zrelaxovat tělo i mysl, posílit svaly a cítit se jako znovuzrozená?

Možnost testovat omlazující a relaxační procedury v Centru zdraví Vinohrady přišla jako na zavolanou. Cítila jsem se unavená, vyčerpaná, bez energie. Nabrat novou sílu, osvěžit unavené kontury obličeje a psychicky se pozvednout v těžkém období bylo právě to, co mi pomohlo vše překonat.

Už první návštěva na mě zapůsobila velmi pozitivně, příjemné prostředí, usměvavý a vstřícný personál. Vyplnila jsem krátký zdravotní formulář a paní doktorka Drahomíra Vídenská mne seznámila s každou procedurou zvlášť, zodpověděla všechny mé otázky a byla mi milou společnicí.

Shiatsu masáž celého těla, dokonalá relaxace těla i mysli

Nejprve jsem vyzkoušela masážní křeslo Auravia Relax, které kombinuje  3D masážní technologie Shiatsu a programy brainLight, jež navozují tělesné i psychické uvolnění, zklidní vaši mysl, rozvíjí vaše schopnosti soustředění, učení se, pomoci mohou i při hubnutí či odstranění závislostí a podobně. Jde tedy zároveň o ošetření vašeho těla i mysli.

Stačí usednout do tohoto relaxačního a masážního křesla, nasadit si brýle a sluchátka, jejichž intenzitu světel a zvuku si můžete sama regulovat právě tak, jak je vám příjemné, a nechat se unášet uklidňující hudbou, slovem, zvuky přírody, vln moře a užívat si důkladnou celotělovou masáž shiatsu, která je vám ušitá přímo na míru.

„Ve chvíli, kdy se pohodlně usadíte, si vás křeslo samo naskenuje, zváží a zaměří se na místa, která potřebují ošetřit,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská. „Shiatsu masáž je tedy skutečně dělaná na míru a u každého klienta je jiná podle jeho individuálních potřeb,“ dodává.

Prožitek příjemné masáže umocní brýle, v nichž problikává bílé světlo, jež i při zavřených očích osobně vnímám jako různobarevné uklidňující obrazce. Ze sluchátek se line relaxační hudba, slova navozující naprosté uvolnění a já se nechávám unášet svou fantazií a oddávám se meditaci.  Zapomínám na starosti, trápení, odpočívám. „Dochází k opravdu intenzivní relaxaci, regeneraci a uvolnění,“ říká Drahomíra Vídenská a já mohu její slova potvrdit.

Vybírat můžete z mnoha nejrůznějších programů, jedna procedura nahradí dvě hodiny kvalitního spánku, což je při mé momentální časté nespavosti také velmi žádoucí. V hlubokém uvolnění se synchronizují obě mozkové hemisféry. Po ukončení masáže a relaxace se cítím o mnoho lépe a z křesla se mi ani nechce vstávat.

Magické rukavičky vyhladí vrásky a omladí kontury obličeje

Čeká mě však ještě omlazení pleti pomocí magických New Life rukaviček a ošetření kolagenovým koktejlem a laserem. A to má unavená pleť také nutně potřebuje. Odkládám šperky, sestřička mi každý krok a postup vysvětlí, naprosto jí důvěřuji a nechávám se už jen hýčkat.

Užívám si jemnou masáž krku a obličeje pomocí rukaviček se stříbrným vláknem, které jsou napojené na přístroj New Life B.E.A.M. Intenzitu vám nastaví tak, jak vám bude příjemné, občas můžete cítit jemné štípnutí a někdy i kovovou chuť v ústech. Nemusíte to vnímat pokaždé stejně, záleží i na vašem momentálním rozpoložení. Osobně jsem příchuť někdy cítila, častěji však vůbec ne. Vždy jsem si ale i při tomto ošetření nádherně odpočinula a relaxovala.

Výsledkem této procedury je redukce vrásek, zlepšení výživy a metabolismu kůže, zpevnění kontur obličeje a celkové omlazení pleti. Kolagenový aktivátor přispěje k tvorbě kolagenu, elastinu a kyseliny hyarulonové, zesvětlení pigmentových skvrn a zpomalení stárnutí.

Dlouhodobý účinek v tuto chvíli hodnotit ještě nedokážu, okamžitý efekt po ošetření však mohu jednoznačně potvrdit. Pleť je po ošetření hladká, vypjatá a jemná. Je možné tedy tuto proceduru využít i v případě aktuální potřeby jako rychlé momentální řešení. Což se může hodit před důležitou schůzkou, společenským setkáním či před plesem.  „Jde o neinvazivní metodu, pro dlouhodobější efekt je tedy vhodné více ošetření za sebou,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská.  Za výhodu považuji, že při pravidelném ošetření nedochází k ochabování kontur obličeje.

Ošetření laserem a kolagenem dodá pleti pružnost

Pro ještě intenzivnější omlazení a vyhlazení pleti se doporučuje doplnit k rukavičkám také kolageno-laserové ošetření. Po 25. roce života totiž postupně ztrácíme schopnost tvorby vlastního kolagenu a po 45. roku se prý jeho tvorba zcela zastaví. Kdo by zaváhal?

Odcházím do vedlejší místnosti, ulehám na lůžko, sestřička mi nanáší kolagen vonící po rybách, brzy se však tato vůně vstřebá a není nijak na obtíž. Nasazuje mi ochranné brýle a čeká mě dvakrát šest minut ošetření laserem na pravé a levé straně obličeje. Pleť mám pak vypjatou ještě více, cítím se až stažená a následné nanesení krému vítám.

 

Ošetření napomáhá zvyšovat hydrataci, zpevnit kůži, zpomalovat stárnutí, vyhlazovat vrásky a omezit vznik nových, vyživovat pleť do hloubky a viditelně zlepšit kontury obličeje.

Pravdou je, že můj obličej po procedurách rozhodně prokoukl, vypadá více svěží a stopy únavy nejsou tak intenzivní. Už to samo mi ještě více zvyšuje dobrou náladu navozenou předchozími masážemi a relaxací.

Pohodlně se usaďte do křesla a zpevňujte svaly pánevního dna

Prozrazuji paní doktorce, že často trpím bolestí zad, momentálně jsou to hlavně bedra (asi jsem si moc naložila, jak se často výstižně říká). Pomoci od bolesti by mi prý mohl další blahodárný přístroj BIOCON 2000, který posiluje svaly pánevního dna.

Stačí se jednoduše na 20 minut posadit do křesla, vzít si třeba časopis na čtení a přístroj už cvičí za vás. Vysílá signály, jejichž intenzitu lze opět regulovat podle potřeby, a vy tímto příjemným a jednoduchým způsobem posilujete svaly, které klasickým cvičením jen tak nezpevníte. Jejich ochabování nám však může způsobovat řadu zdravotních potíží, ať už jde o bolesti zad, špatné držení těla, potíže s otěhotněním, inkontinencí… Jde o jednu z nejdůležitějších a zároveň nejzanedbávanější skupinu svalů. 

„Svaly pánevního dna se rozepínají jako trampolína mezi stydkou kostí, kostrčí a hrboly sedacích kostí a poskytují podporu pánevním a břišním orgánům. Napomáhají stabilizaci páteře, plní uzavírací funkci, spolupracují s bránicí a podílí se i na dýchání,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská.

Bolí vás záda, máte potíže s otěhotněním či přechodem? Posilujte! Jednoduše na křesle...

Zpevnění pánevních svalů je důležité pro ženy i muže v každém věku. Je podstatné před těhotenstvím, po porodu, při potratech, bolestivé menstruaci, či inkontinenci, při potížích s prostatou, ale i s erekcí. Posílené svaly pánevního dna napomáhají správnému držení těla, odstraňují tak bolesti zad, kyčlí, kostrče i hlavy. A opravdu, už po pár sezeních mě bolest v bedrech skutečně povolila. Objevila jsem další způsob, jak svému tělu pomoci zůstat v kondici a bez zdravotních obtíží.

 

Možností ošetření nabízí Centrum zdraví Vinohrady ještě mnoho, z těch, které jsem vyzkoušela na vlastní kůži, jsem nadšená. Přicházím vždy s radostí a odcházím odpočatá, vyrovnaná a připravená zvládat život s lehkostí, ať už mi naloží sebevíc. Dopřejte si i vy občas toto hýčkání, vyberte si proceduru, která je vám šitá na míru, a posilujte, relaxujte, mládněte, rozkvétejte. Zasloužíte si to!

 

Jak dopadlo hodnocení našich testerek se dočtete ZDE.

Všechna hodnocení najdete ZDE a ZDE.

 

Najdete si i vy někdy také čas sama na sebe? Necháváte se ráda hýčkat a dokážete odpočívat?

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Macina Nováková 12. 8. 2020

To zní skvěle! Abych pravdu řekla, tak já poslední dobou dost uvažuji nad tím, že bych si nějaké takové masážní křeslo pořídila domů. Už několikrát jsem to měla možnost vyzkoušet a je to vážně super. Dřív jsem si myslela, že takové masážní křeslo stojí majlant, ale když jsem koukala na srovnání, které mají třeba tady https://www.testino.cz/masazni-kresla tak jsem si všimla, že to vlastně vůbec není tak drahé. Myslím si, že by to byla dobrá investice.

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 10. 7. 2020

Odpovědět
Ladys
Ladys 9. 11. 2016

Moc příjemné centrum, také jsem tam nedávno zabloudila a určitě návštěvu zopakuji.

Odpovědět
k.eva
k.eva 11. 9. 2016

Odpovědět
Amanda
Amanda 10. 9. 2016

Hm...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 370
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.