Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 9. 2015
Líbí se mi

Jak vám chutnal Sunar gravimilk pro těhotné, kojící i ty, které se chystají otěhotnět?

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 9. 2015
Líbí se mi
Jak vám chutnal Sunar gravimilk pro těhotné, kojící i ty, které se chystají otěhotnět?

Jak vám chutnal Sunar gravimilk pro těhotné, kojící i ty, které se chystají otěhotnět?

Speciální Sunar pro ženy, které plánují těhotenství, nebo již jsou těhotné, ale také pro ženy, které kojí, testovaly dvě stovky z vás. Jak jste byly s tímto produktem spokojené?

Sunar gravimilk doporučuje 80% žen.

O produktu:

Kvalitní výživa v těhotenství a v průběhu kojení je základem pro maminku i její dítě. Správné stravování může pozitivně ovlivnit vývoj miminka, proto je dobré přemýšlet o vhodné výživě nejen v průběhu těhotenství a kojení, ale již v období před plánovaným otěhotněním.

Sunar gravimilk dodá všechny potřebné vitaminy a minerální látky formou lahodného mléčného nápoje, který byl navržen odborníky tak, aby splňoval vysoké nároky na výživu pro ženy v období těhotenství a kojení. Mléčný nápoj je vyroben na bázi plnotučného mléka, obsahuje tedy mléčný tuk, díky kterému se lépe vstřebávají vitaminy A, D, E, K a dodává nápoji lahodnou mléčnou chuť. Pravidelná konzumace pomáhá dodržovat pitný režim, který je v tomto období velmi důležitý. Nápoj lze snadno připravit přidáním vody, je možné ho podávat jako studený či teplý koktejl a dochutit ovocem. Vybírat lze z příchutí čokoláda, vanilka a malina.

Jak vám Sunar gravimilk chutnal?

Při testování mléka Sunar gravimilk našly nastávající maminky a kojící ženy velké množství pozitiv, ale upozornily zároveň také na řadu nedostatků. Chutě máme různé, zvláště pak v době těhotenství a kojení. Zhruba polovina testerek byla vanilkovou příchutí nadšena, nápoj jim chutnal a doporučují ho stejně jako Náninka: „Nápoj je chutný, je ale lepší dát část vody a zbytek dolít mlékem. Velká výhoda je, že do sebe dostanu potřebné vitamíny, nemusím polykat žádné pilulky a ještě si doplním pitný režim.“ Rozmíchávání prášku v mléce vyhovovalo i dalším ženám.

Pokud máte rády mléčné koktejly, je volba gravimilku rozhodně lepší, než jakékoliv tablety,“ doporučuje Jitka blogerka, patronka Ankety Česká máma. Jak se shodla většina žen, chuťově je nápoj velmi dobrý, ale hodně sladký. Řada z nich měla právě kvůli přílišné sladkosti s pitím problémy. Řešily to tím, že snižovaly množství dávkování, nápoj byl pak příjemnější na pití. Co se týče dávkování, Penneloppe, Zariska a další ženy by ocenily, kdyby součástí balení byla odměrka, kterou by dávku jednoduše nabraly.

„Na Sunar gravimilk jsem se moc těšila, hned jak mi přišel, připravila jsem ho podle návodu. Nasypala jsem tři až čtyři polévkové lžíce do 250 ml teplejší vody a důkladně je rozmíchala. Je vážně důležité rozmíchat nápoj pořádně, jinak vám na dně zůstanou zbytky prášku,“ uvádí Red.miky. Právě problémy s rozpustností zaznamenala většina žen. Tvořily se usazeniny a hrudky, které nešly moc dobře rozpustit, zejména ve studeném nápoji. 

Možnost konzumovat nápoj jak teplý, tak i studený, ocenilo velké množství testerek včetně Petualky: „Velmi jednoduchá příprava, dá se pít teplý i studený. Zkoušela jsem v něm rozmixovat i ovoce – banán, broskve a borůvky – a úplně mi to stačilo na snídani. Je super, že mi dodává všechny vitamíny a minerální látky, které potřebuji, a ještě mi přispěje k pitnému režimu. Těším se, až vyzkouším další příchutě!“ Virgil ocenila, že se dá nápoj pít kdykoliv během dne, je výborný na svačiny, zažene i chuť na sladké. Ilke má podobnou zkušenost: „Já jsem ho pila hlavně večer, kdy mě honila mlsná a nemusela jsem se pak ládovat sladkostmi. Příchuť vanilka je výborná ještě s kombinací rozmixovaného ovoce, třeba malin nebo jahod,“ doporučuje způsob přípravy chutného nápoje.

Sto lidí, sto různých chutí. Našlo se i mnoho žen, kterým nápoj nechutnal, byl na ně přespříliš sladký, mléčný a chuť se jim zdála málo přírodní. Stejně tak i složení výrobku podle některých z nich nebylo vyvážené, jak uvádí Andis, Věrka, Baba a jiné. Hanka měla již pozitivní zkušenosti s jinými přípravky Sunaru a novinka Sunar gravimilk ji zklamala: „Oranžový Sunar pro děti jsem dávala malému a čekala jsem, že i gravimilk bude mít příjemnou chuť. Špatně se mi rozpouští, je dost sladký a navíc chutná na můj vkus dost chemicky,“ popisuje svou zkušenost.

Sunar gravimilk je další možnou variantou, jak podpořit své zdraví a výživu během těhotenství a kojení. Záleží na potřebách a chuti každé jednotlivé ženy, zda jí bude tato forma výživy vyhovovat. Jedná se o mléčný nápoj, který má svá specifika. Některé ženy nápoj rozhodně vítají, jiné pak mají mnoho výhrad. Například Evě Sunar gravimilk s příchutí vanilky chutnal: „Je to příjemná změna mezi pitím kojících čajů, navíc s obsahem důležitých prvků pro mne i miminko,“ uzavírá. 

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jarmila Horáčková 11. 12. 2017

tak v tom já se nevyznám, protože jsem ho pila na doporučení a hlavní pro mě bylo, že jsem měla dostatek mlíka a kojila jsem až do roku a půl.

Odpovědět
Tyna31
Tyna31 5. 12. 2017

Co jsem se dívala a porovnávala doplňky na podporu laktace, tak žádný neobsahuje tolik vitamínů, jako gravimilk http://www.sunar.cz/pro-tehotne-a-maminky/

Odpovědět
avatar
Draha Nová 8. 9. 2017

taky mě nejvíc oslovila vanilková příchuť

Odpovědět
avatar
Andrea Honzová 14. 8. 2017

mezi těmi příchutěmi byla nejlepší vanilka

Odpovědět
Tyna31
Tyna31 2. 8. 2017

Sonuli: já už vyzkoušela všechny a chuťově mě nejvíc oslovila vanilka, ale být tebou vyzkouším postupně všechny, protože každému chutná něco jiného

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.