Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 9. 2015
Líbí se mi

Jak dopadlo hodnocení tělocvičny Monkey´s Gym?

Petra | ŽENA s.r.o.
Petra | ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 9. 2015
Líbí se mi
Jak dopadlo hodnocení tělocvičny Monkey´s Gym?

Jak dopadlo hodnocení tělocvičny Monkey´s Gym?

Tělocvičnu Monkey´s Gym testovalo dvacet z vás, a to maminky s dětmi ve věku 6 měsíců až 7 let. Jak jste byly se cvičením spokojené?

Tělocvičnu Monkey´s Gym doporučuje 93 % žen.

O produktu:

Cvičit se dá i zábavnou formou. Trénovat obratnost, cvičit na nářadí a rozvíjet pohybové dovednosti dětí. Tělocvična Monkey´s Gym v Galerii Harfa, Praha 9 a Baby Club Juklík, Praha 5 nabízí cvičení pro děti od 6 měsíců do 7 let, denně od 9:00-19:00. Děti do 2,5 let cvičí s rodiči, starší pak bez rodičů. Krásně prosklené prostory umožní maminkám, tatínkům a všem, co děti na cvičení doprovází, sledovat své děti z povzdálí ať už z dětského koutku, nebo z café baru, kde se dají v klidu vyřizovat i pracovní záležitosti. Všechny lekce jsou vedeny kvalifikovanými lektory.

Splnilo cvičení v tělocvičně Monkey´s Gym  vaše očekávání?

Ano, ano, ano. Báječné. Přijdeme znovu. Všechny testerky a jejich malé ratolesti se shodly na tom, že cvičení v tělocvičně Monkey´s  Gym je skvělé. Iveta svými slovy shrnula myšlenky všech maminek a dětí: „Monkey´s Gym je tělocvična, která syna nadchla a doslova vtáhla do cvičení. Vyzkoušeli jsme dvě skupiny, a to Parťáky 4-6 let a Sporťáky 5-7 let. V obou skupinách to bylo bezva a syn si krásně zacvičil." To potvrzují i maminky mladších dětí, těch nejmenších. „S dětmi jsem vyzkoušela lekci pro Dudlíky, nejmenší děti (6-12 měsíců) a lekci Neposedů (18-30 měsíců). Lekce pro nejmenší byla zaměřená na lezení a základní pohybovou koordinaci. Starší synek už pak zkoušel základní tělocvičné prvky prostřednictvím hry a moc se mi líbila i nutnost zapojení se do kolektivu. Opičí dráha bavila všechny. Lekce jsou vedeny formou hry, doplňované hudbou, jakož i říkadly,“ nadšeně hovoří Mirka3.  Lekce jsou vtipně pojmenované, kdy trefně vystihují věkovou kategorii a schopnost dítěte.

Na cvičení maminky oceňují pěkné, čisté, bezpečné a multifunkční vybavení tělocvičny spolu s perfektně připraveným programem pro děti, které jsou oslovované jmény a nenásilně zapojovány do aktivit. I když ceny vyšší než za jiná cvičení, svou hodnotu určitě mají - cena za přívětivé prostředí, inspiraci, přístup, dynamiku celého fungování. Raději si připlatím, než řešit spoustu doprovodných negativ,“  hodnotí lekce Zuzka. S ní se shodují i jiné maminky včetně Blueladik: „Je sice pravda, že oproti ostatním kurzům, které jsem zkušebně s malou absolvovala, je tento znatelně dražší, ale opravdu upřímně říkám, že ty dva levnější kurzy, které jsme vyzkoušely, tak byly pro mne velkým zklamáním a v  Monkey ´s je skvělý."

Velké pozitivní hodnocení sklidilo u maminek zázemí, které v tělocvičně najdete: „Po příchodu si můžete odložit kočárky, kabáty, boty a popřípadě i nějaké tašky do přehledné šatny. Ta je velmi dobře zařízena dostatkem úložného prostoru, ramínek atd… A nyní již se můžete aklimatizovat ve výborně zařízených prostorách, ve kterých najdete kuchyňku s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí…, WC, prostory pro přebalování a bohatě zařízený dětský koutek. Na recepci, která je umístěna v rámci tohoto prostoru, si můžete zakoupit malé občerstvení pro sebe nebo své ratolesti a v klidu si sednout ke stolečku, odkud krásně na své dítě vidíte." vystihuje atmosféru Blueladik. K ní se připojuje i maminka Zuzka: „Po dobu cvičení jsem si mohla v klidu vyřizovat svou práci a kdykoli spokojenost své dcerky kontrolovat průhlednou stěnou tělocvičny."

Mezi mnohá další pozitiva patří dobrá dostupnost MHD, snadné parkování, hlásit se na kurzy během roku do již rozběhlých kurzů, informovanost přes sms, zkušební hodina zdarma aj. „ Určitě doporučuji a od září se chystáme na nějaký kurz," už se těší Bobeš.

Jediný problém? Kurzy jsou tak oblíbené maminkami a dětmi, že je někdy těžké najít volný termín. Ale jak maminky potvrzují, vždy se místo našlo.

 

Všechna hodnocení najdete zde.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
megan1
megan1 6. 3. 2016

pěkné..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 312
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.