Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 9. 2016
Líbí se mi

Jak být zdravější a šťastnější? Sportujte s dětmi!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 9. 2016
Líbí se mi
Jak být zdravější a šťastnější? Sportujte s dětmi!

Jak být zdravější a šťastnější? Sportujte s dětmi!

Leze, skáče, běhá, hraje fotbal… nebo jen lítá jak střela. Děti pohyb milují, a když je v tom my dospělí podpoříme, můžeme si být jistí, že ve své výchově neděláme chybu.

Jen si vzpomeňte, kolik jste toho naběhaly jako děti vy, naskákaly gumu, najezdily na kole, kdy přehazovačka byla ještě cizí slovo. Pohyb nám dával energii, volnost, kamarády a pocity štěstí. A to se nemění. Možná, že jsou dnes sportovní aktivity více organizované než dříve běhání kolem paneláku, ale hýbat se nám v krvi zůstalo.

Sportuje celá rodina. Díky dětem jsme zdravější

Nejen dle rozsáhlých výzkumů Nadace Kooperativa je prokázáno, že díky dětem vedeme zdravější životní styl. Až 80% rodin chodí téměř každý den na procházku do přírody. České děti nejsou líné, ba naopak velmi často vyhledávají různé pohybové aktivity. Jeden sportovní kroužek je dnes normální a společné rodinné cyklovýlety jsou běžnou víkendovou aktivitou.

 

Kvalitní strava a vitamíny nejen pro malého sportovce

Na dobrou stravu při sportu nesmíme zapomínat. I když se snažíme jíst zdravě  a vyváženě, naše tělo někdy potřebuje víc. Zejména naše děti, v období rychlého růstu potřebuje jejich pohybový aparát zvláštní péči. Jedinečnou schopnost má kolagen, který stimuluje elasticitu a pružnost v těle. Zvyšuje pevnost chrupavek, vazů a šlach a posiluje elasticitu kůže. Což oceníme, my ženy, při boji s vráskami. Potravinovým zdrojem je želatina, ale kolik jí sníme? Zde je vhodné kolagen dodávat tělu formou potravinových doplňků.

Doplňky stravy Colafit užívají dospělí již více než 20 let, aktuálně jsou v Čechách i na Slovensku jedničkou na trhu. A je zde i varianta pro děti. Malé měkké kostičky čistého krystalického lyofilizovaného kolagenu jsou v balení pro juniory obohacené extraktem z růže šípkové pro udržení normálního stavu kloubů. 

Jaké jste měly s Colafitem zkušenosti?

Bylo vás 50, vás, které doplněk stravy Colafit pro děti testovalo, a i když nejsou účinky viditelné ihned, byly jste spokojené, stejně jako testerka Certicexyz: „Pěkné balení a doufám, že i pozitivní účinky. Jsem moc ráda, že jsem mohla společně se synem začít testovat Colafit. Já znám Colafit pro dospělé a také ho tak 2x za rok použiji, pomáhá mi a nebolí tolik klouby. Proto jsem ihned, jak jsem balení obdržela, synovi dala první jahodovou kostičku a tak doufám, že bude prospěšná i pro něj. Oceňuji hezké balení pro děti včetně klipu + pár kostiček pro dospělé, které jsem si schovala, až začnu s mojí kúrou. Jaké působení má ale Colafit na mého syna budu vědět až po dobrání.“ Mrkněte na další recenze.

 

Jak sportuje vy a vaše dítě? Víte, co zdravého a dobrého uvařit? Můžete se inspirovat například tady.

Domácí aloe vera drink a jeho blahodárné účinky pro vaše tělo!

Očista pomocí šťáv nastartuje ozdravné procesy. Dodá vám energii a zlepší imunitu

Pochutnejte si na zdravém tvarohovém dezertu i při hubnutí

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 10. 7. 2017

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 7. 7. 2017

U nás se nejvíce tančí

Odpovědět
konatovka
konatovka 22. 6. 2017

Já se snažím co nejvíce hýbat i bez dětí, které mají už své rodiny.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 6. 2017

nemám už doma děti...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.