Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 18. 4. 2016
Líbí se mi

Honíte se v práci i doma? Nemusíte být superžena, pozvěte si Super Souseda

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 18. 4. 2016
Líbí se mi
Honíte se v práci i doma? Nemusíte být superžena, pozvěte si Super Souseda

Honíte se v práci i doma? Nemusíte být superžena, pozvěte si Super Souseda

Také to tak máte? Domů se vracíte z práce večer unavená, na domácnost už vám sil nezbývá, ale nedá vám to. Nezastavíte se, ale stejně pořád někde ještě čeká nevybalená polička, okna už se tak neblýskají… Kdy to všechno stihnout dát do pořádku?

Ať už sama podnikáte, nebo jste zaměstnaná až do pozdních odpoledních hodin a na nákupy, praní a žehlení už vám nezbývá sil, nezoufejte, pomoc je nablízku. Nemusíte se po dlouhém pracovním dni pouštět ještě do úklidu a vylepšování domácnosti. Raději si s partnerem udělejte hezký večer, zrelaxujte, zajděte si s kamarádkou zacvičit, nebo jen tak popovídat. Práci musí střídat odpočinek, jinak se dříve či později zhroutíte. A to přece nechcete. Využijte raději služeb, které se vám nabízejí.

Místo výčitek si udělejte romantický večer. Práci doma svěřte odborníkům

Nemusíte všechno zvládat jen vlastními silami. A váš partner si také odpočinek zaslouží. Vyhněte se honění i případným výčitkám, kdo co ještě nepřidělal, neumyl, nestihl, přestože to už dávno slíbil… Znáte to. Udělejte si místo toho raději romantický večer a na práci doma si pozvěte Super Souseda!

Potřebujete uklidit, vyžehlit, umýt okna, nebo něco přivézt, opravit, přivrtat, smontovat…? Nemusíte složitě hledat mezi neověřenými firmami. Jednoduše vsaďte na odborníky s dobrým hodnocením těch, kteří už jejich služby využili. Super Sousedé si poradí s úklidem v domácnosti, se zahradou, údržbou domu, opravami, úpravami, přestavbou i montáží, poskytnou vám dokonce i technickou pomoc s domácími spotřebiči nebo s vaším počítačem…

Vybírejte podle referencí, hodnocení ostatních i nabízené ceny

Stačí, když zadáte úkol, který potřebujete vyřešit, na SuperSoused.cz. Dostanete zpět různé nabídky, kde vám jednotliví Super Sousedé navrhnou řešení a zároveň i částku, za kterou vám mohou pomoci. Vy si pak vyberete toho nejlepšího právě pro vás. Rozhodovat se můžete nejen podle nabízené ceny, ale i podle kvality a referencí na každého z nich, které si na stránkách můžete přečíst.

Těchto služeb můžete využívat v jakýkoliv den bez ohledu na pracovní dobu, vždy podle vaší vzájemné dohody. Vámi vybraný Super Soused splní vaše přání v přesný den a čas, který si vyberete. Peníze za služby zasíláte na účet agentury, která provozuje internetové stránky. Ta je vyplatí vašemu řemeslníkovi až po ukončení práce.  A to pouze v případě, že budete opravdu spokojeni.

Vaše zkušenosti pomohou při výběru ostatním zájemcům

O tom, jak se vámi vybraný Super Soused osvědčil, napíšete pak své vlastní stručné hodnocení na stránky, aby i ostatní zájemci o tyto služby věděli, na kterého z nich se nejlépe obrátit. Této nabídce neodolala ani naše Jitka, která tak doma vyřešila hned několik věcí najednou a zkrášlila si své bydlení bez nervů a k obrazu svému. Jak to vše probíhalo a jak byla spokojená, se můžete dočíst ZDE. Služby Super Souseda vyzkoušely i naše testerky.

"Zakázka na portál SuperSoused se zadávala jednoduše a intuitivně. Zadala jsem ji večer a už další den ráno jsem měla čtyři nabídky. Vybírala jsem dle zkušeností a recenzí a byla velmi spokojena. Vše proběhlo v podstatě ze dne na den," pochvaluje si Kaloška a doporučuje i ostatním. "Ráda jsem vyzkoušela novou službu, s její kvalitou jsme byli spokojeni. Okna jsou krásně čistá. Zadání zakázky i výběr z nabídek byl jednoduchý a bez problémů. Oceňuji, že si člověk může vybrat sám, koho si pustí domů, a také škálu nabídek, kterou tato služba nabízí. Zakázka může být na jakoukoliv domácí práci. Navíc zadání zakázky na web není nijak závazné. Stačí si počkat na nabídky a poté buď obchod uzavřít, nebo ne," je spokojená také Alena M.

A co vy, už máte svůj seznam úkolů, které je třeba vyřešit? Neváhejte a obraťte se na odborníky. Vybírejte ty, které ostatní chválí, pak se nemůžete splést a budete také spokojeni. Přestaňte se honit a nechte si čas i na odpočinek a relaxaci! Víkendy nevěnujte velkému úklidu, ale raději je využijte k výletům a setkání s přáteli a rodinou. Protože pak vám i vaše práce a podnikání půjde lépe od ruky

 

Také rády využíváte služeb pro pomoc v domácnosti? Jaké jsou vaše zkušenosti? 

 

Všechna hodnocení si můžete přečíst ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Dasenda
Dasenda 9. 6. 2016

Toto je úžasný nápad u nás máme niečo na takýto štýl a volá sa to hodinový manžel, aj keď neviem o tom, že by umývali okná .. tento nápad sa mi páči omnoho viac je super, že si ľudia môžu prečítať recenzie na daných odborníkov a potom sa pre nich rozhodnúť tento nápad hodnotím veľmi pozitívne

Odpovědět
Ivankaaaaa
Ivankaaaaa 29. 4. 2016

můj přítel mi pomáhá v domácnosti s vařením ,s uklízením, atd,..

Odpovědět
konatovka
konatovka 30. 4. 2016

Tak takových si musíme vážit, není to pravidlem. Moc Vám přeji takového přítele.

konatovka
konatovka 29. 4. 2016

Můj manžel bere pomáhat mi se vším v domácnosti jako naprostou samozřejmost.

Odpovědět
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.

Ideální muž!

konatovka
konatovka 19. 4. 2016

Odpovědět
Amanda
Amanda 19. 4. 2016

Hm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 660
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.