Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 10. 2016
Líbí se mi

Dokonalá relaxace, masáž i omlazení na jednom místě. A skvělé tipy na dárek!

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 21. 10. 2016
Líbí se mi
Dokonalá relaxace, masáž i omlazení na jednom místě. A skvělé tipy na dárek!

Dokonalá relaxace, masáž i omlazení na jednom místě. A skvělé tipy na dárek!

Padá na vás zimní únava? Dopřejte si masáž, relaxaci či omlazení na jednom místě. Nechte se hýčkat a odcházejte plná nové energie. A protože se blíží Vánoce, je to i skvělý tip na dárek

Potřebujete omladit a osvěžit pleť, posílit svaly pánevního dna, uvolnit a zrelaxovat tělo i mysl, posílit svou imunitu? Bojujete s celulitidou, křečovými žilami, striemi, vráskami, pigmentovými skvrnami či jizvami…? Chcete zlepšit spánek, podpořit soustředění, schopnost se učit nebo chcete zhubnout a chybí vám vůle? Vyberte si v Centru zdraví Vinohrady tu nejlepší proceduru právě pro vás. Pokud váháte, nechte si poradit přímo na místě.

Návštěvu v Centru zdraví Vinohrady jsme vyzkoušely na vlastní kůži a naše ženy-testerky byly nadšené. Ocenily vstřícný a profesionální přístup, dokonalé vysvětlení všech procedur, které si po absolvování nemohly vynachválit. „Všechny návštěvy v tomto centru jsem si užila a odcházela jsem vždy odpočatá a plná energie. Hezké prostředí, milý a profesionální personál, který vám vše vysvětlí,“ potvrzuje Lednik, stejně jako ostatní testerky.

„Při první návštěvě jsem vyplnila krátký zdravotní dotazník a paní doktorka Drahomíra Vídenská mi podrobně vysvětlila, co mě bude čekat,“ popisuje Mirandela. Každou novou procedurou vás paní doktorka osobně provede a zodpoví všechny vaše otázky. Vždy tedy víte, do čeho jdete a zda je to pro vás vhodné. Případně, které procedury je vhodné kombinovat pro co nejlepší výsledek, kterého chcete dosáhnout.

 

Magické rukavičky vyhladí pleť a zpevní kontury obličeje 

Jemná masáž krku a obličeje pomocí magických New Life rukaviček se stříbrným vláknem, napojených na přístroj New Life B.E.A.M. vaši pleť napne, vyhladí a zpevní kontury obličeje. Masáž je navíc velmi příjemná a intenzitu si můžete určit podle svých vlastních pocitů tak, aby vám co nejlépe vyhovovala.

„Účinky ošetření New life rukavičkami je viditelné již při první návštěvě, pleť působí zdravě a odpočatě,“ říká po své vlastní zkušenosti Mirandela. „Je to velmi příjemná, relaxační procedura, která zpevňuje pokožku a zmírňuje vrásky. Po proceduře je pleť zářivá, vypjatá a vypadá zdravěji a odpočatě,“ přidává se Siraellen.

Osobně mohu jejich slova potvrdit. Po více aplikacích váš obličej ztrácí známky únavy a povadlosti. „Když jste přišla poprvé, byla vaše pleť unavená, ve stresu, dnes je krásně hladká, svěží, pružnější a pevnější,“ říká mi i zkušená sestřička Saša, kterou si klientky nemohou vynachválit. Při proceduře jde vše ruku v ruce, vaše pleť omládne a vy zároveň zrelaxujete svou mysl i tělo v příjemném prostředí. O mých zkušenostech se více dočtete také ZDE.

 

Kolagenovo-laserové ošetření účinky podpoří

Rukavičky je vhodné doplnit i kolagenovo-laserovým ošetřením, které dodá pleti pružnost. „Účinek po tomto ošetření je vidět hned,“ pochvaluje si Gabulka. „Dokonalá péče o obličej rukavičkami i laserem je viditelná skutečně již po první návštěvě,“ potvrzuje i Slávka Fran.

„Paní doktorka vám na konzultaci vše vysvětlí, zasvětí vás do procedury a doporučí, jak o pleť dál pečovat. Sestřičky jsou obětavé a svou práci opravdu milují. Nejen kolagen, ale i práce zručných a laskavých rukou se na vaší pleti blahodárně projeví,“ chválí shodně procedury i vlídné prostředí Slávka, která se těší na další návštěvy.

 

Vyzkoušet můžete i mikrojehličky

„Pro zpevnění pleti a korekci vrásek je možné využít také mikrojehličkování, které je založeno na přirozených samoobnovovacích schopnostech pokožky,“ doporučuje další možnost péče o pleť paní doktorka Drahomíra Vídenská. Vhodné jsou například od třiceti let, jakmile se začnou objevovat první příznaky stárnutí pleti. „Pokud se mikrojehličky používají ke zmenšení pórů, lze ošetření aplikovat i v mladším věku,“ dodává.

Jehličky proniknou do všech vrstev kůže a během hojení se spustí nová syntéza kolagenu a elastinu.  „Kolagenová vlákna se tím přirozeně regenerují a pleť se zpevňuje, je hladší, pružnější a vypadá mladší. Ošetření je tedy vhodné i pro tenkou, tzv. papírovou pleť,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská.

 

Dokonalá relaxace, uvolňující masáž a podpora vašich schopností

Pokud potřebujete masáž, odpočinek, uvolnění od stresu a vypjetí, trpíte nedostatkem spánku či máte potíže s učením a soustředěním, vyzkoušejte některý z programů v křesle Auravia Relax, které kombinuje 3D masážní technologie Shiatsu a programy brainLight navozující tělesnou i psychickou pohodu. 

Stačí pohodlně usednout, vzít si světelné brýle a sluchátka a oddat se meditaci. Křeslo si vás naskenuje, zváží a zaměří se na místa, která potřebují nejvíce ošetřit. Každá masáž je tedy individuální. „Je to velice příjemná procedura, která napomáhá k uvolnění od stresu, regeneraci, zvyšuje kreativitu a motivuje. Opravdu se uvolníte a obavy zmizí. Perfektní relaxace,“ říká po zkušenosti Siraellen. Spokojená je i Mirandela: „Celý průběh masáže v relaxačním křesle s brýlemi na očích, sluchátky a s příjemnou relaxační hudbou jsem si užila. Masáž celého těla, nohou i rukou trvala cca 20 minut a hezky jsem si při ní odpočinula.“

Vybírat lze z mnoha programů s nejrůznějším zaměřením a délkou 10 až 40 minut. Mišel vyzkoušela 20ti minutový program Vesmír a Fantazie a 30ti minutový program Oceán. „Každý byl jiný, nejvíc jsem si užila Vesmír s počáteční masáží a následnou příjemnou relaxační hudbou, při které jsem na chvilku hluboce usnula. Další programy byly více masážní včetně příjemné masáže chodidel a rukou,“ pochvaluje si podobně jako Kolej: „Na masážním a relaxačním křesle jsem si vždy výborně odpočinula, načerpala novou sílu a energii a ještě mi promasírovalo každý centimetr těla. K tomu mi hrála uklidňující hudba a já se vždy ponořila do lehkého spánku a nechala se unášet příjemným hlasem ze sluchátek.“

Já jsem si zamilovala program Nebe, kde se skutečně cítíte tak, jak název napovídá. Po absolvování mne zázračně přešla i nastupující bolest hlavy a zad. Pokud bojujete s nadváhou, lze vyzkoušet třeba 40ti minutový program Hubnutí s dokonalou masáží a meditací na podporu vaší vůle a upevnění si nových stravovacích návyků. Příjemné a povznášející jsou veškeré programy, které jsem zkusila, a výběr je opravdu široký.

 

Jak důkladně posílit svaly pánevního dna?

Málokdo problém těchto vnitřních svalů neřeší. Posilování svalů pánevního dna je důležité pro mladé i staré, pro muže i ženy v každém věku. Je důležité před těhotenstvím, po porodu, při potratech, bolestivé menstruaci, inkontinenci, u mužů pak především při potížích s prostatou, ale i s erekcí. Napomáhá správnému držení těla, čímž odstraňuje bolesti zad, kyčlí, kostrče i hlavy. 

Ale účinně posílit tyto vnitřní svaly není vůbec jednoduché. Přístroj Biocon 2000 to dokáže snadno při pouhém sezení ve speciálním křesle, které vysílá signály. Dvacetiminutové ošetření je jednoduché a příjemné, není třeba se svlékat a můžete si při něm pohodlně číst z nabízených knih a časopisů.

„Kéž bych o tomto přístroji věděla před svým těhotenstvím,“ říká po sezení Magda. Pro mnoho žen, které mohly tuto metodu intenzivního a účinného posilování svalů vyzkoušet, bylo objevení Bioconu velkým přínosem. „Budu ho určitě doporučovat i svým známým,“ je odhodlaná Magda. A častými klienty jsou na tomto prospěšném křesle i muži, kteří se sem po zkušenostech také stále vracejí.

 

Zatočte s celulitidou, rozpohybujte lymfu, upevněte zdraví i postavu…

celulitidou bojují dnes už i mladé dívky a správně fungující lymfatický systém je nutný předpoklad celkového zdraví. Pomoci může blahodárná procedura TriActiv - laserová lymfodrenáž. „Je intenzivnější, než ruční, oproti které dokáže zpevnit i podkožní vazivo právědíky laserovému působení,“ vysvětluje Drahomíra Vídenská.

„Pomáhá při celulitidě, kterou redukuje a zabraňuje i jejímu vzniku, snižuje otoky a pocity bolesti v dolních končetinách. Regeneruje podkožní buňky a zvyšuje elasticitu kůže, čímž pomáhá i při zpevnění a modelování postavy. Je vhodná i jako prevence vzniku křečových žil, protože odtok lymfatické tekutiny a žilní krve z dolních končetin je stejného principu,“ dodává.

Ošetření se provádí ruční sondou, podobnou sprchové hlavici, podle lékařského protokolu. Vy se jen pohodlně položíte na lehátko a necháváte se jemně masírovat. Mohu potvrdit, že je to velmi příjemné a uvolňující.

„Systém TriActive kombinuje tři metody najednou a využívá jejich synergického účinku. První je jemná vakuová masáž, která jemně nadzvedne kůži. V druhé řadě se aplikuje silný biostimulační laser, který roztáhne cévy a zároveň buňkám dodá živiny, čímž dochází ke zpevňování podkožního vaziva. Třetí fáze je chlazení, které naopak cévy stáhne,“ vysvětluje způsob fungování paní doktorka. 

 

Magnetická podložka Viofor regeneruje, pomůže při bolesti a podpoří spánek

Zároveň s tímto ošetřením je možné využít i Vioforstimulaci. „Tato jemná magnetická stimulace v kombinaci s TriActivem ještě více podporuje viskozitu lymfy, tedy její lepší odtok, a zvyšuje schopnost buněk vyplavit ze sebe toxiny,“ popisuje Drahomíra Vídenská. 

Na magnetickou podložku Viofor si jednoduše lehnete a odpočíváte. Využít je jí možné i samostatně. Harmonizuje a regeneruje buňky – dodává jim energii a podporuje vstřebatelnost živin. Působí proti bolesti (např. páteře, pomáhá i při migréně), proti únavě a stresu, urychluje hojení. Celkově působí jako prevence stárnutí. „Výrazně zvyšuje imunitu. Dokonce získala MEDAILI  ASOCIACE  MARIE  SKLODOWSKE-CURIE  V  BOJI  PROTI  RAKOVINĚ právě pro prokazatelné zvýšení činnosti imunitního systému,“ vyzdvihuje její přednosti paní doktorka.

Pokud máte potíže se spánkem, podložka účinně podporuje i délku delta fáze spánku. Po její aplikaci i krátký spánek po namáhavém dni navodí dostatečnou regeneraci. „Ošetření trvá 10 až 15 minut, cena kúry deseti ošetření je 1 500 korun. Při samostatném působení lze chodit každý den, při aplikaci společně s TriActivem asi dvakrát týdně,“ upřesňuje Drahomíra Vídenská.

I voda je lék. Při všech těchto procedurách je vhodné dodržovat i dostatečný pitný režim, proto je i přímo na místě k dispozici čistá voda, kterou si při každé návštěvě dopřávám. V každodenním shonu totiž často pít zapomínáme. A pro zdraví, krásu a uvolnění je voda nezbytná, proto ani na toto doporučení nikdy nezapomínejte.

 

Nejnovější procedury, přípravky a vřelé prostředí

Veškeré procedury, které jsme mohly v Centru zdraví Vinohrady vyzkoušet, jsou nesmírně příjemné a člověk se po nich cítí jako by rozkvetl. Protože jak se cítíme uvnitř, vyzařujeme i na povrch. „Jedním slovem PARÁDA,“ vystihuje vše Slávka Fran. „Úžasná relaxace, pohodová atmosféra, milé a vstřícné chování, profesionální jednání, slušnost a ochota v popředí, klient na PRVNÍM místě. Zkrátka a dobře, cítíte se zde opravdu jako ŽENA, na které všem v CENTRU záleží.“

Nejen veškeré nejnovější léčebné, relaxační a estetické procedury a účinné kosmetické prostředky, ale také vstřícný lidský přístup bude tím, co zde vaše zdraví i krásu upevní. Vše totiž souvisí se vším. I příjemné prostředí je důvod, proč se sem klientky vždy rády vrátí a na každou novou návštěvu se těší. Využít nyní navíc můžete i speciální nabídku: „Letos slavíme dvacetileté výročí, a proto máme i speciální akční ceny,“ říká s úsměvem paní doktorka Drahomíra Vídenská.

 

Dopřejte si i vy vše, co si zasloužíte, ulevte si od bolesti, relaxujte, omládněte, nechte se hýčkat. A myslete i na ostatní. Jako dárek bude návštěva Centra zdraví Vinohrady tím, co vaše blízké opravdu potěší! Víme to, vyzkoušely jsme! 

 

O našich zkušenostech se dočtete také ZDE.

Všechna hodnocení testerek najdete ZDE a ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 20. 12. 2016

Skvěle

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 20. 12. 2016

Nechat se hýčkat,na nic nemyslet......áách

Odpovědět
sipeji
sipeji 20. 12. 2016

to bych si nechala líbit....

Odpovědět
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.

Tak honem napsat Ježíškovi!

Ladys
Ladys 10. 11. 2016

Podívám se na akční ceny a uvidím...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 283
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.