Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Deodoranty Borotalco zmírnily pocení i v horkých dnech

Líbí se mi
Deodoranty Borotalco zmírnily pocení i v horkých dnech

Deodoranty Borotalco zmírnily pocení i v horkých dnech

Borotalco deodorant ve spreji, kuličkový a tuhý testovalo deset z vás. Jak jste byly s jeho účinky spokojené?

Deodorant Borotalco Original doporučuje 84% žen

Díky exkluzivnímu složení s obsahem Microtalca jsou deodoranty Borotalco výrazně účinné proti pocení, které omezují až na 48 hodin. Zároveň působí také antibakteriálně. Microtalcum dodatečně absorbuje pot a zanechává pokožku hladkou a suchou. Unikátní jemně mletý prášek Microtalcum má příjemnou vůni, vyrábí se zpracováním přírodního mastku, jednoho z nejčistších přirozených minerálů světa.

Splnil deodorant Borotalco Original vaše očekávání?

Na vůni měly ženy rozdílné názory. Některým vyloženě vyhovovala, jiné si musely na pro ně nezvyklou vůni zvykat. „Z příjemné vůně Borotalco jsem byla více než nadšená,“ říká Mchalka. „Jemná vůně působí příjemně a je vhodná pro ženu i pro muže,“ přidává se July. Také Lojzince a její mamince nenásilná vůně vyhovovala. Lidušenka testovala spolu s partnerem, ona preferovala tuhý deodorant, on vyzkoušel kuličkový: „Vůně je osobitá, ale nijak nám nevadila.“ 

Ze začátku vůně moc neseděla Renče, která má raději citrusové tóny: „Ale časem jsem si zvykla, protože není moc výrazná,“ dodává. Naopak Jane vůně vyloženě nesedla: „Připomíná mi sprej proti hmyzu. A pokud je někdo Borotalcem navoněn, poznám to i v metru.“ Více žen se shodlo, že potřebovaly čas, aby přišly tónům deodorantu na chuť. „Voní vanilkově. Vanilkovou vůni mám hodně ráda, ale tato není úplně typická a člověk si na ni musí chvíli zvykat,“ shrnuje Olga.

A v jaké míře deodoranty omezovaly pocení? Testování probíhalo v době vysokých venkovních teplot, a tak měly ženy možnost vyzkoušet je téměř v extrémních podmínkách. „Jedničku ve funkčnosti bych dala spreji, ten fungoval skoro bezchybně. Tuhý deodorant pak nezůstával moc pozadu. Potila jsem se méně i v teplotách 38°C. Určitě bych deodoranty doporučila,“ předává svou zkušenost Mchalka. „Borotalco mi pot částečně absorboval, takže jsem se potila méně než obvykle, což jsem v horkých dnech ocenila,“ píše i Renča. Deodorant zmírnil v letních dnech pocení také Adiss: „Oproti ostatním deodorantům a antiperspirantům je mnohem lepší, takže doporučuji.“

Naopak změnu nezaznamenala Jane: „Mám na prvním místě jinou značku, kterou beru i do fitka a výsledek mám opravdu lepší. Ale chápu, že každému sedí něco jiného,“ dodává. „Nemůžu sice říct, že bych se vůbec nepotila, ale nepřipadám si tak moc splavená jak normálně,“ přiznává Olga. „Deodorant jsem začala používat v těch největších vedrech, takže jsem se potila i po něm. Momentálně jsem ale spokojená, voní příjemně a rozhodně si Borotalco deodoranty budu pořizovat,“ plánuje Marketka. „Za celý den si ani nevšimnu, že bych se potila. Navíc jsem po něm skutečně dlouho svěží. Mohu jen doporučit,“ uzavírá Vlajdula.

Všechna hodnocení najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 11. 11. 2020

SUPER ♥

Odpovědět
Hanula264
Hanula264 24. 6. 2017

Spokojenost s touto značkou.

Odpovědět
konatovka
konatovka 23. 6. 2017

Tuto značka jsem měla možnost testovat a moc mi vyhovovala.

Odpovědět
matejm
matejm 23. 6. 2017

Používám už od doby,kdy je sem začali dovážet. Mohu jen doporucit

Odpovědět
benca
benca 10. 9. 2015

je mi znama ta znacka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 661
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.