Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 14. 9. 2016
Líbí se mi

Chcete si jít zaběhat nebo jen na procházku? Tak si nazujte pořádné boty!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 14. 9. 2016
Líbí se mi
Chcete si jít zaběhat nebo jen na procházku?  Tak si nazujte pořádné boty!

Chcete si jít zaběhat nebo jen na procházku? Tak si nazujte pořádné boty!

Je to virus, epidemie, šílenství… sport, který můžete dělat kdykoliv, kdekoliv a nepotřebujete k němu nic. Jen pořádné boty. Ano, mluvím o běhání. Já mu propadla už před třemi lety a tenkrát to začalo botami. 

Na trénink, na procházku, s dětmi na hřiště

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv sport, nikdy nesmíte zanedbat kvalitní vybavení a oblečení. Přeci jen chcete utužovat své tělo ke zdraví a neničit si ho. Dopřejete svému sportování jiný rozměr, obujte boty, které budou nohy hýčkat a ještě vypadají stylově. Nemusíte být vrcholový sportovec, i běžná celodenní chůze si zaslouží pohodlí.

  

Jestliže se nebojíte barev, určitě vyzkoušejte boty Skechers, které představují další generaci běžeckých bot Skechers GoRun 4. Velmi pravděpodobně jedny z nejpohodlnějších běžeckých bot, které jste kdy obuli. Navrženo pro rychlost s inovativními technologiemi a výkonností s cílem posílit podporu v střední části chodidla a zároveň nabídnout maximální odpružení a ochranu při dopadu. Věřte nebo ne, bude to láska na první pohled a navždy. Ze sportovní boty se stane módní doplněk, který budete nosit i k sukni. Už jste se zamilovala? Vyrazte do obchodů značky Skechers, která je na trhu již od roku 1992 a dnes vám nabízí více než 3000 modelů kvalitních bot. Chcete si je všechny prohlédnout? Podívejte se na ně ZDE a vybírejte.

 

Na běhání… do školy

Připomíná vaše ranní výprava do školy maratonský běh a to ještě se zátěží? Rychle nazout a vyrazit. Chůze se mění v poloběh a v lodičkách to opravdu nejde. Ty přezujete až později. Tak jako vy toužíte po pohodlí, přeje si ho i vaše dítě. Při výběru bot u dětí jsme náročnější a chceme víc než jen jednu sezónu. Sice vaše dítě nebude běhat maratony, ale objevuje s nimi svět. Skáče, běhá, postává, samo nazouvá a také chce dobře vypadat. Tak proč nesáhnout po „skečrskách“.

   

 

Při prvním vyzkoušení sami poznáte, jak se dítě cítí. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že bude nadšené. Má čtyřletá dcera je z nohou nesundá. „Mamí, beru si „skečrsky“!“ Vklouzne, nazuje a už lítá. A to ještě neobjevila ty svítící. Až uvidí tohle video… jdeme nakupovat. Přiznávám se, že boty Skechers má už celá naše rodina. Jen se podívejte na ty pánské.

     

 

 

 A nejedeme v tom sami. I naše testerky vyzkoušely. Mrkněte ZDE, jak na ně barevné, pohodlné, stylové, zdravé boty pro celou rodinu zapůsobily. Při výběru bot se vám jistě šikne pár rad. Víte, jak si správně vybrat? Na velikosti bot záleží!

 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Nina Červenková 24. 5. 2020

No já teď dost přemýšlím nad tím, že bych zkusila barefoot obuv. Četla jsem o tom pár článků a ta myšlenka se mi docela zamlouvá. Navíc na léto jsou to prý úplně ideální boty. Už jsem se po nějakých i dívala a hrozně se mi líbí jedny, které mají tady https://www.littleshoes.cz/barefoot-boty-pro-dospele/

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

boty jsou základ

Odpovědět
vendilka3
vendilka3 18. 6. 2017

Zrovna minulý týden jsem si koupila nové, teď se jen dokopat k vyběhnutí

Odpovědět
sipeji
sipeji 16. 9. 2016

ano, boty jsou opravdu důležité, dnes už to vím.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 15. 9. 2016

mám ráda výlety do přírody

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.