Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 11. 2015
Líbí se mi

Bojíte se zimních nachlazení? Nemusíte. Je tu novinka Revital šumivý Vitamin C!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 11. 2015
Líbí se mi
Bojíte se zimních nachlazení? Nemusíte. Je tu novinka Revital šumivý Vitamin C!

Bojíte se zimních nachlazení? Nemusíte. Je tu novinka Revital šumivý Vitamin C!

Deset z vás vyzkoušelo na podporu svého zdraví  Revital šumivý Vitamin C lesní jahoda. A jak se vám tento přípravek osvědčil?

Revital šumivý Vitamin C lesní jahoda doporučuje 95% žen.

O produktu:

Rozpustné šumivé tablety jsou výborným prostředkem k doplnění potřebných látek a k dodržování pitného režimu. Předchází nemocem a posilují imunitní systém. Připravte si nápoj, který je vhodným doplňkem stravy v tomto období, tedy při oslabení imunity, při zvýšené psychické i fyzické zátěži, po nemoci, prostě ve všech situacích, kdy potřebujete posílit váš organismus.

Šumivé tablety z řady Revital jsou k dostání v ucelené řadě rozpustných vitaminů v široké škále ovocných příchutí. Nejen, že si připravíte zdravý nápoj, navíc si na něm i pochutnáte.

V této řadě rozpustných vitaminů najdete nejrůznější příchutě. My pro Vás vybraly NOVINKU tohoto roku, a to Revital Vitamin C 500 mg se skvělou příchutí lesní jahody. Protože tyto rozpustné tablety neobsahují cukr, jsou vhodné i pro diabetiky. Ke všemu obsahují rozpustnou vlákninu, tudíž podporují také trávení.

Jak jste byly s šumivým vitamínem C Revital spokojené?

Opět další pěkné testování, které nejen dobře chutná, ale hlavně podporuje zdraví.  Šumivé tablety vitaminu C sklidily pozitivní ohlasy, zejména v oblasti rozpustnosti a chuti. Většinový názor testerek vystihuje ve svém hodnoceni J.K.: „Tablety se velmi rychle rozpouští a nezanechávají po sobě žádné zbytky, sedliny. Chuťově jsou příjemné, jemné, nepřeslazené, bez obsahu cukru. Pozitivní je i to, že je může používat celá rodina, jsou totiž vhodné i pro děti od šesti let.

Častou oblast, kterou testerky posuzovaly, byla chuť. Většina se shodla, že Revital Vitamín C šumivý nápoj není tak sladký jako ostatní jiné šumivé  tablety jiných značek. Jak potvrzuje i Luci1: „Šumivé vitamíny jsou výborné, lesní jahoda má skvělou chuť. Vzhledem k tomu, že ho rozpouštím v cca 0,4 - 0,5 litru vody, tak není tak sladký. Výborně se rozpouští, není tedy problém s tím, že by se na dně skleničky tvořila usazenina. S tím souhlasí i MarkétaP nebo Bergagnini. Kromě chuti Romana oceňuje i velikost balení, vystačí pro celou rodinu. Velmi dobrou zkušenost má i Heena: „Zejména v zimním období (nejen) je potřeba doplnit vitamín C. Přípravek se dobře rozpouští a jeho chuť je příjemná. Chválím, že neobsahuje cukr, jelikož se bílému cukru vyhýbám. Příjemným bonusem je obsah vlákniny a jeho prebiotické účinky.“

Po pár dnech užívání sice zcela nejde posoudit vliv na imunitu, ale většina testerek chce užívat tablety vitaminu C Revital i nadále a podporovat své zdraví. Jak říká ALčaD: „Zatím nejsem nemocná, tak doufám, že svojí zázračností mi ochrání moji imunitu. Zatím užívám krátkodobě, tak nemohu říct, zda splňují, co slibují, ale velmi mi chutnají. Doporučuji, 10 bodů.“ Celé testování uzavírá Hana Pavlíková: „ Tuba se vejde do každé tašky či kabelky a je snadno kdekoliv dostupné."

Všechna hodnocení naleznete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
megan1
megan1 3. 3. 2016

uvažuju o koupi

Odpovědět
gustawka
gustawka 1. 12. 2015

super

Odpovědět
Amanda
Amanda 30. 11. 2015

Odpovědět
benca
benca 29. 11. 2015

v zimnom obdobi je velmi ucinny vitamin c

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 29. 11. 2015

vitamín C si beru každý den..už asi 2 měsíce...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 050
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.