Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 11. 2015
Líbí se mi

Arnikový sprchový krém Weleda. Osvěží, zklidní mysl a dodá energii!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 29. 11. 2015
Líbí se mi
Arnikový sprchový krém Weleda. Osvěží, zklidní mysl a dodá energii!

Arnikový sprchový krém Weleda. Osvěží, zklidní mysl a dodá energii!

Patnáct z vás se nechalo při testování rozmazlit Arnikovým sprchovým krémem Weleda. A jak se vám tento přípravek osvědčil?

 Arnikový sprchový krém Weleda doporučuje 90% žen.

O produktu:

Arnikový sprchový krém Weleda je v BIO kvalitě, obsahuje také levanduli pro zklidnění mysli a rozmarýn pro dodání nové energie. Vaše pokožka bude vyživená a celý den přirozeně hydratovaná, během sprchy se krásně uvolníte, odpočinete si a načerpáte novou energii.

Sprchové krémy pleť hydratují a vyživují už během sprchování a na rozdíl od většiny sprchových gelů pokožku nevysušují. Jsou tedy skvělé, když se sprchujete ráno před odchodem do práce a chcete se rychle obléknout a jít. Nemusíte se celá mazat a pak čekat, až se krém či mléko důkladně vstřebá. Prostě vyběhnete ze sprchy, oblečete se a jdete a vaše pokožka je po celý den tak krásně hebká a hydratovaná. Naopak večer po sprše můžete použitím tělového mléka umocnit účinky sprchového krému.

Jak jste byly se sprchovým krémem spokojené?

Testování sprchového krému bylo pro testerky a testery velmi příjemné. Značku Weleda všichni znají a hodnotí ji pozitivně. U novinky arnikového sprchového krému si pochvalují zejména její hezkou, ale intenzivní vůni, příjemnou konzistenci, hebkou pokožku po nanesení a příjemný pocit po použití. Pokožka je krásně hydratovaná, krém lehce pění a dobře se nanáší na pokožku a smývá. Magdalenka007 výrobky s přírodním složením upřednostňuju i při nákupu, takže z Arnikového sprchového krému Weleda měla velkou radost. „Vůně je výrazná, intenzivní, co by mohlo být pro někoho ze začátku problematické. Pokožka je ale po vykoupání krásně vláčná a příjemně voní. Za mě můžu jen doporučit.“ Jemnější vůni by ocenily i Nadanova či sněhurka a další. I muži v testování ocenili unisexové balení a vůni, jak říká vesvit. 

Testerky také též velmi oceňují bio kvalitu krému, stejně jako Marta K.: „Vůně arniky je intenzivní, ale pro mě velmi příjemná. Gel je v biokvalitě, což hodnotím také velmi kladně. Produkt mohu jedině doporučit.“ Leila1 doporučuje i sportovní verzi: „Přišel mi ve verzi SPORT...a po cvičení je to super relaxace, vůně je hodně intenzivní, ale to mi vyhovuje... pokožka je po koupeli krásně provoněná, hladká a hydratovaná, sprchový gel můžu za sebe jen a jen doporučit, určitě si ho koupím, až mi tento dojde.“ Podobný názor mají i ostatní testerky. Pozitivní hodnocení krému přivádí Utunku k myšlence, že by bylo dobré i rodinné balení a Dita doplňuje o pumpičkový systém. Škoda, že tak krásná vůně ulpí na pokožce jen krátkou dobu, ale při používání provoníte celou místnost. Weleda je pro testerky velmi kvalitní kosmetika a používají i jiné produkty.

 Všechna hodnocení naleznete ZDE.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 11. 11. 2020

Odpovědět
Ami
Ami 9. 3. 2016

Vyzkoušeno. Moc příjemný. Nutno podotknout, že všechny sprchové krémy od Weledy jsou luxusní.

Odpovědět
gustawka
gustawka 1. 12. 2015

tuhle značku mám velice ráda

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 30. 11. 2015

asi je opravdu výborný

Odpovědět
benca
benca 30. 11. 2015

s weledou som velmi spokojna

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 050
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.