Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 30. 10. 2015
Líbí se mi

Antibakteriální kalhotky SILVER+ potvrdily, že je důležité vybírat prádlo s ohledem na zdraví!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 30. 10. 2015
Líbí se mi
Antibakteriální kalhotky SILVER+ potvrdily, že je důležité vybírat prádlo s ohledem na zdraví!

Antibakteriální kalhotky SILVER+ potvrdily, že je důležité vybírat prádlo s ohledem na zdraví!

Antibakteriální kalhotky se stříbrem SILVER+ testovalo patnáct z vás. Jak jste byly spokojené?

Antibakteriální kalhotky doporučuje 91 % žen.

O produktu:

Stop mykózám, bakteriím a plísním. Novinka českého výrobce se zdravotní certifikací. Antibakteriální spodní prádlo s ionty stříbra určené pro všechny každodenní aktivity. Ať jste v práci, sportujete nebo společensky reprezentujete, vždy se budete cítit zdravě a sexy. 16 modelů kalhotek, moderní trendy střihy, elegantní, svůdné, komfortní, smyslné… Vhodné jako prevence, ale významně zdravotně pomáhá i v případě, že gynekologický problém již nastal. Starají se o zdraví vašich intimních partií tím, že nevyvolávají alergické reakce a urychluje hojení ran a oděrek. Velmi dobře pohlcují veškeré pachy a jejich údržba není náročná. Ošetřují se stejně jako běžné spodní prádlo, prát můžete i s aviváží, nežehlí se a účinnost iontů stříbra trvá po celou dobu životnosti, nikdy je nevyperete. Vše je navrženo pro vaše zdraví a vyvinuto ve spolupráci s významnými českými gynekology.

 Splnily kalhotky Silver+  vaše očekávání?

Při testování antibakteriálních kalhotek se většina testerek shodla, že se kalhotky příjemně nosí a nedráždí pokožku. Snany souhlasí s Milu:"Kalhotky mi padly jako ulité, dodání bylo velmi rychlé. Jsou velmi pohodlné a na těle příjemné. Vypadají opravdu dobře." To souvisí s poznatkem, na kterém se testerky shodly, že kalhotky jsou hebké na dotek, nezařezávají se a vypadají luxusně. Luse vyjadřuje své nadšení: „Rovnou jsem si objednala jeden kus navíc, abych mohla posoudit různé střihy. Tanga i "brazilky" jsou velmi pohodlné.“

"Kalhotky jsou velice hezké již na první pohled. Nebyla jsem si jistá s velikostí, ale bála jsem se zbytečně. Jsou krásně pružné, takže se perfektně přizpůsobí postavě. Jsou i velice příjemné na těle, jako by hladí." připojuje se Andys. Zkušenost s velikostí a  samotné nošení vyjadřuje marcellina: „Kalhotky perfektně padnou, mají vyšší pas, takže bříško "nepřetéká" a drží, kde má. Materiál je velmi pohodlný, krásně se přizpůsobí postavě a nikde neškrtí. I po opakovaném praní si kalhotky drží tvar, nic se nepáře, gumičky se nevytahují, za sebe mohu jen doporučit!“ Zkušenost s praním potvrzují i ostatní testerky, nic se nevytahuje, drží tvar i barvu. Maty007 však má zkušenost, kdy se na kalhotkách po několikáté praní dělaly drobné žmolky.

Se zajímavým a praktickým poznatkem přišla i Monja: Jen bych teda nedoporučovala v případě potřeby používat spolu s kalhotkami intimku, přilepila se k jemnému materiálu kalhotek až přespříliš, ale jinak za mě určitě palec nahoru.“

Samotný účinek kalhotek vyzkoušela a dokládá vám filipe: "A zcela upřímně mám pocit,  že i ze zdravotního hlediska to stříbro funguje, protože jsem začala pociťovat problémy a opravdu celý den klid a ani známka. Pokud se mě po návštěvě bazénu hodlalo něco potrápit, tak kalhotky asi zabraly. No a jako třešnička na dortu-manžel z nich byl taky nadšen a do konce týdne prý mám čekat balíček..."

Většina testerek svou první zkušenost obohatila o další kalhotky. Přehlednost a možnost zakoupení jiných produktů je nadchla natolik, že si objednaly další produkty.

Všechna hodnocení můžete najít ZDE.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 284
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.