Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2018
Líbí se mi

Dáváme vám PŘÍLEŽITOST testovat zdarma nové produkty či služby

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2018
Líbí se mi
Dáváme vám PŘÍLEŽITOST testovat zdarma nové produkty či služby

Dáváme vám PŘÍLEŽITOST testovat zdarma nové produkty či služby

Zkoušíte ráda nové produkty či služby? Tak to jste na správném místě. Objevujte nové věci a předejte svou osobní zkušenost ostatním ženám. Vždyť osobní doporučení je to nejlepší! Na trhu je k dostání tolik produktů a služeb, ale jak se v tom vyznat a poznat jaké jsou ty NEJ? Testujte s námi a podělte se o své názory. Stačí si vyplnit profil do třetí úrovně a pak už jen sledovat testovací výzvy a přihlásit se. V nastavení svého profilu si také můžete zaškrtnout možnost zasílání našich pravidelných Newsletterů, takže vám 2x do měsíce přijde nová nabídka testovaček! 

Proč o vás chceme vědět tolik informací? 

Testujeme různé produkty či služby, které jsou vždy určeny pro specifickou skupinu žen. A proto chceme, aby se produkt vždy dostal do těch správných rukou. Díky tomu bude poskytnuto to nejkvalitnější hodnocení! Jde nám především o osobní zkušenost, proto potřebujeme vědět to, co máte ráda, jestli máte děti, zvířátka apod., abychom i my věděly, jestli jste pro dané testování ta správná testerka. 

Kdo může testovat?

Každá registrovaná žena na našem webu s vyplněným profilem do třetí úrovně a s unikátní doručovací adresou (tj. s adresou, kterou uvedeš při registraci), která splní testovací klíč. Z více osob, které mají stejnou doručovací adresu, získá produkt vždy jen jedna osoba.

Na přání poskytovatele jsou někdy do testování zapojené i přímo ŽENY s.r.o. 

Jak se mohu přihlásit do testování konkrétního výrobku?

Je to jednoduché. U každého produktu k testování je fialový rámeček. Ten je nutné si vždy důkladně přečíst a pak už jen splnit požadavky, kterými může být odpověď na danou otázku, nebo jen kliknutí na ikonu „Přihlásit se k testování produktu“. Po přihlášení se objevíte v levém sloupci mezi přihlášenými uživatelkami.

Podle čeho jsou testerky vybírány a kdy zjistím, zda jsem získala produkt k testování?

Vše je uvedeno v testovacím klíči, který je vždy uveřejněn u testovacího produktu v onom fialovém rámečku.

Jestli jste uspěla, se dozvíte následující den nebo po ukončení testovací výzvy (pokud trvá déle než 24 hodin) a to v levé části u testovacího příspěvku, přijde vám notifikace a ještě obdržíte e-mail s instrukcemi – jak hodnotit a do kdy vložit hodnocení.

Jak a kdy vytestovaný produkt či službu obdržím?

Produkty jsou rozesílány buď přímo od nás nebo od poskytovatele produktu či služby. Jsou zpravidla distribuovány druhý nebo třetí pracovní den po uveřejnění vítězných testerek.

Pokud vám produkt nedorazí do 10 pracovních dní od vyhlášení vítězných testerek, ozvěte se nám do e-mailu a my doručení prověříme.

Proč mám testovaný výrobek hodnotit?

Vaše hodnocení – tj. udělení bodů na číselné ose a pak slovní vypsání kladů (plusů) a případně záporů (mínusů) – je podmínkou pro to, abyste s námi mohla testovat dále. Vaše osobní sdílení zkušeností s výrobkem či službou je smyslem celého konceptu testování a nedílnou součástí pravidel. 

Mohu být z testování  vyřazena?

Ano, můžete. Dbejte prosím na správné uvedení vašeho jména a příjmení, doručovací adresy, e-mailu a telefonu ve vašem profilu. Pokud nebudeme mít vaše údaje kompletní, nemůžeme vám testovaný produkt doručit a budeme nuceny vás nahradit jinou testerkou. 

Budete také vyřazena z testování, pokud včas nevložíte své hodnocení testovaného produktu. V tomto případě se nebudete moci účastnit dalších testování po dobu 3 měsíců.

Detailnější info získáte také při přečtení našich OBCHODNÍCH PODMÍNEK ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Openair Alize 18. 5. 2021

Hello my friends! Please support my channel https://is.gd/XHmz1W with subscription and like. Happiness and goodness to you)))

Odpovědět
avatar
Openair Alize 18. 5. 2021

Drawings to order is a well-established and well-known company that has been providing students with high-quality online drawing and 3D modeling assistance for nearly twenty years. You can completely trust our engineers to provide high quality sketches, including diploma drawings. By the way, here is the website - https://kompaswork.ru of this company.

Odpovědět
avatar
Jack Parker 22. 4. 2021

To cope with the academic pressure, the learners need online assignment help services. Taxation law assignment help team of GotoAssignmentHelp meets the needs of taxation assignment help service of the students of Australia. GotoAssignmentHelp is tied up with Ph.D. qualified microeconomics assignment help writers to provide the best quality assignment to the students. Hire the service of Project management assignment help team of GotoAssignmentHelp and let the experts take care of your grades in the examination. Taxation law assignment help taxation assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/law/taxation/ microeconomics assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/economics/microeconomics/ Project management assignment help Project assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/management/project/

Odpovědět
avatar
Jack Parker 17. 4. 2021

Are you a Business student? Are you doing a study in Strategy Assignment help? Are you assigned with lengthy and Corporate assignment help? Are you not willing to complete your Strategy management assignment help? Are you not able to understand complicated calculations and difficult queries? These are the reason you not be able to complete your Business law assignment help and need an expert for your help. If you are looking to score well in your final projects then you are at the right place. You can get undoubtedly get the best professional experts for all your Corporate law assignment help online problems. Strategy Assignment help Strategy management assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/management/strategy/ Business law assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/law/business/ Corporate assignment help Corporate law assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/law/corporate/

Odpovědět
janifer
janifer 16. 4. 2021

very informative thanks for increasing my knowledge, I would like suggest to buy from the jacket closet https://thejacketcloset.com/ for the best and affordable jacket around the town

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 216
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.