Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2018
Líbí se mi

Dáváme vám PŘÍLEŽITOST testovat zdarma nové produkty či služby

Pája | ŽENA s.r.o.
Pája | ŽENA s.r.o.
Vloženo 23. 5. 2018
Líbí se mi
Dáváme vám PŘÍLEŽITOST testovat zdarma nové produkty či služby

Dáváme vám PŘÍLEŽITOST testovat zdarma nové produkty či služby

Zkoušíte ráda nové produkty či služby? Tak to jste na správném místě. Objevujte nové věci a předejte svou osobní zkušenost ostatním ženám. Vždyť osobní doporučení je to nejlepší! Na trhu je k dostání tolik produktů a služeb, ale jak se v tom vyznat a poznat jaké jsou ty NEJ? Testujte s námi a podělte se o své názory. Stačí si vyplnit profil do třetí úrovně a pak už jen sledovat testovací výzvy a přihlásit se. V nastavení svého profilu si také můžete zaškrtnout možnost zasílání našich pravidelných Newsletterů, takže vám 2x do měsíce přijde nová nabídka testovaček! 

Proč o vás chceme vědět tolik informací? 

Testujeme různé produkty či služby, které jsou vždy určeny pro specifickou skupinu žen. A proto chceme, aby se produkt vždy dostal do těch správných rukou. Díky tomu bude poskytnuto to nejkvalitnější hodnocení! Jde nám především o osobní zkušenost, proto potřebujeme vědět to, co máte ráda, jestli máte děti, zvířátka apod., abychom i my věděly, jestli jste pro dané testování ta správná testerka. 

Kdo může testovat?

Každá registrovaná žena na našem webu s vyplněným profilem do třetí úrovně a s unikátní doručovací adresou (tj. s adresou, kterou uvedeš při registraci), která splní testovací klíč. Z více osob, které mají stejnou doručovací adresu, získá produkt vždy jen jedna osoba.

Na přání poskytovatele jsou někdy do testování zapojené i přímo ŽENY s.r.o. 

Jak se mohu přihlásit do testování konkrétního výrobku?

Je to jednoduché. U každého produktu k testování je fialový rámeček. Ten je nutné si vždy důkladně přečíst a pak už jen splnit požadavky, kterými může být odpověď na danou otázku, nebo jen kliknutí na ikonu „Přihlásit se k testování produktu“. Po přihlášení se objevíte v levém sloupci mezi přihlášenými uživatelkami.

Podle čeho jsou testerky vybírány a kdy zjistím, zda jsem získala produkt k testování?

Vše je uvedeno v testovacím klíči, který je vždy uveřejněn u testovacího produktu v onom fialovém rámečku.

Jestli jste uspěla, se dozvíte následující den nebo po ukončení testovací výzvy (pokud trvá déle než 24 hodin) a to v levé části u testovacího příspěvku, přijde vám notifikace a ještě obdržíte e-mail s instrukcemi – jak hodnotit a do kdy vložit hodnocení.

Jak a kdy vytestovaný produkt či službu obdržím?

Produkty jsou rozesílány buď přímo od nás nebo od poskytovatele produktu či služby. Jsou zpravidla distribuovány druhý nebo třetí pracovní den po uveřejnění vítězných testerek.

Pokud vám produkt nedorazí do 10 pracovních dní od vyhlášení vítězných testerek, ozvěte se nám do e-mailu a my doručení prověříme.

Proč mám testovaný výrobek hodnotit?

Vaše hodnocení – tj. udělení bodů na číselné ose a pak slovní vypsání kladů (plusů) a případně záporů (mínusů) – je podmínkou pro to, abyste s námi mohla testovat dále. Vaše osobní sdílení zkušeností s výrobkem či službou je smyslem celého konceptu testování a nedílnou součástí pravidel. 

Mohu být z testování  vyřazena?

Ano, můžete. Dbejte prosím na správné uvedení vašeho jména a příjmení, doručovací adresy, e-mailu a telefonu ve vašem profilu. Pokud nebudeme mít vaše údaje kompletní, nemůžeme vám testovaný produkt doručit a budeme nuceny vás nahradit jinou testerkou. 

Budete také vyřazena z testování, pokud včas nevložíte své hodnocení testovaného produktu. V tomto případě se nebudete moci účastnit dalších testování po dobu 3 měsíců.

Detailnější info získáte také při přečtení našich OBCHODNÍCH PODMÍNEK ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Jack Parker 9. 4. 2021

Corporate Finance Planning Assignment Help needed by students. Get the best Corporate finance assignment help service by experts to hike your grades. No need to face trouble more for assignment help. We are here to help you. Our service is the best and affordable. Avail contract assignment help service online at very low rates. We have the best writers and happy to serve you. With our expert’s help, you can also get the best assistance to craft your Public relations assignment help career. Contract law assignment help contract assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/law/contract/ Corporate Finance planning assignment help Corporate finance assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/finance/corporate-finance-planning/ Public relations assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/humanities/public-relations/

Odpovědět
avatar
Jack Parker 7. 4. 2021

Science Assignment writing Science Assignment Help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/science/ Nursing Assignment Help online Nursing Assignment Help Australia https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/nursing/ Managerial economics assignment help https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/economics/managerial/ Over the years the students across generations have failed to prepare their Science Assignment writing. And if one thinks practically there is nothing wrong with that. Because the students already lead a very hectic academic schedule. That is why online Nursing Assignment Help online service is the need of the hour. The students across Australia rely on GotoAssignmentHelp to get Managerial economics assignment help and other academic services.

Odpovědět
avatar
David Taylor 3. 4. 2021

When you ask us assignment help our managers select a writer who has a deep understanding of your topic and an appropriate qualification. Visit: https://www.gotoassignmenthelp.com/my/essay-help/

Odpovědět
bendunk674
bendunk674 2. 4. 2021

GotoAssignmentHelp is a top rated essay help agency in Australia where our writers provide all type of essay help with 51% Off discount offer. You can get cheap essay help services from our agency at best market price. Dissertation help, programming help, matlab assignment help and many more other services are offered by our agency. Visit our website now:- https://www.gotoassignmenthelp.com/essay-help/

Odpovědět
avatar
Jack Parker 30. 3. 2021

To cope with the academic pressure, the students need online assignment help services. HR assignment help team of GotoAssignmentHelp meet the needs of History assignment help service of the students of Australia. GotoAssignmentHelp is tied up with Ph.D. qualified Sociology assignment help writers to provide the best quality assignment to the students. Hire the service of the Human resource management assignment help team of GotoAssignmentHelp and let the experts take care of your grades in the examination.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 028
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.