Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi

Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi
Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

Moje vize byla od začátku jasná. Ženy jsou hybnou silou celé společnosti a ekonomiky. Pravidelně si děláme radost nákupy menších či větších drobností, jejichž původ často vůbec neznáme. A přitom by stačilo občas zkusit vyhledat tipy na dárky nebo i praktické vychytávky s označením MADE IN CZECH REPUBLIC, a podpořit tak třeba i některou z nás... A tak krůček po krůčku může každá z nás alespoň trošku přispět.

My, ŽENY s.r.o., jsme začaly takto: 

Prodáváme české výrobky v našem e-shopu 

V našem e-shopu najdete většinu výrobků přímo od českých podnikatelek, a pokud ne přímo od nich, tak z výroby českých firem. Výrobky prezentujeme i na různých akcích a setkáních po celé ČR. 

Podporujeme české podnikatelky 

V projektu Podnikavá žena ve spolupráci s AMSP ČR každoročně Grantovým programem Podnikavá žena roku podpoříme podnikání českých žen částkou 100.000 Kč. A také pravidelně zprostředkováváme zakázky vybraným podnikatelkám na základě poptávek našich partnerů. 

Dáváme ženám prostor vydělat si prodejem svých produktů a služeb

Pravidelně pořádáme velká setkání v obchodních centrem s názvem DEN, KDY SE MÁM RÁDA a dáváme prostor všem, kteří chtějí oslovit rozsáhlou komunitu potenciálních spotřebitelek formou stánku nebo workshopu a poradenství. Několik příběhů o konkrétní pomoci si můžete přečíst ZDE.

Podporujeme ženy a jejich činnosti rozhovory zdarma 

Pravidelně na www.zenysro.cz i na www.podnikavazena.cz podporujeme zajímavé ženy formou rozhovorů. Každá z nás může inspirovat a stejně tak každá z nás může podpořit další ženy. Není větší radosti, než když nám napíšete, že díky rozhovoru, který jsme udělaly, se vám ozvali noví zákazníci! A pozor - ty nejlepší rozhovory si přebírá na titulní stranu také Seznam.cz! 

Nabízíme zprostředkování práce   

Naši klienti moc dobře ví, jak je u nás živo, a tak nás občas poprosí o sdílení inzerátů a výzev na nové pozice. Sledujte naši rubriku HLEDÁ SE ŽENA a třeba i vy jednou najdete inzerát na práci snů právě u nás. Pokud jste to naopak vy, kdo nabízí pracovní pozici, neváhejte nás kontaktovat. 

Dodáváme odvahu nebát se říci si o peníze

Pořádáme pravidelná motivační setkání na podporu sebevědomí žen, tak aby se nebály říct si o peníze, zvýšení platu či relevantní odměnu za své produkty či služby. Na podzim 2018 vám na našem webu představíme novinku v podobě platformy, díky které můžeme podpořit vás - všechny ženy, které mají zájem se učit budovat svou komunitu ve svém regionu a motivovat ženy ve svém okolí k akci.

Sledujte nás dále! V této oblasti máme ještě hodně plánů, ale jde to krůček po krůčku...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
DzAnna
DzAnna 7. 10. 2020

Prosím, prosím, hledám práci a to akutně. Měním obor takže praxi nečekejte, ale mám silného ducha a vášeň. Chci taky podnikat ale až časem. Teď potřebuji vydělat na život, nabídněte klidně i jen brigádu v Praze. Moc dekuji. DzAnna

Odpovědět
avatar
Dana Otřísalová 10. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

super

Odpovědět
avatar
adelka roznovská 5. 1. 2020

Odpovědět
avatar
adelka roznovská 5. 1. 2020

dobry den že bych moc ráda musim vyhrát

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 401
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.