Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi

Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi
Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

Moje vize byla od začátku jasná. Ženy jsou hybnou silou celé společnosti a ekonomiky. Pravidelně si děláme radost nákupy menších či větších drobností, jejichž původ často vůbec neznáme. A přitom by stačilo občas zkusit vyhledat tipy na dárky nebo i praktické vychytávky s označením MADE IN CZECH REPUBLIC, a podpořit tak třeba i některou z nás... A tak krůček po krůčku může každá z nás alespoň trošku přispět.

My, ŽENY s.r.o., jsme začaly takto: 

Prodáváme české výrobky v našem e-shopu 

V našem e-shopu najdete většinu výrobků přímo od českých podnikatelek, a pokud ne přímo od nich, tak z výroby českých firem. Výrobky prezentujeme i na různých akcích a setkáních po celé ČR. 

Podporujeme české podnikatelky 

V projektu Podnikavá žena ve spolupráci s AMSP ČR každoročně Grantovým programem Podnikavá žena roku podpoříme podnikání českých žen částkou 100.000 Kč. A také pravidelně zprostředkováváme zakázky vybraným podnikatelkám na základě poptávek našich partnerů. 

Dáváme ženám prostor vydělat si prodejem svých produktů a služeb

Pravidelně pořádáme velká setkání v obchodních centrem s názvem DEN, KDY SE MÁM RÁDA a dáváme prostor všem, kteří chtějí oslovit rozsáhlou komunitu potenciálních spotřebitelek formou stánku nebo workshopu a poradenství. Několik příběhů o konkrétní pomoci si můžete přečíst ZDE.

Podporujeme ženy a jejich činnosti rozhovory zdarma 

Pravidelně na www.zenysro.cz i na www.podnikavazena.cz podporujeme zajímavé ženy formou rozhovorů. Každá z nás může inspirovat a stejně tak každá z nás může podpořit další ženy. Není větší radosti, než když nám napíšete, že díky rozhovoru, který jsme udělaly, se vám ozvali noví zákazníci! A pozor - ty nejlepší rozhovory si přebírá na titulní stranu také Seznam.cz! 

Nabízíme zprostředkování práce   

Naši klienti moc dobře ví, jak je u nás živo, a tak nás občas poprosí o sdílení inzerátů a výzev na nové pozice. Sledujte naši rubriku HLEDÁ SE ŽENA a třeba i vy jednou najdete inzerát na práci snů právě u nás. Pokud jste to naopak vy, kdo nabízí pracovní pozici, neváhejte nás kontaktovat. 

Dodáváme odvahu nebát se říci si o peníze

Pořádáme pravidelná motivační setkání na podporu sebevědomí žen, tak aby se nebály říct si o peníze, zvýšení platu či relevantní odměnu za své produkty či služby. Na podzim 2018 vám na našem webu představíme novinku v podobě platformy, díky které můžeme podpořit vás - všechny ženy, které mají zájem se učit budovat svou komunitu ve svém regionu a motivovat ženy ve svém okolí k akci.

Sledujte nás dále! V této oblasti máme ještě hodně plánů, ale jde to krůček po krůčku...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Mirka Vaľová 9. 1. 2019

Niečo takéto by som chcela aj ja, vybudovať komunitu žien ale na Slovensku, konkrétne v Nitre. Chcela by som sa spýtať pani Eva, čo všetko by som potrebovala k tomu, ak by som chcela zriadit Pracovňu zeny s r o u nás v Nitre...

odpovědět
avatar
Svata 8. 1. 2019

Nebojím se to napsat, v současnosti potřebuji pomoc. Jsem plně invalidní důchodkyně, která pečuje o přítele a hledám možnost, jak skloubit svoji nemoc, nemoc a péči přítele , domácnost a přivýdělek. Nesmírně mě baví ruční práce, rukodělná výroba. Mohu nabídnout i sečení zahrad, štípání dřeva, opravy ložního prádla. Pro mobilitu jsem našla dvousedadlový skútr na elktrický pohon s minimálními náklady, ekologický. do uvedených prací vkládám chuť a srdce.

odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 18. 11. 2018

som nesmierne vďačná, že som tu mohla nájsť možnosť sebarealizácie písaním článkov a ďakujem za úžasnú stránku...ste super..len tak ďalej,,,,veľa veľa úspechov vám prajem vo vašej nádhernej práci, ktorú robíte pre nás, ženy

odpovědět
avatar
Dáša Janíková 22. 10. 2018

Já už jsem svůj sen vzdala, ale děsně moc fandím všem, kteří mají možnost něco dokázat! Je moc fajn, že jste a dáváte ženám možnost realizace. Jen tak dál

odpovědět
avatar
KamilaK 20. 9. 2018

Je fajn, že jste!

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 011
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.