Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi

Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 31. 8. 2018
Líbí se mi
Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

Dáváme vám PRÁCI. Rozvíjejte vlastní komunitu nebo nabízejte své produkty či služby

Moje vize byla od začátku jasná. Ženy jsou hybnou silou celé společnosti a ekonomiky. Pravidelně si děláme radost nákupy menších či větších drobností, jejichž původ často vůbec neznáme. A přitom by stačilo občas zkusit vyhledat tipy na dárky nebo i praktické vychytávky s označením MADE IN CZECH REPUBLIC, a podpořit tak třeba i některou z nás... A tak krůček po krůčku může každá z nás alespoň trošku přispět.

My, ŽENY s.r.o., jsme začaly takto: 

Prodáváme české výrobky v našem e-shopu 

V našem e-shopu najdete většinu výrobků přímo od českých podnikatelek, a pokud ne přímo od nich, tak z výroby českých firem. Výrobky prezentujeme i na různých akcích a setkáních po celé ČR. 

Podporujeme české podnikatelky 

V projektu Podnikavá žena ve spolupráci s AMSP ČR každoročně Grantovým programem Podnikavá žena roku podpoříme podnikání českých žen částkou 100.000 Kč. A také pravidelně zprostředkováváme zakázky vybraným podnikatelkám na základě poptávek našich partnerů. 

Dáváme ženám prostor vydělat si prodejem svých produktů a služeb

Pravidelně pořádáme velká setkání v obchodních centrem s názvem DEN, KDY SE MÁM RÁDA a dáváme prostor všem, kteří chtějí oslovit rozsáhlou komunitu potenciálních spotřebitelek formou stánku nebo workshopu a poradenství. Několik příběhů o konkrétní pomoci si můžete přečíst ZDE.

Podporujeme ženy a jejich činnosti rozhovory zdarma 

Pravidelně na www.zenysro.cz i na www.podnikavazena.cz podporujeme zajímavé ženy formou rozhovorů. Každá z nás může inspirovat a stejně tak každá z nás může podpořit další ženy. Není větší radosti, než když nám napíšete, že díky rozhovoru, který jsme udělaly, se vám ozvali noví zákazníci! A pozor - ty nejlepší rozhovory si přebírá na titulní stranu také Seznam.cz! 

Nabízíme zprostředkování práce   

Naši klienti moc dobře ví, jak je u nás živo, a tak nás občas poprosí o sdílení inzerátů a výzev na nové pozice. Sledujte naši rubriku HLEDÁ SE ŽENA a třeba i vy jednou najdete inzerát na práci snů právě u nás. Pokud jste to naopak vy, kdo nabízí pracovní pozici, neváhejte nás kontaktovat. 

Dodáváme odvahu nebát se říci si o peníze

Pořádáme pravidelná motivační setkání na podporu sebevědomí žen, tak aby se nebály říct si o peníze, zvýšení platu či relevantní odměnu za své produkty či služby. Na podzim 2018 vám na našem webu představíme novinku v podobě platformy, díky které můžeme podpořit vás - všechny ženy, které mají zájem se učit budovat svou komunitu ve svém regionu a motivovat ženy ve svém okolí k akci.

Sledujte nás dále! V této oblasti máme ještě hodně plánů, ale jde to krůček po krůčku...

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Dáša Janíková 31. 3. 2019

Alena Lukeš - milá slova, děkuji . Věřte, že bych moc ráda, ale to bych musela asi vyhrát ve sportce nebo tak něco Sny se sice mají plnit, ale tenhle už jsem vzdala... Třeba se někdy najde někdo, kdo se do toho pustí a pejskaři budou mít krásné zázemí. Já budu doufat, že to bude někde blízko

Odpovědět
avatar
Dáša Janíková 27. 3. 2019

Alena Lukeš - škoda to asi je, měla jsem v plánu otevřít Výcvikové a rehabilitační středisko pro všechny psy, měla jsem neskutečné plány, počítala jsem i s možností zaměstnávat nezaměstnatelné (lidi po výkonu trestu, v podmínce, hendikepované... ) s možností seberealizace a posunutí se těchto lidí někam dál, dát šanci všem, ale... z důvodu financí, na které už bohužel kvůli problémům v rodině nikdy nedosáhnu,jsem všechny své projekty spálila, obrečela - a život jde dál... ale bylo to hezké plánování a snění... Vám děkuji za milou podporu, cením si toho!

Odpovědět
avatar
Alena Lukeš 30. 3. 2019

No, výcvikové a rehabilitační středisko pro psy mě osobně zní přímo božsky...A já si stejně myslím, že si to třeba ještě rozmyslíte, začnete třeba nejdřív jen v malém, při práci, a kdo ví, třeba si k vám jednou přijedu se svýma dvěma hafanama pro nějaké rady Každopádně moc zdravím a alespoň takhle na dálku posílám duševní podporu

avatar
Mirka Vaľová 9. 1. 2019

Niečo takéto by som chcela aj ja, vybudovať komunitu žien ale na Slovensku, konkrétne v Nitre. Chcela by som sa spýtať pani Eva, čo všetko by som potrebovala k tomu, ak by som chcela zriadit Pracovňu zeny s r o u nás v Nitre...

Odpovědět
Svata
Svata 8. 1. 2019

Nebojím se to napsat, v současnosti potřebuji pomoc. Jsem plně invalidní důchodkyně, která pečuje o přítele a hledám možnost, jak skloubit svoji nemoc, nemoc a péči přítele , domácnost a přivýdělek. Nesmírně mě baví ruční práce, rukodělná výroba. Mohu nabídnout i sečení zahrad, štípání dřeva, opravy ložního prádla. Pro mobilitu jsem našla dvousedadlový skútr na elktrický pohon s minimálními náklady, ekologický. do uvedených prací vkládám chuť a srdce.

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 18. 11. 2018

som nesmierne vďačná, že som tu mohla nájsť možnosť sebarealizácie písaním článkov a ďakujem za úžasnú stránku...ste super..len tak ďalej,,,,veľa veľa úspechov vám prajem vo vašej nádhernej práci, ktorú robíte pre nás, ženy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
85 552
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.