Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi
Události v této Pracovně ŽENY s.r.o.
žádné události
Zobrazit všechny události >>

Pracovna ŽENY s.r.o. Litoměřice

Líbí se mi
Pracovna ŽENY s.r.o. Litoměřice

Pracovna ŽENY s.r.o. Litoměřice

V centru našeho krásného královského města Litoměřice jsme od prosince loňského roku rekonstruovaly zajímavé prostory a pomalu tak vznikla další Pracovna ŽENY s.r.o., která byla otevřena 5. 5. 2016! 

A jak to všechno začalo?

Vloni v létě jsme se úplnou "náhodou" ocitly v krásném prostředí, kde jsme se cítily příjemně. Lenka Bukačová nás provedla Pracovnou ŽENY s.r.o. v Teplicích a my se ve stejném okamžiku obrátily jedna na druhou se stejnou otázkou: „Jak to, že něco takového ještě není také v Litoměřicích?“

Vypuklo tedy hledání prostor, dohady se sousedem, stavební úpravy, katastrofy i radosti a neustále se zmenšující stav účtu.

Nakonce jsme nalezly nádherné místo, a jelikož se jedná o historický a památkově chráněný objekt, rekonstrukce a přípravy byly náročné po všech stránkách.

Prostory jsou však velmi krásné a celá rekonstrukce dopadla výborně, soused je již také kamarád, no a to ostatní stále trvá… 

Pokud chcete malou ochutnávku, najdete ji na našem Facebooku  Nejen zde naleznete všechny akce a semináře, které chystáme. Sledujte pravidelně kalendář akcí také zde na levé straně a přijďte mezi nás!

Najdete nás na adrese Na Valech 85/35, Litoměřice.

Těšíme se na vás!

Kateřina a Lenka 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
avatar
Elvis whyte 9. 8. 2019

Chcete prodat ledviny? Nebo hledáte příležitost prodat své ledviny za peníze kvůli finančním rozpadům a nevíte, co dělat, pak nás kontaktujte dnes a my vám nabídneme dobrou částku pro vaše ledviny. Jmenuji se (Doktor Elvis Whyte) jsem fenomenolog v naší nemocnici, specializuji se na chirurgii ledvin a zabýváme se také nákupem a transplantací ledvin s žijícím odpovídajícím dárcem. Kontaktní e-mail: doctorelviswhyte@gmail.com nebo Whatsapp us +2347083629144 pro více informací.

Odpovědět
avatar
Rosica Košťálová 5. 12. 2018

zajímavé přednášky a velice pěkné prostory

Odpovědět
lemur
lemur 10. 11. 2018

Pěkná pracovna.

Odpovědět
Ollynka
Ollynka 22. 9. 2018

pekné útulné priestory

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 052
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.