Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Navštívily jste už naši Hanku v Pracovně ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou?

Líbí se mi
Navštívily jste už naši Hanku v Pracovně ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou?

Navštívily jste už naši Hanku v Pracovně ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou?

Jak se Hanka dostala k ŽENÁM s.r.o.?

ŽENY s.r.o. jsem sledovala již dlouhou dobu. Myšlenka založit Pracovnu v našem městě mě napadla nejednou, ale hned několikrát mi do cesty přišla situace, která mi to nedovolila. A nemohu ani napsat "bohužel" nedovolila, neboť věřím v dokonalé načasování všeho v našem životě. Ta poslední a nejnáročnější okolnost byla 24 hodinová péče o mého milovaného dědečka, který nás letos opustil a mně opět do cesty začaly vbíhat ŽENY s.r.o., které mi pomohly v těchto těžkých chvílích a staly se mou velkou inspirací.

Rozhodnutí o otevření Pracovny ke mně přišlo okamžitě, a to také díky podpoře kamarádky Aleny. Prostor pro Pracovnu se zjevil přímo rychlostí blesku, a tak můžu s tím nejlepším vědomím a svědomím oznámit, že 2.11.2016 otevíráme Pracovnu ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou.

O vybavení a vlastně celý interiér se postarala firma mého muže CZ LIPA, a nejen to. Bez jeho pomoci bych to jednoduše nezvládla.

Opět se ukazuje, jak jsou muži ve světě žen důležití a potřební!

Již teď se těším na vaše návštěvy a věřím, že se budeme vzájemně inspirovat a motivovat. Připravuji pro vás zajímavé akce, které nám všem pomohou posunout se zase o kousek dál jak v osobním, tak i v profesním životě.

Veškeré informace a nadcházející události naleznete na facebookovém profilu, kam vás srdečně zvu nebo zde, na stránkách Pracovny. Ráda Vám poskytnu informace i na tel. +420 604 271 279 nebo e-mailu pracovna.zdar@zenysro.cz.

Pracovnu najdete v budově Administrativního centra Florián (bývalá Národní fronta) na ulici Komenského 1190/1 ve Žďáře nad Sázavou.

Těší se na vás

Hana Sádovská

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Elvis whyte 9. 8. 2019

Chcete prodat ledviny? Nebo hledáte příležitost prodat své ledviny za peníze kvůli finančním rozpadům a nevíte, co dělat, pak nás kontaktujte dnes a my vám nabídneme dobrou částku pro vaše ledviny. Jmenuji se (Doktor Elvis Whyte) jsem fenomenolog v naší nemocnici, specializuji se na chirurgii ledvin a zabýváme se také nákupem a transplantací ledvin s žijícím odpovídajícím dárcem. Kontaktní e-mail: doctorelviswhyte@gmail.com nebo Whatsapp us +2347083629144 pro více informací.

Odpovědět
alus
alus 11. 4. 2019

Dobrý den, v testování vileda, mi --nepotvrdily--kromě sestry--tak se chci zeptat zda si mě nenapíšete se setrou pod sebe?? děkuji za odpověd

Odpovědět
avatar
Hana Musilová 7. 11. 2018

Zúčastnila jsem se setkání testerek ŽENY s.r.o. Byla to moc pěkná akce, kde jsem se dozvěděla plno nových informací.

Odpovědět
alus
alus 27. 10. 2018

chtěla jsem se zeptat na setkání v 18hod a do kolika ??hodin

Odpovědět
Hana | Pracovna ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou

Myslím, že tak 2 hodiny, ale pokud byste potřebovala odejít, samozřejmě můžete

avatar
Hana Musilová 21. 10. 2018

Dobrý den. Chtěla jsem se přihlásit na Setkání testerek po celé ČR. Objevilo se políčko "Odpovězte na otázky" a já jsem se nikde nedočetla jaké otázky jsou míněny. Prosím mohli by jste mi poradit. Děkuji.

Odpovědět
Hana | Pracovna ŽENY s.r.o. Žďár nad Sázavou

Dobrý den, paní Musilová, budu s vámi počítat. 5.11. v 18:00 hod. u nás v Pracovně na viděnou .

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 630
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.