Profesionalita a moderní vybavení jsou samozřejmostí - v rámci veškerých pronájmů je k dispozici servis recepce, plně vybavené kuchyně, velká moderní televize nebo projektor či flipchart. V ceně pronájmu je i neomezená konzumace čerstvé vody s citrusy v karafách, připlatíte si pouze za teplé nápoje nebo občerstvení. S dodavateli v okolí máme zkušenosti a rádi vám doporučíme a zařídíme catering, který bude pro vaši akci nejvhodnější. 

Pracovny pronajímáme ve všední dny (9-17 hodin) na půl dne za 2 500 Kč nebo na celý den za 4 500 Kč bez DPH. Neváhejte nás kontaktovat i pokud máte zájem o pronájem o víkendu či mimo běžné provozní hodiny. Pokud si chcete některou z Pracoven či obě zamluvit nebo jen nezávazně prohlédnout, kontaktujte nás na mailu kristyna.kastenova@zenysro.cz nebo na telefonu 723 150 960

Pracovna A

První z pracoven se hodí na veškerá školení, workshopy, zasedání či porady, ale i večírky nebo teambuilding. Lze zde vytvořit 30 míst k sezení. Velkou devízou je nádherná terasa, na které se dá v letních měsících grilovat.

Pohled na Pracovnu A od terasy

Jedno ze zákoutí Pracovny A

Pracovna A - pohled směrem k terase

Pracovna B

Pracovna B je vhodná na večírky, teambuildingy a akce komornějšího charakteru. Mohou zde probíhat i kruhová sezení, cvičení, relaxace nebo méně formální přednášky. Je vybavena gauči a konferenčními stolky. Pracovnu můžeme samozřejmě upravit podle vašich potřeb.

Pracovna B