Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi
Události v této Pracovně ŽENY s.r.o.
žádné události
Zobrazit všechny události >>

Pracovna ŽENY s.r.o. Tábor

Líbí se mi
Pracovna ŽENY s.r.o. Tábor

Pracovna ŽENY s.r.o. Tábor

Příběh zakladatelky Pracovny v Táboře Pavlíny

Řadu let podnikáním v oblasti životního stylu a výživy, která, předpokládám, nic proti mužům, ale víc zajímá ženy. Vždyť ŽENY jsou těmi, které nakupují, vaří a starají se o zdraví svých dětí, manželů, partnerů, ale mnohdy i rodičů a kamarádů, přestože samy chodí do práce nebo podnikají. Troufám si tvrdit, že se změnou toho, co a jak jíme a jak o tom přemýšlíme, často přichází i změna chování, nárůst sebedůvěry a další, o kterých se mým klientkám na začátku ani nesnilo. Nebo možná snilo, ale nepřiznaly to.

Za jedenáct let, co provozuji svoje Dietologická centra, jsem díky své práci byla u začátků podnikání několika žen a jsem moc ráda, že se jim jejich sny vyplnily. Vím, že začátky podnikání jsou někdy těžké (i já jsem byla několikrát na dně ), ale "ženská posedlost" něco dokázat, kterou obdivuju, nás ponouká jít neustále dál i přes překážky, a tím přivádí k dalším zajímavým projektům. Takto jsem se letos na jaře setkala s Evou Čejkovou a projektem ŽENY s.r.o. Líbil se mi koncept projektu a hlavně coworkingová PRACOVNA ŽENY s.r.o.. Moc jsem si přála mít ji i u nás v regionu a mít tak ještě víc možností pomáhat všem "posedlým ženám" v plnění jejich snů. Protože jsem přesvědčená, že víc hlav, víc nápadů a že jak se říká, ve dvou se to lépe táhne, řekla jsem o svých plánech kamarádce Petře Jamrichové. Ženě s velkým Ž, která má s projekty pro ženy už řadu zkušeností a pracovna ji nadchla podobně jako mě. Prostor pro PRACOVNU ŽENY s.r.o. Tábor vznikl v mém Dietologickém centru za pomoci našich skvělých manželů. A jak se nám pracovna povedla? To už musíte zhodnotit vy.

Těším se na vás!

Pavlína

V Pracovně probíhají zajímavé akce. V nejbližší době nás čekají lekce pro začínající podnikatelky, ale také celá řada kurzů o zdravém životním stylu. A bude toho jistě mnohem více, takže sledujte náš Facebook - Pracovna ŽENY s.r.o. Tábor.

A kde nás najdete?

Pracovna ŽENY s.r.o. Tábor, Třebízského 1285

Denně otevřeno od 9:00 do 15:30 hodin, jinak dle telefonické dohody včetně víkendu.

Ostatní časy jsou vyhrazeny pro semináře, kurzy a další aktivity, které aktuálně naleznete v sekci KALENDÁŘ, NA PROFILU PRACOVNY nebo na Facebooku. 

Rezervace, objednávky a více informací vám poskytne PAVLÍNA na +420 725 351 899 nebo na e-mailu pavlina.zdenkova@zenysro.cz.

Těším se na viděnou.

Pavlína

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
G.
G. 31. 5. 2021

Tak se zastavím ....

Odpovědět
muška
muška 7. 3. 2021

Velice pěkné,atˇ se daří

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Ollynka
Ollynka 22. 9. 2018

útulné

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 4. 1. 2018

gratuluji, ať se Vám daří

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 663
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.