avatar
Klára|ŽENA s.r.o.
vloženo 21. 7. 2017
Líbí se mi
Události v této Pracovně ŽENY s.r.o.
žádné události
Zobrazit všechny události >>

Pracovna ŽENY s.r.o. Slaný

avatar
Klára|ŽENA s.r.o.
vloženo 21. 7. 2017
Líbí se mi
image

Pracovna ŽENY s.r.o. Slaný

S radostí oznamujeme, že ve čtvrtek 21.9.2017 v 17 hod. otevřely Kristýna Solničková s Kateřinou Hanzlíkovou další Pracovnu ŽENY s.r.o., tentokrát nedaleko Prahy v krásném městě Slaný. Pracovnu najdete v samém srdci města na ulici Kynského 134 s výhledem přímo na náměstí.

Musím uznat, že Kristýnka udělala velký kus práce. Vrhla se do offlinového projektu ŽEN s.r.o. s velkým nadšením a vzala si všechny stavební práce i úpravy interiéru na starosti. Posuďte sami, jak se jí to povedlo.

Kristýnka s námi sdílí svůj příběh a to, jak se dostala k ŽENÁM s.r.o.

"ŽENY s.r.o. znám již několik let, a ačkoliv se mi tento koncept velmi líbil, nikdy mě nenapadla myšlenka mít vlastní Pracovnu. Avšak postupem času po různých životních peripetiích přišla chvíle vyhoření a já si řekla, že už musím začít dělat také něco pro sebe, co mě bude opět naplňovat. Na podobném rozcestí se ocitla i má kamarádka Katka. Začaly jsme přemýšlet, co by nám oběma pomohlo. To byla chvíle, kdy jsem opět narazila na ŽENY s.r.o. a provensálské Pracovny. Ty v danou chvíli splňovaly vše, co jsme potřebovaly a my se shodly, že jdeme do toho. Od prvního kontaktu do okamžiku otevření uběhla dlouhá doba. Už jen samotné nalezení vhodných prostor nebylo snadné, ale věříme, že vše přichází v tu správnou chvíli. A tak jsme nakonec našly krásný prostor přímo na náměstí v centru města."

Srdečně vás zveme do Pracovny ŽENY s.r.o. Slaný, kde pro vás připravujeme zajímavé semináře, školení, workshopy a další akce, které budou jistě  zdrojem inspirace, povzbuzení a rozvoje. Můžete se těšit i na testování výrobků a soutěže. Pracovnu si budete moci také pronajmout pro vlastní akce a setkání.

Veškeré informace a nadcházející události naleznete na facebookovém profilu nebo zde na stránkách Pracovny. Rády Vám poskytneme informace i na e-mailu pracovna.slany@zenysro.cz nebo na telefonu +420 606 331 183.

Těšíme se na vás!

Kristýna a Katka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Helasi 30. 8. 2018

Báječné, to nemám daleko. Hodně úspěchů.

odpovědět
avatar
María Amelía 16. 1. 2018

Slaný to je kousek ode mě se asi zastavím

odpovědět
avatar
sasidlo 4. 1. 2018

gratuluji, ať se Vám daří

odpovědět
avatar
Tereza N. 12. 11. 2017

at se daří

odpovědět
avatar
Jiřinka 10. 11. 2017

příjemná atmosféra a zajímavá nabídka seminářů , jistě stojí za to navštívit :-

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 074
registrovaných inspirativních žen
2 876
testovaných produktů
108 226
vložených hodnocení