Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 18. 10. 2018
Líbí se mi

Weef díky ŽENÁM s.r.o. našla to, co ji baví. Dnes žije svůj sen

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 18. 10. 2018
Líbí se mi
Weef díky ŽENÁM s.r.o. našla to, co ji baví. Dnes žije svůj sen

Weef díky ŽENÁM s.r.o. našla to, co ji baví. Dnes žije svůj sen

Weef byla v ŽENÁCH s.r.o. v podstatě od začátku – starala se o sociální sítě, připravovala články o módě… Postupem času se navíc začala věnovat natáčení videí, která ji teď, i po jejím odchodu do Portugalska, živí. „Měla jsem tu možnost, že jsem se u ŽEN s.r.o. ze začátku podílela na skvělých tvůrčích věcech, třeba na katalogu. V té samé době se začal rozšiřovat trend videí a vzhledem k tomu, že jsem byla v kanceláři nejtechničtější typ, chytla jsem se té možnosti. ŽENY s.r.o. měly techniku a já jsem se to jen potřebovala naučit. Dostala jsem program a začala tvořit. Točila jsem pro ŽENY s.r.o. na různých akcích a na základě toho jsem si vytvořila portfolio, se kterým dnes můžu oslovovat budoucí klienty,“ vypráví dnes Weef, která se kromě videí věnuje i sociálním sítím nebo tvorbě webových stránek a vlastnímu blogu a YouTube kanálu. „Díky ŽENÁM s.r.o. jsem dostala možnost. Možnost to zkusit. Když dneska někde řeknu, že jsem natáčela pro ŽENY s.r.o., otevírá mi to dveře,“ dodává.

„Weef je naše srdeční záležitost. Kdykoliv se, alespoň na otočku, zastaví v Praze, vždycky se na ni moc těšíme a něco společně vymyslíme. Třeba její poslední návštěvu jsme využily pro přípravu videí, která už brzy uvidíte, nebo jsme Weef a jejímu workshopu „Míň věcí, víc zážitků“ udělaly prostor na akci Den, kdy najdu lásku,“ říká Eva Čejková Vašková.

Život v Portugalsku a práce na blogu navíc přivedly Weef k dalším tématům, která už jsou poněkud vážnější než témata klasické módní nebo cestovatelské blogerky. Začala totiž připravovat řadu zajímavých článků na téma udržitelnosti, ekologie a toho, jak co nejméně plýtvat. „Vždycky jsme s mamkou hodně nakupovaly a já to milovala. Koneckonců módu mám ráda doteď. Ale asi jsem v těch věcech hledala nějaké vyšší uspokojení a po nějaké době jsem zjistila, že mi to nic nedává. Došlo mi, že to není cesta, jak být spokojená. Zkusila jsem věci prodat, rozdat… Zjistila jsem, že čím míň věcí mám, tím jsem svobodnější. Dneska jsem nejšťastnější s jedním batohem,“ uzavírá Weef.

Zaujal vás příběh Weef? Mrkněte na její blog nebo ji kontaktujte

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
JanečkaK
JanečkaK 5. 2. 2021

Odpovědět
smolda3
smolda3 27. 11. 2020

Také se musím podívat jak žije

Odpovědět
Li
Li 6. 11. 2020

Odpovědět
Eveta72
Eveta72 27. 9. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.