"Díky ŽENÁM s.r.o. jsem prodala koláče za více než 5 000 Kč. Čeho si ale cením ještě více je, že jsem s ŽENAMI získala úplně první zákazníky a cenné kontakty. Také rozhovor, který se mnou připravily, mi moc pomohl a používám ho pro svou prezentaci," říká dnes Olga, které se podařilo dostat své koláče už i do společností jako je Seznam.cz či Microsoft

Olgy Příběh

Olga je mladá slečna, která má elánu a vytrvalosti za dva. Své podnikání přitom rozjíždí při práci na plný úvazek - živí se jako projektová manažerka. "Jsem realista. V začátku svého podnikání chci proto svou současnou profesi časově kombinovat s pečením na objednávku a v ideálním případě se pečení věnovat více a více, dokud se nestane mou hlavní náplní práce,“ říká k tomu Olga. 

K vášni pro pečení ji přivedla maminka. „Pocházím z rodiny, kde je zvykem v sobotu dopoledne krom vaření hlavního chodu také upéct něco sladkého k odpolední „kávičce“. Míchání těsta, šlehání vaječných bílků či žmoulání drobenky jsem měla vždycky radši než vaření," vypráví Olga, pro kterou je práce vášní.