Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2018
Líbí se mi

Pomáháme Monice Křemenové šířit do světa slaďoučké makronky

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2018
Líbí se mi
Pomáháme Monice Křemenové šířit do světa slaďoučké makronky

Pomáháme Monice Křemenové šířit do světa slaďoučké makronky

Kdo neochutnal, neuvěří! Ale takové makronky jste ještě nejedly! Fialové, levandulové, křupavé, božské! Moniko, děkujeme a fandíme vám!

Příběh slečny Moniky

Monika Křemenová je inteligentní mladá žena plná elánu a pozitivní energie. Je absolventkou obchodní akademie, nyní studuje vysokou školu cestovního ruchu a pracuje v oblasti práva. Vždy ji však lákaly veškeré kreativní činnosti, ať už to byla keramika, malování, výroba korálkových šperků, háčkování, prostě všechno, kde lze uplatnit fantazii a vlastní tvůrčí dovednosti. Čemu však nakonec zcela propadla, je pečení – od dortů a zákusků, až po nejrůznější zahraniční recepty, které ráda trpělivě zkouší. Absolutní vášní se ovšem staly francouzské Macarons. Zpočátku to byly dlouhé hodiny práce a nezdařených pokusů se spoustou spálených, popraskaných, dutých či jinak pokažených laskonek, nicméně Monika se rozhodně nevzdávala. Stále se učila, z každého výletu za hranice si vozila namísto šatiček knihy o pečení makronek, nejrůznější pomůcky, tvořítka, ozdůbky a znovu a znovu se pouštěla do díla. Tato nezdolná píle se jí rozhodně vyplatila a dnes jsou její makronky dovedené téměř k dokonalosti, o čemž se nejlépe přesvědčíte na facebookových stránkách DOMÁCÍ PEČENÍČKO, kde si je můžete objednat, spolu s dalšími slaďoučkými dobrůtkami.

Jak jsme Monice pomohly

Monika se o projektu ŽENY s.r.o. dozvěděla více méně náhodou, díky kamarádce, která pro ŽENY s.r.o. pracuje. Jak už to tak bývá, slovo dalo slovo, a když jednou vypadl dodavatel, Monika ochotně zaskočila a byla z toho vánoční zakázka na 400 dárkových krabiček s voňavými perníčky. Shodou okolností tak přišla pomocná ruka, kterou samozřejmě potřebovala, neb přeci jenom dostat se do povědomí není snadné, a jak se říká, každá rada drahá. Navíc Monika, alespoň prozatím, vše vyrábí doma a nemá žádné zázemí ani kapitál na podporu svého podnikatelského záměru, natož na jeho propagaci. Plní si svůj sen, vlastními silami, pěkně krok za krokem… Díky ŽENY s.r.o. získala nejen velkou zakázku, ale zároveň se stala jakousi „dvorní“ cukrářkou Pracovny ŹENY s.r.o., kam příležitostně dodává své makronky – samozřejmě v odpovídajících barvách a designu. Postupně se tak nabalují další a další zákaznice nebo prozatím třeba jen věrné fanynky DOMÁCÍHO PEČENÍČKA.

Podpořte Moniku a její DOMÁCÍ PEČENÍČKO

Luxusní makronky od Moniky si můžete objednat prostřednictvím profilu na Facebooku, kde se zároveň jako první dozvíte o novinkách z této slaďoučké nabídky – nechybí samozřejmě nejrůznější dorty, originální zákusky, cukroví na zakázku, prostě na co si jen vzpomenete. A věřte, že jakmile jednou ochutnáte, už nebudete chtít nikdy jinak.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Lenka Zavorkova 29. 1. 2021

Krásné.

Odpovědět
Li
Li 6. 11. 2020

Odpovědět
Eveta72
Eveta72 27. 9. 2020

Odpovědět
RůžaV
RůžaV 11. 6. 2020

jééé

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.