Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2018
Líbí se mi

Pomáháme Janě Hřebíčkové prodávat zdravé dobroty

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 7. 11. 2018
Líbí se mi
Pomáháme Janě Hřebíčkové prodávat zdravé dobroty

Pomáháme Janě Hřebíčkové prodávat zdravé dobroty

Janě spolupráce s katalogem ŽENY s.r.o. opravdu pomohla. Začínala s malým miminkem, potřebovala peníze a rozhodla se jít do toho naplno.

PŘÍBĚH PANÍ JANY

„Janě jsem chtěla pomoct za každou cenu. Díky naší spolupráci dostala velkou zakázku od firmy Veolia a psali o ní i v médiích, třeba v Blesku pro ženy. Díky tomu navázala další zajímavé spolupráce,“ vypráví zakladatelka projektu ŽENY s.r.o. Eva Čejková Vašková.

Její slova potvrzuje i samotná Jana Hřebíčková. „Díky prvnímu katalogu se o mně dozvědělo více lidí a hodně se mi zvýšil prodej. Moc mě to baví a jsem ráda součástí takové party žen, které podporují další ženy,“ říká Jana. Pro podnikání se přitom rozhodla především proto, aby spojila zajištění rodiny s tím, co ji skutečně baví a naplňuje – se zdravým životním stylem.

Bonbóny, které vyrábí, jsou naprosto unikátní. Neobsahují lepek, škrob, vejce, cukr. Slazené jsou pouze tím, z čeho se skládají. Navíc obsahují řadu vitamínů a minerálů v nevařené formě, která nezatěžuje organismus. I proto se hodí jako rychlý doplňovač energie při sportu nebo po něm.

Jana v katalogu ŽENY s.r.o. prezentovala nejen svůj příběh, ale hlavně výborné datlové bonbóny. Eva se pak s vášní sobě vlastní pustila do nabídky Janiných dovedností u spřátelených firem. Právě tak se podařilo získat pro Janu zakázku na tisíce datlových bonbonů pro společnost VEOLIA. Navíc díky tomu, že Jana vešla ve známost, ozvali se jí například z obchodu Sklizeno, kde nyní nabízejí její produkty a úspěch sklízí i na farmářských trzích.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jana101
Jana101 14. 4. 2021

super, škoda že není připojená webová stránka na ty bonbóny

Odpovědět
avatar
Božena Krivoňaková 9. 11. 2020

Hodně stesti

Odpovědět
Eveta72
Eveta72 27. 9. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 5. 1. 2019

Držím také palce!

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

připojuji se

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 285
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.