Myšlenka Baby Office – tedy spojení práce, vzdělávání a péče o děti – vznikla v roce 2009. Tehdy se Hance narodilo druhé dítě a i když věděla, že výchovu rozhodně nechce svěřit paní na hlídání, potřebovala se zároveň postarat o rodinnou firmu, která v té době byla ve vážných ekonomických problémech. Začala s dcerou, notebookem a mobilním připojením k internetu chodit po mateřských centrech, kde sice pro děti bylo vše dokonale přizpůsobeno, ne však pro rodiče. Těm nebyl věnován téměř žádný prostor, podmínky pro práci byly zcela nevyhovující. Tehdy se jí do ruky dostala kniha „Koncept kontinua“ americké antropoložky Jean Liedloffové, která na příkladu amerických indiánů vysvětluje, jak se máme chovat ke svým dětem – je přirozeně důležité, aby děti trávily čas se svými rodiči, zároveň však, aby nebyly v centru jejich pozornosti. Děti by se měly přirozeně začlenit do života dospělého a ten by se neměl vzdávat svých zájmů a své práce. Jde „jen“ o nalezení rovnováhy. „Tato myšlenka mě nadchla,“ vypráví Hanka„Copak jsem špatná matka, když mne nebaví sedět na pískovišti a plácat s dítětem bábovičky!?“

A jelikož je Hanka ženou činu, začala šířit svou vizi a brzy našla další spolupracovnice – maminky v podobné situaci a především podobného smýšlení. Věci nabraly celkem rychlý spád a v roce 2013 se otevřel první Baby Office v Praze na Kačerově, 2014 přibyla pobočka s krátkodobým hlídáním na Brumlovce a na podzim 2014 se Baby Office přesunul do nových, větších kanceláří v Business centru Zálesí, naproti Thomayerově nemocnici. Přestože se na první pohled může zdát, že vše šlape jak má, procházka růžovou zahradou to rozhodně není. Naopak – vysoké režijní náklady, absolutní závislost na dotacích, ztráta části klientely v souvislosti se stěhováním, které ale zároveň bylo nezbytností, s ohledem na neúnosnou výši nájmu a nedostatečné prostory k realizaci vlastních i partnerských projektů. Bez finančních prostředků z jiných aktivit by to už dávno nešlo… Jinými slovy – boj o udržitelnost tohoto projektu „sociálního podnikání“ je tak trochu bojem s větrnými mlýny, ale vyskakovat z rozjetého vlaku se Hance a jejímu týmu v žádném případě nechce – nejen proto, že projekt zainvestovala, ale především mu věřila a i přes všechny dosavadní nástrahy stále věří, jen ho musela opět trochu pozměnit.

Před dvěma lety Hanka potkala Ivanu Kollárovou a jelikož už se v té době dámy mnohem více soustředily na pořádání dětských mobilních koutků, Ivana si vzala miniškolku na svá bedra. Ivana je na mateřské a díky Hance a Pavlíně tak mohla začít a vyzkoušet si opravdové podnikání. A Hanka s Pavlínou zase konečně našly opravdu udržitelnou formu svého podnikání. Mobilní dětské koutky pořádají na oslavách, svatbách, veletrzích i firemních akcích a jejich podnikání je dnes opravdu soběstačné.