Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Redakce ŽENY s.r.o
vloženo 6. 3. 2019
Líbí se mi

Podporujeme Evu Urbanovou a její České bedýnky

avatar
Redakce ŽENY s.r.o
vloženo 6. 3. 2019
Líbí se mi
Podporujeme Evu Urbanovou a její České bedýnky

Podporujeme Evu Urbanovou a její České bedýnky

Eva Urbanová je další z podnikatelek, které podporujeme již řadu let, protože nás zaujal její příběh. Původně pracovala ve farmacii, ale po úrazu dcery se vrhla na podnikání a vymyslela originální produkt České bedýnky - ručně vyráběné bedýnky plné českých delikates té nejvyšší kvality. 
 
 
Eva Čejková Vašková (pozn. zakladatelka ŽENY s.r.o.) o mně mluvila v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky a jistě na dalších přednáškách pro začínající podnikatele či studenty, kde popsala můj příběh podnikavé maminky z Východních Čech. Také mě přizvala jako vystavující do budovy Poslanecké sněmovny, abych společně s dalšími ženami ukázala svůj sortiment před úžasnými a váženými hosty," popisuje dnes Eva Urbanová podporu, které se jí dostalo. Rovněž se zapojila do naší soutěže Podnikavá žena roku, kde získala 10 000 korun na podporu svého podnikání. 
 
Velkou příležitost dostaly České bedýnky díky ŽENÁM s.r.o. i v Číně. Eva jela pracovně do Číny a vezla České bedýnky jako reprezentativní dárek z České republiky. Bedýnky měly na sobě logo ŽENY sro a byly moc krásné. Rozhodně nezapomenu na památeční fotku, kdy v Číně obdarovaní četli letáček v čínštině o Českých bedýnkách, to bylo jako pohlazení," doplňuje ještě Eva Urbanová, která má na svém kontě kromě úspěšně rozjetého byznysu i řadu ocenění, vyhrála například Ženu regionu nebo Živnostníka roku 2015 za Pardubický kraj. 
 
Foto: České bedýnky

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Doneyel 8. 3. 2019

Super

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
81 526
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.