Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 5. 2021
Líbí se mi

Podpořily jsme Evu Urbanovou, zakladatelku projektu České bedýnky s. r. o.

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 16. 5. 2021
Líbí se mi
Podpořily jsme Evu Urbanovou, zakladatelku projektu České bedýnky s. r. o.

Podpořily jsme Evu Urbanovou, zakladatelku projektu České bedýnky s. r. o.

Eva Urbanová z Pardubic přišla před třemi lety o všechno. Její prodejnu vytopily splašky a ona stála před rozhodnutím, jestli to vzdá a nebo začne znova. Zvolila druhou možnost.

České bedýnky založila v roce 2014 a za dobu svého podnikání musela čelit několika nelehkým překážkám. Tou poslední je pandemie koronaviru. Přesto si troufneme tvrdit, že neznáme víc šikovnou, ambiciózní a inspirativní Češku, které se podařilo rozjet vlastní podnikání z naprosto ničeho. Máme obrovskou radost, že ji můžeme podporovat!

A co říká Eva Urbanová o spolupráci s ŽENAMI s. r. o.?

"Spolupráce se ŽENY sro je od začátku mého podnikání klíčová.

Psalo se jaro 2014  a já poprvé otevřela dveře pracovny ŽENY sro v Chrudimi. Bylo krátce, asi měsíc otevřeno a já šla na ikonu Evu Čejkovou Vaškovou. Na její první přednášku v Chrudimi na téma „od prvního po 20 zaměstnanců“. Plná místnost byl úžasných podnikavých žen a já plně nasávala jejich energii, chuť a víru v jejich podnikání. V tu chvíli mi teprve zrála myšlenka na mé České bedýnky.

Po příchodu domů jsem věděla, že mi bylo v této přítomnosti akčních a velmi šikovných žen velmi příjemně a že se blíží zlom, konec postu zaměstnance a začátek změny - éra podnikatelky. 

Další setkání bylo v létě, kdy jsem s prvotními bedýnkami navštívila pracovnu na Karlíně a přivezla vysněné voňavé první dřevěné bedýnky, jako finální produkt. Líbily se Evě a já věděla, že to bude ono. Můj produkt, cenné rady Evy do začátku, chuť a víra v sebe sama i samotné České bedýnky byla silnější a silnější.

Byla jsem oslovena na přípravu reprezentativních Českých bedýnek pro ŽENY sro i s logem od laseru na bedýnkách na podnikatelskou misi do Číny, Připravila jsem nezapomenutelné letáčky do čínštiny a kouzelné bedýnky naplněné i levandulí od Olinky Pospíšilové z Chrudimska a dalších senzačních výrobkyň z celé České republiky. To byly prostě boží okamžiky a zázraky..

A psal se rok 2014..nyní je rok 2021, i díky tomuto startu, ocenění v prvním ročníku soutěže Podnikavá ženy 2015 a grantu, článcích, blogu, o úspěších, ale i mé ničivé kalamitě, kdy jsem o vše přišla…Díky ŽENÁM sro se takto pomaličku dostávaly České bedýnky více a  více do podvědomí. 

Jsem moc šťastná, že jsem na jaře vyrazila před 7lety do neznámého prostředí, vystoupila z komfortní zóny. Poznala osobně Evu a  další a dodnes sleduji a čerpám inspiraci na ŽENÁCH sro  a neskutečně s pokorou a láskou sleduji, kam a jak se rozrůstáte. Jak Eva a její myšlenky, spojování, sdílení, doporučení, testování a mentoring nás všechny podporuje a reprezentuje ženské podnikání, které je na úrovni a v čím dál větší profesionalitě. 

Děkujeme Evi a celý týme, co pro nás všechny děláte, protože, ač máme každá i nyní v Covidové době velmi starostí, je třeba poděkovat a vnímat druhého, co pro nás dělá, i když nemusí..

Prostě a jednoduše chce a v tom je Eva Čejková Vašková výjimečná žena.

S láskou Eva Urbanová, České bedýnky s.r.o."

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 20. 6. 2021

já tedy ještě bedýnku doma neměla, nějak si raději vyberu v obchodě či na trhu

Odpovědět
Masaa
Masaa 24. 5. 2021

Odpovědět
Kivi
Kivi 20. 5. 2021

Klobouk dolů. Držím pěsti ať jde vše už jen hladce

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 5. 2021

bedýnky jsou moc fajn, máme přátele, jejichž zeťák je chystá, takže si občas také něco objednáme nebo dostaneme jako dárek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 200
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.