Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 25. 11. 2019
Líbí se mi

Podpořily jsme designérku ve službách harmonie Olgu Buškovou

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 25. 11. 2019
Líbí se mi
Podpořily jsme designérku ve službách harmonie Olgu Buškovou

Podpořily jsme designérku ve službách harmonie Olgu Buškovou

Olga Bušková sama o sobě mluví jako o labužnici života, která pomáhá lidem uklízet hlavy, tvořit soulad mezi životním prostorem a myslí. A která věří, že život je příliš krátký na špatný domov. Je také autorkou knihy Domov jako talíř, na podzim pak vydala Diář plný radosti, který mohly otestovat i naše testerky.

S Olžinými texty se ostatně můžete setkat i na našich stránkách. Ve svých blozích nejčastěji radí, jak být v životě šťatsnější a spokojenější prostřednictvím často malých a nenápadných změn. Více informací se o Olze dozvíte na stránkách olgabu.cz.

A co říká Olga o spolupráci s Ženami s.r.o.?

Když jsem začínala podnikat, znamenalo to pro mě stát se multifunkční ženou. Sama sobě být obchodnicí, realizátorkou, účetní, guru na sociální sítě a dělat spoustu činností, které jsem zatím neuměla. Chyběl mi sdílený prostor, kde bych mohla navázat kontakt s jinými podnikatelkami. Jsem velmi vděčná, že jsem před čtyřmi roky poznala Evu Čejkovou Vaškovou. Nemusela jsem už pracovat jen z domova a kaváren, ale začala jsem využívat coworkingový prostor Žen s.r.o. v Praze, pořádat zde workshopy, protože to místo je kouzelné s krásnou ženskou energií. Eva je pro mě žena, která tvoří srdce, je majitelkou obrovské lidskosti a má velký dar propojování žen napříč obory a podnikáním. Když jsem přemýšlela, kdo by mohl být kmotrou mojí knihy Domov jako talíř, neváhala jsem ani minutu. Jako první mě napadla Eva. Jsem šťastná, že Evu znám osobně a stala se kmotrou mojí knihy.“

Foto: archiv Olgy Buškové

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
RůžaV
RůžaV 11. 6. 2020

super

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

super

Odpovědět
Majina
Majina 19. 2. 2020

Skvelá dáma-designérka-labužníčka života.

Odpovědět
Misisska
Misisska 21. 1. 2020

Diář jsem si od Olgy koupila. Nemít dva na tento rok, používám ho taky. Naštěstí je nedatovaný, tak mi zůstal na rok příští. Ale motivaci z něj čerpám už letos. Jen do něj nepíšu (byl jediný nedatovaný, taky mi bylo líto ty dva předchozí uvrhnout v zapomnění...)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 075
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.