Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Už se to blíží!

Líbí se mi
Už se to blíží!

Už se to blíží!

Dneska venku sněží, ale netaje. To bude asi vážně známka toho, že se TO blíží. TO jako TOtálně přecpané obchody i TO jako TOlik mi toho ještě chybí! 

Stres a šílenství ale nebudou trvat věčně. Pak přijde TO lepší TO, jako je TOpení na chatě v krbu s TOlerantními přáteli a rodinou TOužebně vyhlížející Ježíška. Prostě TOp vánoční pohoda!

Ať TO všechno stihnete a pak si TO pořádně užijete!

Petra

 

Vánoce jsou o kráse. Zdobíme vchodové dveře, adventní věnce, vánoční stromy… ale nezapomínejme na sebe. I my musíme vypadat hezky a slavnostně. Až do neděle 11.12. soutěžte o Set pro dokonalé zvýraznění od E style

 

Vánoce jsou o pořádku. Nestresujte se ale příliš, i úklid může probíhat pohodově, efektivně a navíc ekologicky! Přijďte si ve čtvrtek 8.12. pro Rady a vychytávky nejen pro vánoční úklid. Nebudou chybět ani tipy na dárečky na poslední chvíli.

 

Vánoce jsou o pohodě. Již třetí příjemná snídaňová akce Brain&Breakfast proběhne v ostravské Pracovně ve středu 21.12.  Tentokrát s Magdou Vašáryovou. Jedná se o přímý přenos setkání se zajímavým hostem vysílaný z Prahy do ostatních měst. A my budeme u toho. Přidáte se?

 

Šťasné a veselé vánoce přeje Pracovna ŽENY s.r.o.OSTRAVA

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 7. 12. 2016

Skvěle

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 743
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.