Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 3. 2016
Líbí se mi

Uklízecí četa v pozoru. Jsme připravené to rozjet. Pojďte do toho s námi!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 3. 2016
Líbí se mi
Uklízecí četa v pozoru. Jsme připravené to rozjet. Pojďte do toho s námi!

Uklízecí četa v pozoru. Jsme připravené to rozjet. Pojďte do toho s námi!

Vidím to jako dnes. Je sobota ráno, píšou se 90. léta a my s bratrem, jako každou sobotu, uklízíme. Musíme. Nadšením skáčeme. Jeden se chopí hadru v podobě kousku ustřihnutého trička, hlavně dobře vyždímat, a jede. Utřít prach všude okolo, hlavně nic neposouvat a nezvedat. Já s duhovou, střapatou prachovkou prolítnu byt rychlostí blesku a bratr už drtí náš tepich vysavačem, který zdaleka nevysává sám, potřebuje hodně, hodně silnou ruku. Řev, že neslyšíme nic. V závěsu nastupuji já a zjišťuji, že máme i „službu na chodbu“. Beru náš mop v podobě opelíchaného koštěte a hlavně správně namotat hadr. Jé, jak my ty uklízecí soboty nenáviděli.

Střih

Dnes, začátek 21. století. Uklízecí sobotu jsem zakázala. Místo ustřihnutého trička mám pět hadříků, které uklízí samy. Kdo bude vysávat, o to se pereme. A mop, kdy nemusím absolutně sáhnout do vody, je v naší dětské a psí domácnosti v pohotovosti neustále. Jo, já uklízím ráda a úplně nejraději svou skříň. Pustím hudbu na max a úklid našeho domova a mé mysli začíná… to, že uklizeno vydrží tak deset minut, už neřeším, mám super pomocníky, které najdete i v naší testovací náloži.

Tak jdeme na to!

Vaše Petra magazínka

 

Nevím jak u vás, ale u nás doma dostává nejvíce zabrat podlaha. Ale s šikovným mopem jde její úklid jedna báseň. I pro deset z vás máme připraven plochý mop Easy Wring Ultramat Vileda, se kterým jde uklízení jako po másle.

 

Milé ženy, konečně služba, která nám čte myšlenky. Zvedá vám hladinu stresu představa nutnosti umýt okna, udělat velký úklid celého domu a opravit kde co? Deset z vás může klidně tyto starosti přenechat Super Sousedovi, který uklidí za vás. Jak já vám závidím.

 

Jestliže mi někdo řekne, že je úplně jedno, čím myji a leštím okna, drze mu odpovím, že není. Deset z vás může poznat na vlastní kůži, co hadřík na okna Vetri Eudorex dokáže. Já jsem absolutně poblázněna a leštím s ním, co se dá. Čistá a voňavá domácnost je snem každé z nás.

 

Na čistotu už máme pomocníky a pro domov bez zápachu je tu Likvidátor pachu ALP Domácnost, Obuv a Zvířata. Deset z vás ho může vyzkoušet. Skvělé!

 

Že máme už perfektně uklizeno? Nábytek a podlahy možná, ale co vy a váš chaos myšlenek v hlavě? Na to už nezbývá čas. Ale ano. Deseti z vás postačí díky knize Ukliďte si v hlavě 10 minut na rychlou meditaci, kdy myšlenky zas najdou svůj řád. 

 

A to nejlepší na konec. Nejlepší úklid skříně s oblečením se dělá s kamarádkami. Staré vyhodit, ještě nositelné vyměnit a nové nakoupit. Soutěžte s námi a osvěžte svůj šatník novými kousky oblečení. Máme pro vás tři poukázky na nákup oblečení na modino.cz. Nebudete vědět co dřív. Všechno je tááák krásné.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
renik.71
renik.71 9. 3. 2016

samé užitečné a potřebné věci

Odpovědět
benca
benca 8. 3. 2016

musim aj ja kupit vysavac , co pracuje sam

Odpovědět
Markeetice
Markeetice 8. 3. 2016

Od té doby, co mám vysavač, který jezdí po bytě sám a vysává si, tak přesně od té doby uklízení miluju!

Odpovědět
vcelka
vcelka 7. 3. 2016

Poslední dobou testování nedávám, buď není čas nebo není štěstí...

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 3. 2016

kéž by se mi zadařilo....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 490
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.