Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Sny, přání a změny existují proto, abychom je realizovaly!

Líbí se mi
Sny, přání a změny existují proto, abychom je realizovaly!

Sny, přání a změny existují proto, abychom je realizovaly!

Žádná setkání prý nejsou náhodná, vždy nás totiž mají někam nasměrovat - třeba ke změně. Není to ale vždycky tak jednoduché. Většinou s tou změnou potřebujeme pomoc - od kamarádky, od ségry, od odborníka...

I proto se setkáváme v ostravské Pracovně ŽENY s.r.o. na akcích, seminářích, workshopech, abychom se něco naučily, někým se inspirovaly a někam posunuly – prostě zrealizovaly změnu! Protože jak se říká, nikdy nejsme obdařeni přáním, aniž bychom zároveň neměly sílu ho uskutečnit!

 

 

Žijete s partnerem, ale máte pocit, jako by tu nebyl? Nebo že byste pro něj neexistovala Vy? Asi je někde chyba! Ale kde? Přijďte si ve středu 1. 6. udělat analýzu svého jednání  v rámci semináře Jak komunikovat s partnerem.

 

Jste podnikatelka a potřebujete poradit, jak najít zdroje pro své podnikání a jak si správně stanovit cenu za své služby nebo produkty? Nebo jste zaměstnaná, na rodičovské či v důchodu a potřebujete se prostě naučit spořit? Pak nezapomeňte na středu 8. 6., kdy přijede Marcela Hrubošová s Financemi pro radost

 

V sobotu 18. 6. vyrazíme z Pracovny do přírody. Velké networkingové setkání žen proběhne v Kravařích u Opavy v rámci dámského golfového turnaje, kde mohou i negolfistky v rámci golfové akademie nebo výletu na cyklokolech prožít úžasný den.

 

Víte, že sebevědomí ženy začíná u prádla? Umíte si vybrat prádlo, aby správně padlo? Vše od spodního prádla přes plavky až po prádlo erotické probereme na „pikantním“ semináři Sexy žena v pátek 24. 6.

 

Taky zapomínáte? A co si nezapíšete, to nevíte? Přesně! Tak to je nejvyšší čas zaměřit se na „práci s pamětí“. V pondělí 27. 6. se naučíme Jak trénovat mozek a rozvíjet jej.

 

Těším se na vás v červnu v Pracovně i na ostravském facebooku

Petra

 

P.S.: Jste parta kamarádek a chcete zažít nevšední večírek? Uspořádejte si rozlučku se svobodou, dámský dýchánek, oslavu narozenin či firemní akci v podobě Dámské párty, kde se skvěle pobavíte a zároveň si rozšíříte obzory o erotice. Jen pro Vás, ŽENY s.r.o., platí sleva na vstup 50%, a to až do konce roku 2016. Slevový kód zní: zenysro (jak jinak, že?)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Haniky
Haniky 1. 6. 2016

Haló Ostravo, máte moc pěkný program ať se daří!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 847
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.