Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 2. 2016
Líbí se mi

Šlehačková bomba lásky a všechno, co vás s námi testovačkami potká příští dva týdny!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 5. 2. 2016
Líbí se mi
Šlehačková bomba lásky a všechno, co vás s námi testovačkami potká příští dva týdny!

Šlehačková bomba lásky a všechno, co vás s námi testovačkami potká příští dva týdny!

Láska prochází žaludkem a ke štěstí stačí málo. Ač jsem se při svém studiu psychologie dozvěděla o lásce a partnerství spoustu mouder a definic, stejně stará česká přísloví vítězí a mnohokrát se mi potvrdila.

Takže i proto se tehdy oslava dne lásky nemohla obejít bez dokonalého jídla a ještě dokonalejšího dortu. Rozhodla jsem se tedy své „miláčistvo“ - manžela, dceru a psy potěšit čokoládovošlehačkovým dortem, absolutní bombou. Vše bude dokonalé

Doma dokonale uklizeno, oběd výtečný a s láskou ženy, netrpělivostí cholerika a precizností perfekcionisty peču dort. Elenka se batolí v krásných šatech, dům třpytící se čistotou… Dvě hodiny pryč, korpus se lehce nepovedl. Nevyběhl. Nevadí, vše šlehačkové to zachrání, patlám, míchám, nic nedrží. Asertivní a sebezklidňující techniky pracují na plné obrátky. „Ti to nějak teče, ne, ta šlehačka. Ale to sníme,“ pronáší můj muž s netušící pohromou. Poslední kapka dokonalosti. Vší naštvanou silou třískám do dortu a ten se rozletí do stran. Vše čisté se mění v šlehačkovočokoládové. Nemluvím. S nožem v ruce stojím a metám blesky. „Miláčku, já nechci dokonalou ženu, dyť nemáme ani vitrínu, kam bych si tě vystavil. Vykašli se na to.“

Elka s našimi psy líže šlehačku, odkud to jde a my dva sedíme na zemi, jíme šlehačkové hroudy a smějeme se.

Milé ženy, vy víte, jak to je, vykašlete se na pompéznost a dokonalost. Jezte šlehačku a užívejte si!

Vaše Petra magazínka 

 

Dodnes si pamatuji, jak mi moje mamka dala první valentýnský dárek. Její a tátova fotka v malém magnetickém srdíčku. Mám ho stále, i když už jsem velká mamka. Věřte, i malý dárek z lásky potěší nejen vaše dítko.   

 

Absolutní bomba pro vaše vlasy. Hýčkejte je s láskou a fénujte s perfektním výsledkem pomocí vysoušeče Remington. Přihlaste se do testování a s trochou štěstí je váš.

 

I pan dokonalý Grey má své mouchy. Těšíte se, co nám prozradí, jak ho láska zmámí?  Tak soutěžte a začíst do knižní novinky Grey se můžete raz dva.

 

Která z vás si přeje být krásná a mít zdravou a svěží pleť? Všechny? Deset z vás ji mít bude určitě! Zapojte se do testování čistících kartáčků na pleť a jsou vaše.

 

Chcete strávit březnovou sobotu ve společnosti inspirativních žen, které se rády podělí o své profesní a osobní zkušenosti? Inspiraci načerpejte na konferenci Ženy sobě 2016. Neváhejte, máme pro vás vstupenky.

 

Vlasta Libotovská a její kosmetický tým umí zázraky. Odevzdejte se do jejich rukou a začněte například božskou pleťovou maskou Cameron. Máme jich pro vás hned deset.

 

V nemoci i ve zdraví. Váš miláček se o vás postará, nebojte. Pomůže vám zatočit s rýmou díky našim osvědčeným tipům.

 

Valentýnský svátek lásky si užijte parádně. Rozdávejte hodně polibků, dobré nálady a čokolády. Kdo potřebuje trochu inspirace, tak se mrkněte do našeho valentýnského seznamu a móóc potěšte svou lásku.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lazna
lazna 10. 2. 2016

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 2. 2016

samé top testování

Odpovědět
Peťa| Fashion lover

Jjo, testování bude super. A šlehačkový dort budu o víkendu péct znovu, tak se uvidí, jak to dopadne.

Odpovědět
Glady
Glady 9. 2. 2016

super věcičky k testování

Odpovědět
gustawka
gustawka 8. 2. 2016

Těšín se,luxusní testovani

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.