Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristýna | Podnikavá žena
Kristýna | Podnikavá žena
Vloženo 30. 10. 2016
Líbí se mi

Rozdáváme i na podzim, zkuste naše testování ZDARMA!

Kristýna | Podnikavá žena
Kristýna | Podnikavá žena
Vloženo 30. 10. 2016
Líbí se mi
Rozdáváme i na podzim, zkuste naše testování ZDARMA!

Rozdáváme i na podzim, zkuste naše testování ZDARMA!

Nandavám si sluchátka do uší a dalších 15 hodin je nesundám. V téměř prázdném autobuse do Florencie jsou kromě mě ještě čtyři cestovatelé. Místa na nohy mám kolik chci a přestávám litovat, že jsem na poslední chvíli nestihla koupit letenku. V Itálii mám sraz s kamarádkou a vyrážím vstříc dobrodružství. Nepřeju si nic míň, než toho co nejvíc zažít.

Konečné skóre je jedna kreditka sežraná dálniční branou, dvě pokuty, srážka s divokým prasetem, stávka italské dopravy kvůli které jsem se málem nevrátila zpátky a spoustu dalších věcí, které už jsem vytěsnila, protože právě to má mozek tendenci dělat s věcmi, které ho rozrušily.

Ale víte co? Toužila jsem po dobrodružství a přesně to jsem taky dostala. A nikdy jsem si tak neodpočinula. Ať se i vám plní všechna přání! Jen bacha na to, co si přejete. 

A teď už podzimní nálož testovaček, užijte si ji!

Kristýna

 

V pondělí 31. října máte možnost vytestovat si rodinnou hru Tučňáci, stačí mít dítě ve věku 4 - 9 let. Kdo si zpříjemní dlouhé podzimní večery?

 

Od zítřka můžete soutěžit o poukaz na nákup originálních dřevěných výrobků BeWooden. Na koho se usměje štěstí tentokrát?

 

Ve středu 2. listopadu dostanete možnost otestovat Konopné tělové mléko Ryor, které je vhodné pro každodenní péči o přesušenou nebo citlivou pleť. 

 

Ve čtvrtek 3. listopadu testujeme plochý mop Quick Max Profi od společnosti Spontex. Pro toto testování hledáme maminky, které vyzkouší, jak rychlý může úklid být.

 

V pondělí 7. listopadu testujeme silikonovou modelínu na výrobu klíčenky Think Doh. Pro testování hledáme maminky s dětmi ve věku 4 - 12 let, které ji se svou ratolestí vyzkouší.

 

Ve čtvrtek 10. listopadu testujeme antibakteriální čistící pěnu Clear Face od společnosti Sebamed, která je vhodná především na pleť problematickou se sklonem k akné. 

 

Pokud máte sedavé zaměstnání nebo bolesti zad, zbystřete. Naše Ifča dala dohromady zkušenosti vás, testerek, a sepsala jak může pomoci dynamicko-směrová podložka Dvectis

 

Blogerka listicka zase vyzkoušela mop od Viledy, u kterého si pochvaluje hlavně to, žezkrátil čas nutný k úklidu na minimum.

 

Podzim je čas očisty a my to víme! Tou statečnou u nás byla Ifča, která vyzkoušela tu od UGA. Jaké to bylo? A půjde do toho příště znovu?

 

Vánoce všichni milujeme, ale kdo má pořád dokola vymýšlet originální dárky? Máme pro vás jeden tip, který potěší každého, kdo se rád nechá rozmazlovat!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
gustawka
gustawka 2. 11. 2016

Odpovědět
Barbs
Barbs 1. 11. 2016

Na středeční testování se těším

Odpovědět
sipeji
sipeji 1. 11. 2016

opět super týden

Odpovědět
Amanda
Amanda 31. 10. 2016

Hm

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 31. 10. 2016

Už se těším

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.