Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 5. 2016
Líbí se mi

Pátku 13. se nebojíme, slavíme a hoooodně testujeme!

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 5. 2016
Líbí se mi
Pátku 13. se nebojíme, slavíme a hoooodně testujeme!

Pátku 13. se nebojíme, slavíme a hoooodně testujeme!

Asi tak jako s jídlem roste chuť, s věkem přicházejí zkušenosti, s květnem je spojená láska, tak pro nás je dnešní pátek 13. spojený s velkými přípravami na naše další setkání, tentokrát s tématem lásky v jejích mnoha podobách! DEN, KDY NAJDU LÁSKU už zítra na Floře!

Právě proto se pátku 13. nebojíme, těšíme se totiž na sobotu 14. května s vámi! Krásné věci se totiž vždy začnou dít až v momentě, kdy dáte stejně tolik energie do vašich snů, kolik obvykle dáváte svým strachům.

A tak sněte a dávejte energii tím správným směrem. Třeba se ŽENAMI s.r.o., protože s námi bude jízda pokračovat! Potkáme se 21. května v Bratislavě a 27. května oslavíme společně třetí narozeniny! A jak jinam než pořádnou náloží testování! A tak od pondělí až do konce května TESTUJEME KAŽDÝ DEN OD PONDĚLÍ DO PÁTKU!

Tady ještě poslední pozvánka a připomínka toho všeho, co nás spolu ještě v květnu čeká! Včetně 10 x 1.000 Kč pro nejúspěšnější autorky, které na www.zenysro.cz pravidelně vkládají příspěvky a mají nejvyšší čtenost! Tak nezapomeňte nejenom testovat, ale i psát blogy, recepty a další a své příspěvky sdílet!

 

Ale teď už testovací nálož na příští týden.

Hned v pondělí si vytestujte SMAC Ultra odmašťovač na různé povrchy – v kuchyni, v koupelně, zkrátka kde je zrovna potřeba.

 

V úterý nás čeká něco pro parádnice. Vytestujte si Troli prsten Bubble se zářivými kameny, který je ideální na léto. Neuškodí mu totiž voda, sluníčko, dokonce ani moře!

 

Ve středu tu máme něco na zub, zbrusu nové Mentos Shakies! A pozor, testujeme jich rovnou 250. Kdo do toho jde s námi?

 

I v létě je třeba hydratovat. Ve čtvrtek budete mít možnost vytestovat si Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku od Weledy!

 

V pátek máme něco pro ty, které se chtějí zbavit stresu z práce a konečně se naučit relaxovat – knihu Přestaňte se v práci stresovat od nakladatelství Grada. Kdy, když ne teď před létem?

 

A závěrem jenom malá pozvánka a tip na konferenci pro všechny aktivní rodiče! V kině Lucerna už v úterý 17. května! Pořádá Česká asociace pro aktivní rozvoj dětí (Capard). Celý den atraktivní (i kontroverzní) témata, rozvoj motoriky, sluchový rozvoj, emoční rozvoj, vynikající přednášející, celý den hlídání pro děti a doprovodný program a občerstvení. 

 

Tak se těším zase někdy někde na viděnou! A držím pěsti v našich testovačkách! 

Vaše Eva

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 16. 5. 2016

tomu říkám skutečná nálož

Odpovědět
Hale
Hale 15. 5. 2016

řada lákavých věcí na vyzkoušení

Odpovědět
menfreya
menfreya 14. 5. 2016

Asi platí i teď maximálně dvě za měsíc, že, i když je tolik skvělých testovaček?

Odpovědět
gustawka
gustawka 14. 5. 2016

Moc se těším

Odpovědět
Glady
Glady 14. 5. 2016

super testovačky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 245
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.