Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Irča| ŽENA s.r.o.
Irča| ŽENA s.r.o.
Vloženo 4. 9. 2015
Líbí se mi

Nový web, nový začátek a hlavně, nové dárečky!

Irča| ŽENA s.r.o.
Irča| ŽENA s.r.o.
Vloženo 4. 9. 2015
Líbí se mi
Nový web, nový začátek a hlavně, nové dárečky!

Nový web, nový začátek a hlavně, nové dárečky!

Nový web, nové začátky, nové nápady, nové inspirace a tradáááááá... NOVÁ DÁRKOVNA! Právě já ji mám na starosti a nesmírně jsem se těšila, až vám budu moci říct, že od září pro vás máme každý týden připravený nový dáreček! Jak na to? Stačí psát, sdílet, komentovat a sbírat body, které potom v Dárkovně směníte, aktuálně třeba za kulmu Remington nebo napařovač Philips.

A nezoufejte, pokud na tyhle super věci zatím nedosáhnete – buď si je můžete nově nastavit jako cíl a šetřit na ně body, nebo směňovat za levnější dárečky, které pro vás připravujeme. Ale hlavně - přispívejte a sbírejte bodíky. Už se totiž nemůžu dočkat, až vám budu chystat balíčky! 

To je za mě asi všechno a teď už to, na co se těšíte nejvíce – pravidelná dávka testovaček.

Vaše Irča

Až do 13. září můžete zkusit štěstí v soutěži o 10 balíčků s čistícími prostředky Denkmit, které vám stoprocentně pomohou s poprázdninovým úklidem. Tak hurá do toho!

Ideální testovačku na začátek babího léta pro vás budeme mít hned v pondělí večer mezi 20. a 21. hodinou. No co je lepšího, než posadit se na lavičku zalitou už skoro podzimním sluncem a číst si skvělou knížku od Grady?

Pokud jste sama alergička, nebo máte nějakého alergika v rodině, pak jistě oceníte antibakteriální vysavač Raycop RS300. Ten umí prokazatelně zlikvidovat 99,9 % bakterií, virů a plísní a hlavně - zatočí s roztoči!

Nejen majitelé domácích mazlíčků doma využijí Likvidátor pachu Alpík, se kterým máme skvělou osobní zkušenost. Zkuste ho i vy a zapojte se do testování!

Pro všechny slečny, dívky a paní je určeno testování medového balzámu na rty od Plevy, který udrží rty ve formě i v podzimních plískanicích. Zkuste štěstí příští čtvrtek mezi 17. a 18. hodinou.

O tom, že cvičení může být nejen kvalitní a správné, ale i hravé a zábavné, jsme se přesvědčili při návštěvě moderní dětské tělocvičny Monkey´s Gym. Podívejte se, co vše tam děti cvičí. Naše testerky testovaly se svými dětmi a byly tělocvičnou, jejím vybavením i lektory přímo nadšené. Chcete si ji také vyzkoušet? Soutěžte s námi a získejte slevu na cvičení.

Zapište si do diářů! Dny Marianne se blíží a s nimi i velké nákupy s úžasnými slevami. Získejte třeba slevu 20 % na nákup napařovačů Philips a navíc zajímavý dárek.

Máme pro vás zajímavý TIP! Zkuste na prahu podzimu změnu. Co takhle vyzkoušet vlnité vlasy, které budou v nadcházející sezoně to pravé.

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

Úplná pravidla testování najdete ZDE.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 22. 6. 2020

Odpovědět
Lucie89
Lucie89 5. 9. 2015

super

Odpovědět
renik.71
renik.71 4. 9. 2015

Také se těším moc...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 9. 2015

už se těším, snad se mi podaří se účastnit některého testování

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 070
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.