Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 3. 2017
Líbí se mi

Jaro je tady! A s ním i nová Martina a staronové testovačky :-)

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 3. 2017
Líbí se mi
Jaro je tady! A s ním i nová Martina a staronové testovačky :-)

Jaro je tady! A s ním i nová Martina a staronové testovačky :-)

Milé ženy, 

jsem moc ráda, že jsem se mohla stát součástí tohoto úžasného projektu ŽENY s.r.o. Jmenuji se Martina a jsem maminkou šestiletého raráška. A právě na rodičovské dovolené jsem si splnila svůj sen o tom, že mohu dělat práci, která mě baví. Dříve jsem pracovala v bance a práce byla spíše rutina. To se ovšem změnilo, když jsem narazila na copywriting. Z malé brigády a přivýdělku se postupně stala živnost a velký koníček. Cesta samozřejmě byla dlouhá, protože jsem byla touto problematikou prakticky nepolíbená. A o čem nejraději píšu? Mou velkou zálibou je móda a krása. Miluji kabelky, boty a kvalitní kosmetiku. Zajímám se o celostní medicínu a zdravou výživu. Doufám, že vás mé články zaujmou a trochu obohatí. 

A protože jaro je cítit ve vzduchu a mnohé z vás se jistě chystají k úklidu, připravily jsme si pro vás testování samých skvělých pomocníků do domácnosti i pro posílení zdraví.  

Přeji vám krásné dny plné slunce a radosti a hodně úspěchů i ve vaší práci a nebo také v našem testování!  

Martina

PS: A ještě jeden tip závěrem. V pondělí otevíráme již 10. Pracovnu ŽENY s.r.o. v Plzni, tak se u naší Marcelky zastavte!

 

Jak se zbavit nepříjemného a všudypřítomného prachu? Otestujte s námi mikrohadříky Actifibre od Viledy. Již v pondělí 6. 3. testujeme.

 

 

A pozor ve čtvrtek 9. 3. vyzkoušíme společně 300 čističů Pro 5, které dokonale vyčistí domácí spotřebiče, zejména pak lednici a troubu. Rozlučte se s připálenými zbytky a mastnotou jednou provždy!

 

 

A je čas na pořádný úklid doma. Vyzbrojte se vysavačem a parním čističem Sencor, se kterými vám to půjde samo. Testování začíná v pondělí 13. 3.

 

 


Je ideální čas na doplnění vitamínů a minerálů. Což takhle dopřát si zelené smoothie jako osvěžující a lahodnou svačinku? Testujte s námi a získejte knihu ZELENÉ SMOOTHIE – zdravé mini jídlo z mixéru ve čtvrtek 16. 3.

 

 

A pokračujeme s tím, co je zdravé a dobré. Vyzkoušejte osvědčené superpotraviny! Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte knížku Superpotraviny od Noxi.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 21. 4. 2020

krásné testování

Odpovědět
Clairest
Clairest 9. 3. 2017

Moc se těším na testování knihy zelené smoothie

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 3. 2017

Těším se

Odpovědět
Ovace
Ovace 7. 3. 2017

Těším se

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 3. 2017

těším se na čtvrteční testování

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.