Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Ať se dají věci do pohybu

Líbí se mi
Ať se dají věci do pohybu

Ať se dají věci do pohybu

Každým rokem to probíhá podobně. V lednu si dáváme velkolepá předsevzetí, v prosince pak s hlavou v dlaních zjišťujeme, že skutek utek. Ale když ten začátek roku vypadá vždycky tak nadějně!

A pak jsou tady sny a přání.  A víra, že by se nám mohly splnit. Kdy? No přece už letos!

Těm z vás, co si dáváte ta šílená předsevzetí, jako zhubnout o dvě konfekční velikosti, uběhnout maraton a naučit se čínsky, přeju hodně vytrvalosti. Vám ostatním, kteří se předsevzetími týrat nechcete, ale nosíte plnou hlavu tajných snů i konkrétních přání, doporučuji vyrobit si pořádný vision board.  Ať se dají věci do pohybu.

Petra

 

Můžete mít v životě to, co chcete.  Můžete využít docela jednoduchého neuro triku a denně si bez zvláštního úsilí programovat mozek. Věci se dají do pohybu.  Celý vesmír se dá do pohybu. Vytvoříte si na papír takový malý mikrokosmos Vašeho světa. 29. ledna se koná Workshop: Toužíte dosáhnout svých cílů? Vyrobte si Vision Board!

 

Povánoční kila šla nahoru a my se je snažíme všemožně shodit. Ale kde vzít peníze na drahé procedury a lekce, když jsme se o Vánocích vycinkali za vánoční dárky? Máme pro vás skvělou příležitost! V období od 10 do 24. ledna soutěžte O cvičení ve fitku na měsíc ZDARMA s kartou MultiSport!

 

Chcete si zlepšit kondičku či zhubnout? Zkuste indoor cycliing v ostravském fitku pro ženy FIT plus RELAX. V příjemném "domácím" prostředí si po celodenním pracovním shonu cvičením vyplavíte endorfiny, budete šťastnější a ještě navíc zhubnete nějaké to kilo. A za odměnu Vám ve fitku dopřejí i pořádný relax v rámci sauny nebo infrasauny. Samozřejmostí je vřelý přístup paní majitelky a uplatníte zde i karty MultiSport.

 

Hrajete golf nebo byste si to chtěla jen vyzkoušet? Vše je možné! Pojďte společně s námi strávit příjemný sobotní den s golfem, relaxací a dalším atraktivním programem v rámci třetího ročníku dámského golfového turnaje GOLF WOMAN CUP 2017 v Kravařích 3.června 2017.

 

Příjemný lednový start do roku 2017 přeje Pracovna ŽENY s.r.o. OSTRAVA.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Katka Pavlíčková
Katka Pavlíčková 9. 5. 2017

Petro dobrý den. Snažila jsem se s vámi spojit přes interní e-mail tady skrz Ženy, ale nejsem si jistá, jestli vám ode mě dorazil. Mohla byste mi na sebe poslat kontakt? Buď tady do komentáře, nebo mi jen napište krátkou zprávu na katka@businessgram.eu / děkuji pěkně

Odpovědět
sipeji
sipeji 18. 1. 2017

samé super akce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 688
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.