Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Z hektické matky vzornou školačkou (aspoň na chvíli)!

Líbí se mi
Z hektické matky vzornou školačkou (aspoň na chvíli)!

Z hektické matky vzornou školačkou (aspoň na chvíli)!

V září škola volá. Volá, abych doma zavedla řád po prázdninovém řádění. Mé děti začínají svůj první školní týden s čistým školním batohem, čistými novými sešity a čistou žákovskou. Naproti tomu mě se tento proces vonící novými začátky netýká. A tak si uvědomuji, jak jim ten nový začátek závidím a zároveň mi v hlavě zraje rozhodnutí. Dopřeju si ho také!

Pamatuji si ten pocit, že začínám znovu, s vyklizenou školní taškou, zatímco dnes je moje kabelka plná zbytečností, s pouzdrem s novým perem a krásně ostrouhanými tužkami, zatímco nyní mám v kosmetické taštičce vyschlou řasenku a zlomenou konturku. Taky jsem přesně věděla, co si na sebe první den vezmu, na rozdíl od současného ranního pološíleného hledání a slaďování oblečení…

Letos si i já dopřeji zářijový restart! Jak? Prostě se inspiruji školními léty! Nejdřív si dám do pořádku kabelky, nový školní rok dopřeju i svému obličeji tím, že obnovím svou kosmetickou výbavu a samozřejmě udělám vítr v šatníku. A pak hurá do… třeba angličtiny!

Petra

P.S.: Pokud se chcete přidat, pak je zářiový program v ostravské Pracovně ŽENY s.r.o. sestaven co by ideální restart také pro Vás. Akce, fotky a novinky z Pracovny Ostrava sledujte na našem facebooku.

 

Nevejde se vám do kabelky žádný speciální organizér? Pak si zaveďte systém malých taštiček. Raději fialové nebo zlato-stříbrné? Set tří taštiček MUST HAVE od DARA BAGS (speciální edice vyrobená pro ŽENY s.r.o.) si můžete zakoupit v ostravské Pracovně.

 

V úterý 13. 9. 2016 otevíráme Konverzační kurs Business Englishkterý je jako jediný v ČR obohacen i o celní angličtinu. 15 dvouhodinových lekcí každé úterý od 16 do 17.30 hod za skvělou cenu. Přijďte v úterý na ukázkovou hodinu. Máme poslední volná místa!

 

Když už se jednou rozhodneme dokoupit kosmetiku, většinou si necháváme poradit. Pokud přesně nevíte, jakou péči potřebuje vaše pleť mezi létem a zimou, přijďte 19. 9. 2016. Vše o  poprázdninové hydrataci a regeneraci nejen obličeje, ale celého těla se dozvíte na akci Péče o pleť mezi létem a zimou.

 

Každodenní ranní oblékání je potřeba maximálně ulehčit. Když ve skříni hned všechno najdete a všechno vám padne, nebudete z domu vycházet naštvaná a nešťastná, ale sebevědomá! Oblečení zdokonalující postavu doporučí módní návrhářka a stylistka Kateřina Ivanová 21. 9. 2016 na semináři Jak si vylepšit svou postavu.

 

Pokud jste ve škole zbožňovala výtvarnou výchovu, přihlaste se v pátek 23. 9. 2016 na kurz Malování na tenisky nebo balerínky a vytvořte si botičky dle svého přání pro sebe nebo třeba jako dárek.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 847
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.