Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 11. 8. 2015
Líbí se mi

ŽENY s.r.o., seznamte se prosím! Jak to celé začalo?

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 11. 8. 2015
Líbí se mi
ŽENY s.r.o., seznamte se prosím! Jak to celé začalo?

ŽENY s.r.o., seznamte se prosím! Jak to celé začalo?

"Samy toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli." Slova americké spisovatelky, ženy se silným životním příběhem, Helen Keller, která nejlépe vystihují celou myšlenku projektu ŽENY s.r.o.

Nikdy jsem nebyla sólo hráč, vždy jsem hledala inspiraci a pomoc ve svém okolí. Ale poměrně dlouho trvalo, než jsem se naučila si o pomoc říci. Umět si přiznat své city, pochyby i nápady, a jít za svou velkou vizí.

ŽENY s.r.o. přišly jako nápad v roce 2013 v době mé mateřské dovolené. Představte si akční ženu, kojící a sedící doma, jak hledá kromě dítěte nový smysl života, nový projekt, do kterého se pustí a vymění za to vše, co dělala doposud.

Od té doby se myšlenka propojování stala hnací silou a motivací pro desetitisíce žen. Rok po založení otevřené komunity na www.zenysro.cz se začaly rozrůstat i naše Pracovny ŽENY s.r.o. v regionech. A já se díky tomu začala více zajímat o vše, co nás ženy napříč republikou spojuje a co chceme. A právě proto ŽENY s.r.o. dávají všem ženám prostor, příležitosti a práci

Prostor otevřeně se vyjadřovat a sdílet své názory a zkušenosti v podobě recenzí, blogů, receptů, pozvánek na zajímavé akce a nebo momentek ze života.

Příležitosti testovat novinky na trhu, získávat zajímavé produkty a služby s našemi testovačkami Pájou a Ájou. A nebo získat od nás podporu v podobě rozhovoru s vámi. 

Práci v podobě ocenění (a od podzimu 2018 i financí) za tvoření komunit, prodej produktů ŽENY s.r.o. a šíření myšlenky spolupráce a sdílení. Více v článku ZDE.

Registrujte se a přidejte se mezi nás! 

 

A tím se kruh uzavírá, a proto je naším symbolem kruh - zenový kruh  ENSO , který představuje sílu, život, eleganci, osobní růst, individualitu, rovnováhu a všechno to, co je dokonalé ve své nedokonalosti. Ze dvou možných variant tohoto symbolu - ukončený nebo otevřený kruh - jsme vybraly druhou variantu. Ta symbolizuje, že ENSO je součástí něčeho většího, otevřeného, stejně jako my – součástí úžasné komunity žen, s níž komunikujeme, vzájemně se podporujeme a věříme ve správnost zvolené cesty.

  

Těším se na všechny vaše podněty, nápady, inspirace...  

Vaše Eva, první ŽENA s.r.o.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
María Amelía 16. 1. 2018

Chtěla bych si splnit svůj sen a být blogerka jste mojí inspiraci

odpovědět
avatar
sasidlo 4. 1. 2018

Jste moc sympatická, Evičko!

odpovědět
avatar
rena12 19. 4. 2017

Jste super

odpovědět
avatar
zblunicka 4. 4. 2017

Ja objevila tento web az nedavno, ale ted uz tady brouzdam pravidelne

odpovědět
avatar
Markéta Binerova 3. 4. 2017

Stránky zapnu vždy když dcera usne

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
68 800
registrovaných inspirativních žen
2 889
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.