Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 2. 2019
Líbí se mi

ŽENY s.r.o., seznamte se prosím! Jak to celé začalo?

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 7. 2. 2019
Líbí se mi
ŽENY s.r.o., seznamte se prosím! Jak to celé začalo?

ŽENY s.r.o., seznamte se prosím! Jak to celé začalo?

"Samy toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli." Slova americké spisovatelky, ženy se silným životním příběhem, Helen Keller, která nejlépe vystihují celou myšlenku projektu ŽENY s.r.o.

Nikdy jsem nebyla sólo hráč, vždy jsem hledala inspiraci a pomoc ve svém okolí. Ale poměrně dlouho trvalo, než jsem se naučila si o pomoc říci. Umět si přiznat své city, pochyby i nápady, a jít za svou velkou vizí.

ŽENY s.r.o. přišly jako nápad v roce 2013 v době mé mateřské dovolené. Představte si akční ženu, kojící a sedící doma, jak hledá kromě dítěte nový smysl života, nový projekt, do kterého se pustí a vymění za to vše, co dělala doposud.

Od té doby se myšlenka propojování stala hnací silou a motivací pro desetitisíce žen. Rok po založení otevřené komunity na www.zenysro.cz se začaly rozrůstat i naše Pracovny ŽENY s.r.o. v regionech. A já se díky tomu začala více zajímat o vše, co nás ženy napříč republikou spojuje a co chceme. A právě proto ŽENY s.r.o. dávají všem ženám prostor, příležitosti a práci

Prostor otevřeně se vyjadřovat a sdílet své názory a zkušenosti v podobě recenzí, blogů, receptů, pozvánek na zajímavé akce a nebo momentek ze života.

Příležitosti testovat novinky na trhu, získávat zajímavé produkty a služby s našemi testovačkami Pájou a Ájou. A nebo získat od nás podporu v podobě rozhovoru s vámi. 

Práci v podobě ocenění (a od podzimu 2018 i financí) za tvoření komunit, prodej produktů ŽENY s.r.o. a šíření myšlenky spolupráce a sdílení. Více v článku ZDE.

Registrujte se a přidejte se mezi nás! 

 

A tím se kruh uzavírá, a proto je naším symbolem kruh - zenový kruh  ENSO , který představuje sílu, život, eleganci, osobní růst, individualitu, rovnováhu a všechno to, co je dokonalé ve své nedokonalosti. Ze dvou možných variant tohoto symbolu - ukončený nebo otevřený kruh - jsme vybraly druhou variantu. Ta symbolizuje, že ENSO je součástí něčeho většího, otevřeného, stejně jako my – součástí úžasné komunity žen, s níž komunikujeme, vzájemně se podporujeme a věříme ve správnost zvolené cesty.

  

Těším se na všechny vaše podněty, nápady, inspirace...  

Vaše Eva, první ŽENA s.r.o.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
JanouskovaB27
JanouskovaB27 26. 8. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

Skvělé mám ráda tyto stránky

Odpovědět
avatar
Pavlína Kerlová 29. 2. 2020

Jsem moc.fada,že mi moje dobrá kamarádka doporučila tyto vaše stránky ????. Jste úžasní ????.

Odpovědět
Ferda
Ferda 25. 2. 2020

Jsem mladý 85+ roků, aktivní a zdraví ne díky léčivům, ale díky přírodě a za mnohé vděčím především kalísii vonné (Calisia fragrans) Vyléčila mne za 3 roky z diabetu a to jsem si už měl píchat inzulin. Nádavkem jsem se zbavil úporných bolestí kloubů i páteře a tak dobíhám autobusy, běhám rád do schodů i v metru, cvičím. Mám už opět ideální tlak i bez léku, O kalísii napsal knížečku Emil Václav Havelka. Je skvělá a pochopitelně je snadno pěstovatelná (v květináči) i sama rostlina s širokým záběrem indikací. Mám mnoho takových poznatků za posledních 7 roků i díky přednáškám, které pro mnohé posluchače občas organizuji v Praze. Mnohé najdete i na mém FB https://www.facebook.com/josef.cap.1934

Odpovědět
lemur
lemur 26. 1. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 387
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.