Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 3. 2019
Líbí se mi

Seznamte se s naší Vlaďkou z Pracovny ŽENY s.r.o. v Plzni

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 15. 3. 2019
Líbí se mi
Seznamte se s naší Vlaďkou z Pracovny ŽENY s.r.o. v Plzni

Seznamte se s naší Vlaďkou z Pracovny ŽENY s.r.o. v Plzni

Vlaďka s námi spolupracuje už nějaký ten pátek. Začalo to v červnu roku 2017 a trvá to do teď  Stará se, společně s kolegyní Marcelou, o Pracovnu ŽENY s.r.o. v Plzni. Konkrétně Vlaďka pracuje jako koordinátorka projektů. A jako správná žena stíhá víc věcí najednou, takže krom Pracovny ještě podniká, je obchodní manažerkou. Vlastně...pořád to není všechno, co Vlaďka dělá. 

Jak si myslíte, že vypadá její den? Taky jsem byla zvědavá, tak jsem se zeptala. ,,Můj den vypadá velmi rozmanitě, nejčastěji jsem někde s někým, něco domlouvám a organizuji, hodně telefonuji, lítám po netu a mailu, trávím hodiny na sociálních sítích. Podvečery, večery a víkendy mám většinou plné, protože organizuji akce pro ženy. Kromě toho jsem lektorkou jógy, vedu pravidelné lekce, semináře a víkendové pobyty s jógou a také organizuji individuální cesty do zahraničí pro ženy nad 40. Ráda píši, takže jsem také tak trochu copywriterka, pomáhám tvořit texty na weby, články a píši svůj blog." Uf, klobouk dolů!  

Vlaďka se ve volném čase toulá s batohem, zpívá nebo čte. Vzhledem k jejímu pracovnímu nasazení musím konstatovat, že s takovými variantami čištění hlavy fakt sympatizuji. Miluje přírodu, nemá ráda aroganci a její oblíbenou kolegyní je Marcela (zmínila jsem ji na začátku  ). 

Musím se přiznat, že mě u Vlaďky jedna z odpovědí překvapila. A musím se přiznat, překvapila mě příjemně. Protože když jsem se zeptala, pro koho by udělala všechno na světě, bez váhání mi odpověděla, že pro sebe. Myslím si, že na sebe všechny tak trochu zapomínáme a když nám někdo položí podobnou otázku tak přemýšlíme, pro koho všechno bychom se rozkrájely a jestli jsme náhodou někoho nevynechaly. A přitom by nám neuškodila špetka sobectví, co říkáte?  Tím mě Vlaďla inspirovala. A kdo inspiroval ji? ,,Všichni lidé, kteří dělají smysluplné věci pro život svůj, svých dětí, i ostatních lidí. Nemám jednu konkrétní osobu. Ale za velkou inspiraci z historie považuji třeba Matku Terezu, Gaudhího, nebo Irenu Sendlerovou." 

Taková je naše Vlaďka. Navštivte ji v Pracovne ŽENY s.r.o. v Plzni, nebo třeba na lekci jógy

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 26. 5. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 724
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.