Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 5. 2019
Líbí se mi

Naši Vandu už znáte? Seznamte se s ní

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 9. 5. 2019
Líbí se mi
Naši Vandu už znáte? Seznamte se s ní

Naši Vandu už znáte? Seznamte se s ní

Vanda je nejmladší kolegyní v našem pracovním kolektivu, ale rozhodně to není žádné béčko Se vším si poradí, všechno vyřídí, dokonce i část Eviny agendy. Vanda je totiž nejen pomocnou rukou našich accountek Páji a Kristý, ale zároveň i pravou rukou naší Evy. Za půl roku, co ji tu máme, jste s ní tak mohly například komunikovat přes email a řešit s ní všechno možné i nemožné. Od produkce akce přes schůzky až po produkty na testování. 

Její den vypadá občas dost hekticky. Umí zastoupit Barču na recepci, vyřizovat telefony a maily, vydávat produkty na testování a pomůže s přípavou soutěže na webu. Je mladá, ale šikovná  

Má ráda hudbu, ráda čte, miluje přírodu, své blízké a kamarády. A právě pro tyhle lidi by udělala všechno na světě. Je srdečná, přátelská, upřímná a vždycky jedná podle sebe a ne tak, jak by si ostatní představovali. Stojí si za svým, a to je v životě potřeba  

Radost jí uděláte dobrým českým jídlem, pozváním na kakao a v neposlední řadě svobodou. Vanda ráda tráví volný čas tím, že si může dělat všechno, co sama chce. 

A jestli jí v životě něco inspiruje, potom je to právě sám život. ,,Až už jsou to moje držkopády, nebo ty lepší chvíle," říká Vanda. A jestli jí naopak něco irituje, potom je to lidská hloupost a nespravedlnost. Myslím, že s tímhle všechny do jedné souhlasíme, že jo? 

Tohle je naše Vanda ve zkratce. Je něco, co by vás o ní ještě zajímalo?  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 239
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.