Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi

Naši Páju určitě všechny znáte. Ale tohle jste o ní nevěděly!

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi
Naši Páju určitě všechny znáte. Ale tohle jste o ní nevěděly!

Naši Páju určitě všechny znáte. Ale tohle jste o ní nevěděly!

Pája je u nás už bezmála čtyři roky a za tu dobu ušla pořádný kus cesty. Na začátku to byla občasná výpomoc, a dneska? Je to naše velká šéfka  Ano, tušíte správně. Řeč je o vám dobře známe testovačce Páje, která ovšem dávno není jen testovačkou. Má toho mnooohem víc a k tomu se za chvíli dostaneme. 

Naše Pavlínka sice není zrovna ranní ptáče, zato ale dostála svého příjmení a potvrzuje, že je čiperná žabka. Každé ráno začíná tím, že vyskáče schody až do 4. patra (a pak půl hodiny lapá po dechu  ). Když ho konečně popadne, uvaří si čaj a usedne k počítači. Přednost dostávají maily s prioritou v předmětu a dopoledne poctivě odepisuje (nejen) na vaše dotazy. Komunikuje s uživatelkami, klienty, testerkami, obchodníky i právníky a vývojáři. Jak už jsem zmínila, Pája není pouze testovačka, ale má na starosti i vývoj webu ŽENY s.r.o. a Testuj.to, za obojí zodpovídá a pilně plní všechno potřebné. Ať už máte tedy jakýkoliv dotaz, přihlásily jste se do testování, nebo jste vyhrály něco pěkného, Pája je tou dobrou duší, která je vám ve dne v noci k dispozici. 

Musím vám ale prozradit pár věcí: nikdy ji neoslovujte Pavlo, nechoďte na ni s pavouky, nechtějte po ní, aby vstávala (protože vstávání nepatří k jejím oblíbeným aktivitám) a nenabízejte jí segedín. Tím byste ji radost neudělaly. Ale pozor, jestli je něco, co Páju potěší při jakékoliv příležitosti, pak je to sklenička Prosecca. A dobré jídlo jako bonus. Miluje ryby a těstoviny na všechny způsoby. Prostě skromná holka. 

Ráda tráví volný čas u rodičů na Šumavě, nebo s přáteli u dobrého jídla. Miluje růžovou a šedou barvu a její absolutní vášní jsou nákupy. Občas si z Páji děláme legraci, že si tento týden ještě nic nekoupila a měla by to napravit , a Pája poslechne. Takže asi není náhoda, že na otázku "Co bys udělala, kdybys vyhrála milion?" odpověděla: koupila bych si dovču a šla nakupovat. Takže až ji někdy potkáte v obchodě ověšenou taškami, bude vám jasné, že Pája vyhrála balík peněz a vyrazila si udělat radost. 

Taková je naše Pája, věčně milá, pozitivní holka, která nezkazí žádnou zábavu. Máme štěstí, že ji máme, a že jí bavíme nejen my, ale i práce, kterou dělá. A teď už o ni víte všechno 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

sympatická slečna

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 8. 4. 2019

Já jí neříkám Pavlo ale Pájo, ale mám problém s oslovením před jménem - slečno, nebo paní Pájo? To jste nepráskly .

Odpovědět
Bára | ŽENA s.r.o.

Slečno, slečno

KamilaK
KamilaK 7. 4. 2019

wau

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 226
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.