Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi

Naši Páju určitě všechny znáte. Ale tohle jste o ní nevěděly!

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 4. 2019
Líbí se mi
Naši Páju určitě všechny znáte. Ale tohle jste o ní nevěděly!

Naši Páju určitě všechny znáte. Ale tohle jste o ní nevěděly!

Pája je u nás už bezmála čtyři roky a za tu dobu ušla pořádný kus cesty. Na začátku to byla občasná výpomoc, a dneska? Je to naše velká šéfka  Ano, tušíte správně. Řeč je o vám dobře známe testovačce Páje, která ovšem dávno není jen testovačkou. Má toho mnooohem víc a k tomu se za chvíli dostaneme. 

Naše Pavlínka sice není zrovna ranní ptáče, zato ale dostála svého příjmení a potvrzuje, že je čiperná žabka. Každé ráno začíná tím, že vyskáče schody až do 4. patra (a pak půl hodiny lapá po dechu  ). Když ho konečně popadne, uvaří si čaj a usedne k počítači. Přednost dostávají maily s prioritou v předmětu a dopoledne poctivě odepisuje (nejen) na vaše dotazy. Komunikuje s uživatelkami, klienty, testerkami, obchodníky i právníky a vývojáři. Jak už jsem zmínila, Pája není pouze testovačka, ale má na starosti i vývoj webu ŽENY s.r.o. a Testuj.to, za obojí zodpovídá a pilně plní všechno potřebné. Ať už máte tedy jakýkoliv dotaz, přihlásily jste se do testování, nebo jste vyhrály něco pěkného, Pája je tou dobrou duší, která je vám ve dne v noci k dispozici. 

Musím vám ale prozradit pár věcí: nikdy ji neoslovujte Pavlo, nechoďte na ni s pavouky, nechtějte po ní, aby vstávala (protože vstávání nepatří k jejím oblíbeným aktivitám) a nenabízejte jí segedín. Tím byste ji radost neudělaly. Ale pozor, jestli je něco, co Páju potěší při jakékoliv příležitosti, pak je to sklenička Prosecca. A dobré jídlo jako bonus. Miluje ryby a těstoviny na všechny způsoby. Prostě skromná holka. 

Ráda tráví volný čas u rodičů na Šumavě, nebo s přáteli u dobrého jídla. Miluje růžovou a šedou barvu a její absolutní vášní jsou nákupy. Občas si z Páji děláme legraci, že si tento týden ještě nic nekoupila a měla by to napravit , a Pája poslechne. Takže asi není náhoda, že na otázku "Co bys udělala, kdybys vyhrála milion?" odpověděla: koupila bych si dovču a šla nakupovat. Takže až ji někdy potkáte v obchodě ověšenou taškami, bude vám jasné, že Pája vyhrála balík peněz a vyrazila si udělat radost. 

Taková je naše Pája, věčně milá, pozitivní holka, která nezkazí žádnou zábavu. Máme štěstí, že ji máme, a že jí bavíme nejen my, ale i práce, kterou dělá. A teď už o ni víte všechno 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Michaela Nováková 8. 4. 2019

Já jí neříkám Pavlo ale Pájo, ale mám problém s oslovením před jménem - slečno, nebo paní Pájo? To jste nepráskly .

Odpovědět
Bára | ŽENA s.r.o.

Slečno, slečno

KamilaK
KamilaK 7. 4. 2019

wau

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 862
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.