Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 2. 2019
Líbí se mi

Seznamte se s naší Nikčou z Pracovny ŽENY s.r.o. v Brně

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 5. 2. 2019
Líbí se mi
Seznamte se s naší Nikčou z Pracovny ŽENY s.r.o. v Brně

Seznamte se s naší Nikčou z Pracovny ŽENY s.r.o. v Brně

Nikča vede Pracovnu ŽENY s.r.o. v Brně  už více než dva roky. Zpočátku pomáhala Klárce, kterou jistě znáte, a která se vydala vstříc svým dlouholetým snům do Irska. Teď už je Pracovna jen pod taktovkou Nikol, která se o vás svědomitě stará tak, jak nejlíp dovede 

Krom toho má však Nikča i svou vlastní firmu, věnuje se tvorbě webových stránek a online i offline marketingu. Podnikavá žena, co myslíte? Klidně se jí ozvěte, ráda vám pomůže i v tomto oboru.

Když jsem jí navrhla, aby sama sebe popsala třemi slovy, se smíchem to vybalila: cílevědomá, laskavá a tvrdohlavá. Miluje francouzské brambory, svého muže, cestování, rodinu a každou chvilku strávenou se svými milovanými. No, a teď se podržte. Existuje totiž jedna věc, kterou byste Nikče rozhodně neudělaly radost, a tou jednou věcí je ČOKOLÁDA  Ano, věřte tomu nebo ne, existuje člověk, který ji jednoduše nemá rád.

Inspirací na cestě životem jí je její manžel, který nikdy nezůstane na jednom místě, stále se posouvá dopředu, a který pracuje na produktu, díky kterému by jednou mohl nejen pomáhat lidem, ale hlavně zachraňovat životy. Nikča mu drží palce, a my se přidáváme! Tohle je přesně to, co ji žene dopředu. Ona sama na své profesi miluje fakt, že je sama sobě svým pánem a že může pomáhat ostatním. A jejich značkám. Které díky svým znalostem umí posouvat dál, výš. Inspirativní manželský pár 

Když má Nikča trochu volného času, využije ho k cestování nebo k rodinným setkáním. Dobře ví, že nejlepší život je ten, který žijeme offline.

Zastavíte se za ní v brněnské Pracovně? Určitě vás moc ráda uvidí! 

P.S.: Čokoládu nechte doma 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

super

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 11. 2. 2019

zaujímavá a inšpirujúca mladá žena...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 219
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.