Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 14. 2. 2019
Líbí se mi

Seznamte se s naší Kristi, Královnou redakce ŽENY s.r.o.

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 14. 2. 2019
Líbí se mi
Seznamte se s naší Kristi, Královnou redakce ŽENY s.r.o.

Seznamte se s naší Kristi, Královnou redakce ŽENY s.r.o.

S naší Královnou redakce Kristinkou vás učitě nemusíme dlouze seznamovat. Všechny dobře znáte její práci a tak trochu i jí samotnou, avšak pořád je tu pár informací, které jste o ní dost možná netušily.  

Kristina je šéfredaktorkou našeho webu už rok a půl. Na starost má vše, co později čtete, a snaží se vám zpříjemňovat dny zajímavými články. Je neuvěřitelně samostatná, cílevědomá, nevzdává se bez boje a rozhodně se nezalekne žádné překážky. Prostě správná ŽENA s velkým Ž.

Krom toho je taky maminkou na plný úvazek. Doma má malého Joachima, kterého miluje nade všechno na světě. A jako správná mamča pro něj udělá všechno, co je v jejích silách. I proto její dny vypadají více než hekticky, zato ale organizovaně. ,,Do školky, do práce, ze školky, do parku, domů, uvařit, pohrát, najíst, uspat, občas trochu pracovat, relaxovat, vytuhnout ," popisuje svou každodenní rutinu Kristina. Máte to podobně? Jestli jo, máte náš obdiv! Málem bych zapomněla - aby toho neměla málo, věnuje se i šití oblečení pro děti  a správě facebookových stránek. Skoro jí podezírám, že její den má mnohem víc než jen 24 hodin.  

Pořád jí totiž (díkybohu) zbývají i volné chvilky, které si umí užít. Většinou je věnuje rodině, vaří, čte si, zajde na jógu a nebo šije. No a když ji pozvete na dobrou kávu nebo sklenku vína, půjde moc ráda (když sežene hlídání ). I to totiž patří k "času pro sebe" Čas nám nikdo nevrátí, a tak je potřeba naučit se být tak trochu sobecká a věnovat se sama sobě, relaxovat. Kristi je třeba přesvědčená o tom, že kdyby vyhrála milion korun, utratila by ho... za sluníčko a jela by s Joachimem... proč ne?  

Kde hledá inspiraci? 

Jako šéfredaktorka ji potřebuje takřka nepřetžitě, takže se inspiruje na každém kroku. Její syn jí naučil vnímat věci, které obvykle nevnímáme. Naučila se tak dívat na svět trochu jinak a to může být velkou inspirací i pro ostatní. Inspiruje jí příroda a její rytmus, inspirují ji ženy, které něco dokázaly a nemají potřebu vykřičet to do světa. Na všem se najde trocha inspirace a je jen na nás, jak se na "to" podíváme a co si z toho odneseme. A Kristi se s vámi o spoustu věcí dokáže i podělit 

Co miluje? 

Svého syna, přírodu, moře, sluníčko, svůj obr hrnek na kafe a vtipný chlapy. A samozřejmě nás, viď, Kristi? 

Bez čeho se obejde? 

Myslím, že tady se snad všechny shodneme. Jestli pro Kristinu existuje něco, bez čeho si svůj život rozhodně dokáže představit, pak jsou to drby, sychravé počasí a nespravedlnost. 

Oblíbená barva? 

Proč zůstat u jedné, když jich je na světě tolik?  Šedá, růžová a modrá. (...a všechny jí padnou  )

A na závěr: oblíbená kolegyně? 

Malina a spol.  a tím spol. myslí prý všechny, které o tom, že jsou mi blízké dobře vědí. 

...a teď už o Kristince víte snad všechno 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Dana Pe
Dana Pe 11. 3. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 20. 2. 2019

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 18. 2. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 492
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.