Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 11. 2018
Líbí se mi

Představujeme vám Hanku z Pracovny ŽENY s.r.o. ve Žďáru nad Sázavou

Bára | ŽENA s.r.o.
Bára | ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 11. 2018
Líbí se mi
Představujeme vám Hanku z Pracovny ŽENY s.r.o. ve Žďáru nad Sázavou

Představujeme vám Hanku z Pracovny ŽENY s.r.o. ve Žďáru nad Sázavou

Představujeme vám naší kolegyni Hanku. Znáte ji z Pracovny ŽENY s.r.o. ve Žďáru nad Sázavou, kde o vás pečuje už krásné dva roky a my jí za to moc děkujeme. 

Hanka o sobě říká, že je takovým Ferdou Mravencem – dělá práce všeho druhu  Je maminkou, podnikatelkou, manažerkou, organizátorkou, ale třeba i uklízečkou v jedné osobě. Kreativní, empatická ale i netrpělivá. Plánuje pro vás zajímavé akce a čas tráví i tím, že hledá nové inspirativní duše, které vám zaručeně dodají vítr do plachet. Ve volném čase se věnuje kulturnímu životu ve Svratce, maluje kamínky a ráda tráví čas procházkami s manželem a pittbullkou Anie.

Miluje zelenou barvu, moře, volnost, rozmanitost vůní, hudbu, prostě život a všechno krásné, co nám nabízí. A jestli je tu někdo, pro koho by udělala cokoliv na světě? Je to její rodina, kterou nade všechno miluje! Ale i kdokoliv jiný, kdo by pomocnou ruku uvítal a komu by pomohla s čímkoliv, co by bylo v jejích silách.

Hanka se mimo jiné věnuje i malování obrazů s andělskou tematikou a pořádá i kurzy automatické kresby. Takže milé dámy, pokud máte zájem, není nic jednoduššího, než se Hance ozvat.

Když jsem jí položila otázku, co by udělala s milionem korun, měla na ni jasnou odpověď. Byla by hodnou maminkou, která by se rozdělila se svými dcerami, laskavou osobou, která by část věnovala hospicům a to, co by jí zbylo, by procestovala. Protože jestli nám někdo něco nesebere, potom jsou to právě zážitky.

Radost jí uděláte například lahví dobrého polosladkého bílého vína nebo pozváním na kafčo. 

My Hance děkujeme za všechno, co pro nás dělá a těšíme se na všechno nové a hezké, co nás a hlavně vás, čeká. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 19. 4. 2020

sympatická

Odpovědět
alus
alus 5. 11. 2018

Dobrý den, omlouvám se, že jsem neodepsala, na dnešní setkání nedorazím , jsem v práci, ale nějak mi blbnul prohlížeč, už jsem na jiném a tak nevím jak se to stalo, ale asi mi to skočilo na Prahu--pudinky, i když jsem psala ZR--máte nějaký navíc?? co s tím?, problémy s přihlášováním a vkládání recenzí jsem s jinou ženou již vyřešila--bylo to asi jen tím prohlížečem, ale co ted, dají se v obchodě případně koupit??v kterém?,děkuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.