avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 4. 1. 2018
Líbí se mi

Seniorní konzultantka (nebo i konzultant) pro jednání s klíčovými klienty ve společnosti Meditorial

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 4. 1. 2018
Líbí se mi
image

Seniorní konzultantka (nebo i konzultant) pro jednání s klíčovými klienty ve společnosti Meditorial

Další příležitost pro vás všechny, které (nebo i kteří) jste komunikativní, zkušené v jednání a máte profesionální vystupování. Detaily již v inzerátu společnosti Meditorial v čele s Tomášem Šebkem níže. 

 

MUDR. Tomáš Šebek je zakladatel společnosti MeDitorial. Je to člověk, který mění svět nasazením všech svých sil a za nic se neschovává. Je za ním kus tvrdé práce, stejně jako za jeho týmem, který posouvá zdravotnictví směrem do éry digitálu.

MeDitorial je tým fajn lidí, kteří vším co dělají, umožňují rozvoj a růst lékařů a jim blízkých profesí. Výsledkem je lepší zdraví všech, o které lékaři, lékárníci, sestřičky nebo veterináři pečují. Nic míň a mnohem víc.

 

Koho hledáme?  

Tomáš chce do svého týmu pozvat seniorního konzultanta nebo konzultantku  pro jednání s klíčovými klienty. Těmi jsou všechny společnosti, které financují vznik kvalitního, nestranného profesního obsahu ve zdravotnictví.

Výzvou bude stát se klientům partnerm při tvorbě komunikačních a edičních plánů, kterými působí na odborný rozvoj zdravotníků. Podporou bude už teď skvělý tým úspěšných profíků, kteří svou práci milují.

Na tuhle misi se hodí člověk s přesvědčením, že edukace zdravotníků je v ČR stěžejní otázkou. Člověk, který se rychle učí novým přístupům a spolupráce s kolegy je její/jeho druhou přirozeností.

Tomáš neslibuje snadnou práci a výdělek. Odměna přijde přesně taková, jak dokážete naplnit smysl poslání firmy. Výsledek, ale bude stát za to. Budete mít na co být hrdí.  

Životopisy a další otázky na jan.slavicek@meditorial.cz 

 

Další vypsané pozice společnosti Meditorial najdete ZDE:

  • Personalistka na částečný úvazek s postupným nástupem na plný úvazek
  • Seniorní konzultant/ka pro jednání s klíčovými klienty
  • Projektový/á manažer/ka
  • PHP senior web developer

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
katherine katherine5 24. 6. 2018

Ahoj zlato , pls se nikdy nezlobí, viděl jsem váš profil zde na www.zenysro.cz a byl jsem velmi šťastný, že bych vás rád věděl víc a budu velmi šťastný, pokud mi můžete napsat zde na můj soukromý email tak vám mohu říct více o sobě, Zde je moje soukromá e-mailová adresa (katherinebeatty44@gmail.com) Dík.

odpovědět
avatar
javomark 12. 6. 2018

odpovědět
avatar
lemur 9. 1. 2018

odpovědět
avatar
Amanda 7. 1. 2018

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 047
registrovaných inspirativních žen
2 876
testovaných produktů
108 212
vložených hodnocení